Moderátoři: pavelgregor, oliver, jacx, smith

Vivec

Uživatel
#3111 - 24. 5. 2022, 11:40

Ještě přidám rub mého grošíku bez písmena I v GROSSI.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

OtravnyKomar

Uživatel
#3112 - 24. 5. 2022, 12:07
U té XXIII. mně to připadá jako kombinace razidel - XXIII.d- líc, rub XXIII.e/nová op. var.

Diky, na FB jsme se asi shodli ze ten prvni bude Ha. XII
Vypada to ze XXIII totozne razidlo, jak vypada lic? a jak ho mas urceny?

Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz

Vivec

Uživatel
#3113 - 24. 5. 2022, 12:29

zde je líc, mám napsáno XXIII.c/?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Vivec

Uživatel
#3114 - 24. 5. 2022, 12:31

jinak opravdu to vypadá na totožná rubní razidlo

OtravnyKomar

Uživatel
#3115 - 24. 5. 2022, 14:24

Díky moc za diskuzi, vidno tenhle kousek je náročnější. Na fb jsme se též neshodli. Jak někdo dobře poznamenal zřejmě neměla Hásková dostatek materiálu z pozdni vlády Vladislava tak je ledacos nepodchyceno. Váhal jsem jestli si ho také nemám nechat ale nakonec jsem se rozhodl že bude hledat novy domov. Zajímala by mě cena toho tvého, na webu není moc z čeho se odpichnout, jestli chceš napiš mi ji klidně na mail. Ještě jednou díky.

Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz

Vivec

Uživatel
#3116 - 24. 5. 2022, 14:51

Je to hezký grošík, já bych za něj dal max 3000.-, ale s dobrým popisem a lepší fotografií by na áčku mohl při dnešních cenách udělat v rozmezí od 4-6tisíc možná i víc, když se najde nějaký šílenec. Toť můj osobní odhad.

OtravnyKomar

Uživatel
#3117 - 24. 5. 2022, 15:17

Díky, no měl jsem ho dát do aukce aurea, Vladislav je složitější obor a Aukro není nejideálnější prostor pro lepší mince. Být to Václav sm.2 kterýho je všude plno tak za něj v takovém stavu dostanu to co za tento mnohem zajímavější plíšek. Nabídnul jsem ho za těch 6 a počítám že se to usmlouvá na 5. Ale níž ho zase potřebu prodat nemám, chleba nepapa takže může ležet na platu dokud neuzraje 😉

Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz

Vivec

Uživatel
#3118 - 24. 5. 2022, 15:24

máš pravdu, teď jsou v kurzu groše Václava ii a Jana Luc., hoď jsem mail, kdyby jsi jej neprodal, měl bych třeba něco na výměnu.

OtravnyKomar

Uživatel
#3119 - 24. 5. 2022, 15:32

akolitaa/seznam.cz

Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz

berserk

Uživatel
#3120 - 24. 5. 2022, 18:49

podle mě je to tedy líc: XXIII b/1, rub: XXIII c/2 s chybějící literou "I" a navíc s dvěma tečkami kolem rozdělovacího znaménka 😉

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.