
On keď sa rozhodne, že niečo chce, tak si to kúpi 😉
http://aukro.cz/10-korun-1960-serie-h-63-neperf-unc-i2246092146.html

... ale peněz má fakt dost. Schválně si někdo spočítejte, kolik utratil(a) na aukru za jediný měsíc 😲
http://aukro.cz/show_user.php?uid=7599524

keby mame prachy utracame tak isto🙂
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com

Před pár lety, jsem prodával sadu zl.mincí a kupec měl jen 11hodnocení za dva měsíce od registrace, která dávala dohromady 427tisíc!!! Málem mi vylezly oči z důlků, člověk z malinkaté vesničky u Zlína a jak pěkně ukládal penízky do zlata!
Antares má pěkný rozsah nákupu, od známek, mincí, bankovek atd. Když mi přišly peníze na účet, tak je posílal manžel, ale adresa byla na ženu, hezky rozdělené pravomoce v rodině!😁
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek

Dotaz k této aukci:
http://aukro.cz/5-korun-1938-40-strojovy-pretisk-i2263824860.html
Není to tak dávno (nevím kdy a nemám uloženo), kdy jeden prodejce strojní přetisk nabízel. Měl toho tehdy víc a rozlišoval dva typy popisů: "UNC" a "stav viz foto", kde bylo docela dobře maskované, že se o UNC nejedná. Tuším, že tam byly i 10/1919. Ceny nasazoval poměrně vysoko, na tento strojní přetisk dal 9.xxx s popisem "stav viz foto". Je to ono, nebo se jedná o jinou aukci jiného prodejce?
Ptám se mj. proto, že tady se mi nelíbí levý dolní roh.
Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.