Moderátoři: smith, Koniáš

NumizmatSR

Uživatel
#131 - 25. 7. 2012, 20:13

Grofik- kde by som zohnal wolfram na nosenie?

l_m_2009

Uživatel
#132 - 25. 7. 2012, 20:24

Počul som, že sa občas dá nájsť v zlatých tehlách :-).

grofik

Uživatel
#133 - 25. 7. 2012, 20:39
A co taková žula nebo vápenec? 🙂

Pokiaľ berieme Vápnik chem. vzorec Ca tam môžeme priradiť aj aragonit a florit prvky majúce podobné liečivé účinky ; duchovný a duševný vývoj ,čistenie mysle a pamate.

stahujú neklud ,nesústredenie atd.

Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

grofik

Uživatel
#134 - 25. 7. 2012, 20:41
Grofik- kde by som zohnal wolfram na nosenie?

Odporúčam chalanov čo sa venujú minerálom.

Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

tenzor

Moderátor
#135 - 26. 7. 2012, 08:53

grofik: chapu, ze s temito povidackami se kameny prodavaji lepe, ale opravdu tomu veris ?
A metodam jako akupunktura a akupresura, ktere byly vedecky vyvraceny (tedy alespon z vetsi casti, placebo efekt a nektere dalsi okrajove veci funguji) ?

Hanz

Uživatel
#136 - 26. 7. 2012, 09:03
grofik: chapu, ze s temito povidackami se kameny prodavaji lepe, ale opravdu tomu veris ? A metodam jako akupunktura a akupresura, ktere byly vedecky vyvraceny (tedy alespon z vetsi casti, placebo efekt a nektere dalsi okrajove veci funguji) ?

... vidím to tak, že "víra tvá tě uzdraví", s těma kamenama je to jen o obchodu-tedy o penězích, a když tomu lidé věří a nijak to neuškodí ...

Serge Nubret

Uživatel
#137 - 26. 7. 2012, 11:43

Jé, to jsem neměl ani tucha, že se na tomto "seriózním" fóru probírají i takové věci, jak které kameny působí na člověka. (seriózní je v uvozovkách proto, abych tím dal najevo že slovo seriózní může být v tomto případě velmi relativní, neboť já věřím, že energetické působení kamenů na člověka může být stejně tak seriózní).
A když už se bavíme o těch energiích, byl někdo na meditaci s peruánským šamanem donem Sergiem, která probíhala v několika minulých dnech v různých městech po celé ČR? Anebo jinak, je tu někdo, kdo medituje a pociťuje při tom působení jemnohmotných energií?
A abych to zakončil k tématu, mám tu kamínky, které se dají najít u nás v řece Ostravici. Dokáže někdo určit? Mívají různé odstíny, ale myslím, že je to ten sám.
Já mu říkám tyrkys, je to správně?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Kdo zná všechny odpovědi, tomu nebyly položeny všechny otázky.
http://www.youtube.com/watch?v=4T2ptyJE4f4

grofik

Uživatel
#138 - 26. 7. 2012, 11:59

napsal/a:
A metodam jako akupunktura a akupresura, ktere byly vedecky vyvraceny (tedy alespon z vetsi casti, placebo efekt a nektere dalsi okrajove veci funguji) ?

Určite verím; akupunkturu som mal česť vyskúšať na vlastnom tele , samozrejme podmienka uspešnej liečby je - že prax prevádzkuje odborník, tým nie je myslené človek čo má napr. len papier prípadne kvalifikáciu .

Ohľadne regenerácie prípadne liečenia minerálom , kryštálom , drahým kameňom , prvá podmienka je ; nie všetko je vhodné pre každého .

Dalšie pravidlo a najdôležitejšie je veľkosť a tvar ( tzv. symbolika ( . Pokiaľ si vezmeme použitie drahokamov v priemysle , a tam idú na niektoré prístroje najkvalitnejšie ,čiže aj najdrahšie drahé kamene,
Preto sa tolko občas zjavujú imitácie prírodných drahých kamenov vo volnom predaji cez nesierozne obchodné združenia , hlavne po trhoviskách v Azii ,Afrike ,občas aj v Europe , obchodná marža je potom luxusná.
Je to na dlhú diskusiu . 😉

Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

grofik

Uživatel
#139 - 27. 7. 2012, 11:04

Hodím dalšiu rudu dostupnú aj pre bežneho našinca;
Železo Fe ; dodáva energiu na jasnú myseľ ,energiu,vôľu, látková vymena.
minimalizuje ; únavu, precitlivelosť, nervozitu, depresie, enémiu, atd...

Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

tenzor

Moderátor
#140 - 27. 7. 2012, 11:23

Jasnou mysl a méně únavy v práci bych potřeboval, asi si pověsím hřebík stovku na krk 😉

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.