Moderátoři: pavelgregor, oliver, jacx, smith

PEHU_

Uživatel
#151 - 23. 10. 2008, 21:31
Sice nejsem členem vaší pobočky PG, ale pokud by jste měli zájem o fotky něco grošů a jejich dílů, mohu je příležitostně nafotit a poskytnout ke studiu.

rád je na web pověsím, díky

kacuro

Uživatel
#152 - 23. 10. 2008, 21:42
Topa - to s tím skloňováním byl jen chabý pokus o vtip že patason čte a mlčí je možné a taky pochopitelné je v závidění - nezáviděníhodném postavení on tomu totiž nejlépe rozumí a je naším definitivním arbitrem, od něho my očekáváme konečný soud ...

hmmm ... tak to jsem o něco přišel, nebyl by k mání sken té přednášky?? 🙂

jacx

Moderátor
#153 - 23. 10. 2008, 22:20

vzhledem k tomu, že jej patason šířil mezi námi nezištně tak předpokládám, že se nebude zlobit kdybych ti scan poslal - kam ?
třeba si to tím u tebe trochu vyžehlím

jacx

Moderátor
#154 - 23. 10. 2008, 22:32

kacuro - jestli Ti teď ode mne přišel mail tak spojení mám a pošlu

kacuro

Uživatel
#155 - 24. 10. 2008, 04:25

jacx: odepsal jsem Ti, vyžehlovat nic nemusíš, jestli jsem byl na Tebe někdy nepřiměřený, tak to bylo jen z náhlého návalu vzteku, že jsi mě přehodil v aukci 😃 naštěstí mám ale velmi krátkou paměť, takže všechno v bleskově krátké době zapomínám (o tom by mohla vyprávět má přítulkyně 🙂)

Michaela

Uživatel
#156 - 24. 10. 2008, 11:12
Míšo a to se s nima domlouváš dopředu, jestli jim stačí platba poštou?

jj,domlouvám se většinou dopředu.

....sakra vy jste se tu včera rozjeli 🙂

patason

Uživatel
#157 - 25. 10. 2008, 17:18
scanujeme knihy, ktere jsou spatne dostupne nebo vubec nedostupne... pravda je, ze ty tabulky co tu koluji jsou hodne mizerne kvality, ale to je taky asi zamer, aby si tu knihu prvae vsichni koupili... pravda je ale taka, ze by nam moh dat Patason nakou clenskou slevu... Patason, za kolik by ta knizka mohla byt? 😁

Bohužel žádnou slevu nemám. Měl jsem jen několik autorských výtisků - jako honorář - a ty už jsou pryč:-(

patason

Uživatel
#158 - 25. 10. 2008, 17:24
tak jestli mi neodpoví na objednávku mailem, také jim zavolám 😉 koukal jsem, že mají na auree i knihu - groše Karla od Pinty, nedávno tu ale patason psal něco o tom, že navrhnul Pintovi nějaké nové řazení nebo tak něco, tak by mě zajímalo, jestli teda vyjde něco jiného, abych si zbytečně nekupoval tuto "starou" publikaci ....

koukni na web pobočky - včera jsem tam dal pracovní verzi upravené Pintovy typologie grošů Karla IV....

oliver

Moderátor
#159 - 25. 10. 2008, 17:51
Bohužel žádnou slevu nemám. Měl jsem jen několik autorských výtisků - jako honorář - a ty už jsou pryč:-(

To je skoda, kazdopadne ale diky za odpoved. Na druhou stranu kazdy vi, co v te knizce je, vi ze za to stoji a sehnat si ji muze. Autorske vytisky jsem ani nemysli nemel. Jen jestli to nejde sehnat levneji nez v tom muzeu, coz uz asi timpadem nejde.

Lidi, dejte sem pls vedet, zda jste pochodili objednavkou v tomto muzeu...](http://www.sumavanet.cz/muzeumkt/fr.asp?tab=muzeumkt&id=36&burl=)

Patason, doufam, ze kdyz si tu knizku koupim, ze me do ni vyfiknes autogram 🙂

patason

Uživatel
#160 - 25. 10. 2008, 20:50

😋 to Oliver: pokud budou stačit tři křížky 😁

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.