Moderátoři: pavelgregor, oliver, jacx, smith

oliver

Profilový obrázek
Moderátor
#651 - 21. 3. 2009, 16:05

ja do toho taky nejdu... 😎 musim se pomstit kacurostanu...

Michaela

Uživatel
#652 - 23. 3. 2009, 07:03

To Korunka : Gratuluji ke grošíkům,určitě tam bude nějaký zajímavý kousek. 😉

korunka

Uživatel
#653 - 23. 3. 2009, 09:42

Michaela- děkuji, sama jsem moc zvědavá, co tam bude. Manžel mne asi zabije 😆 😆 😆 Každopádně po přebrání budu muset nějaké prodat, aby se alespoň pár korunek vrátilo.... Uvidíme. Snad nebyly všechny otočeny tou nejhezčí stranou 😉
Konečně už nebudu mít ve sbírce jen osm kousků 😃 Hurrrá

Michaela

Uživatel
#654 - 23. 3. 2009, 14:26

Musím přiznat,že jsem na ně také měla spadeno. 😉
Naprosto chápu tvé emoce z manžela,osobně si musím také na mince přivydělat,rodinný rozpočet tímto zatěžovat nemůžu,proto jsem se dala tak trošku na obchodování,abych si občas mohla něco pořídit do sbírečky. Jóó za svobodna,to bejvávalo jiné,máme to hold doma špatně zařízené. 😉

oliver

Profilový obrázek
Moderátor
#655 - 23. 3. 2009, 14:37

konecne zenska, kera ma kratkej retez... sice knuci, ae neskodi... takhle se na vas musi 😁 😁 😁 ze ja vuuuuul sem si to taky takhle nezaridil... tenkrat... njn, vstricnost, tolerence a pochopeni jsou projevem hlouposti a slabosti a jsou po zasluze velmi rychle potrestany, ted uz to vim 🙂

llibor

Uživatel
#656 - 23. 3. 2009, 14:42

O které aukci to hovoříte? Asi mi něco uniklo. Dejte odkaz.

Michaela

Uživatel
#657 - 23. 3. 2009, 14:42

...Olivere,Olivere 🙄 😉 ,to je přeci k pláči a né k smíchu! 😈

llibor

Uživatel
#659 - 23. 3. 2009, 14:49

Dík. Tak na to jsem se taky díval. Celkem slušné groše za dobrou cenu. Dokonce je na nich i něco vidět. Blahopřeji k jejich získání. Ten prodejce už předtím prodával 6 kusů (nález ve sklepě). Tak to je dohromady 31. Zajímavé.

Michaela

Uživatel
#660 - 23. 3. 2009, 15:11

Také už jsem od něj pár grošů kupovala a vůbec nevypadaly špatně a také nález,jj je to zajímavé.
Včera se mi podařilo jednoho Václava vyhrát ,jdu mrknout do typologie.Kdyby jste mi napsali někdo vaše určení,budu moc ráda,abych si to s někým raději ověřila.Děkuju.

Obrázek vložený uživatelem

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.