Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Súťaž

Vykupminci.cz
Numisargo

Súťaž

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Tak dnes večer by som to uzavrel a odhlasujeme víťaza, jo? Chce ešte niekto niečo prezentovať?
Moderátor
tak jestli je ještě možné jeden groš bych sem přihodil

favorit na výhru to není, dávám ho sem spíše na dokreslení pestrosti grošů ražených se jménem Václava IV. (na groších Třetího)

je to atypická ražba, která jestli se nepletu tu zatím zastoupena není
var. Hána XVIII. a

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak ten se povedl!
Moderátor
No dámy a páni, super! Ďakujem za peknú súťaž a za prezentáciu naozaj krásnych grošov panovníka, ktorého groše sú považované na najškaredšie zo všetkých. Predpokladám však, že keď sa človek zadíva naozaj na pekný groš Václava IV., rád zmení názor. Tak to hádam uzavrieme. Sú nejaké nápady ako hlasovať? Budete posielať hlasy mne na mail za jednotlivé groše a my sa budeme tváriť že je to transparentné (ako na Slovensku všetko je?)? Alebo budeme hlasovať tu? Ja som za druhú možnosť, aj keď s určitou ľútosťou musím konštatovať, že táto súťaž príliš veľkú odozvu nemala. :? No nevadí.
Navrhujem: Kto chce hlasovať, môže iba jeden krát. Napíše sem nick prispievateľa a to je všetko, jo? Dáme si od teraz dva dni a ukončíme hlasovanie, potom to zrátame. Víťaz má cenu... pozooor... :twisted:
Moderátor
me se asi nejvic libi listopaduv
Registrovaný uživatel
korunka napsal
Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Korunka :)
(jen ho dopatinovat)
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
pro mě maci
Registrovaný uživatel
Mě se nejvíc líbí Listopadův.
Moderátor
Dracek napsal
korunka napsal
Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Korunka :)
(jen ho dopatinovat)


Neviem či by bol na vrchole, ale súhlasím s Drackom. Jemné patinovanie a je to amerika...
Moderátor
když zvažuji, který se mi líbí nejvíce a který bych si vybral, vychází mi (díky kombinaci varianty a stavu - především s dokonale vykreslenou hlavou lva)
JV64
Moderátor
Ja som si radšej posťahoval obrázky všetkých mincí do zvláštneho súboru a prezerám, honzovic zatiaľ hraje prím aj u mňa, ale ešte nejaký deň mám...
Moderátor
Ja hlasujem: listopad!
Moderátor
přidávám se: listopad
Moderátor
... s dovětkem, že kdyby se bodovaly další pozice, na stříbrnou by bylo rozhodování hodně těžké
Registrovaný uživatel
Nakoľko ja groše nezbieram, hodnotil som len podla vzhľadu, Tak mne sa pači groš od Maciho. Hlavne ten levik.
Hlas : Maci
Registrovaný uživatel
jv64
Registrovaný uživatel
listopad
Registrovaný uživatel
nezbieram PGcka, ale najviac sa mi paci gros od listopad.
_______________
Moderátor
Vybocim z rady: bertik
:)
Registrovaný uživatel
Korunka
Registrovaný uživatel
..já mám favoritů hned několik, musím fakt jen jeden? Tak to bude těžké...
Je tu hromada pěkných grošů, takže hodně váhám... pokud jen jeden tak třeba Maciho- je na pěkném koncentrickém střížku, sice nepatrný dvojráz, ale jinak pěkná celkem hluboká ražba...dočistit jej, byl by určitě supr... ale opravdu pěkných grošů je tu více... i ten atyp a pod.
« Poslední úpravu provedl(a) korunka v 3. 2. 2014, 18:14. »
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
Vybocim z rady: bertik
:)

..také jsem nad ním uvažovala, je to opravdu těžké..
Registrovaný uživatel
Archypov napsal
Kto chce hlasovať, môže iba jeden krát. Napíše sem nick prispievateľa a to je všetko, jo?

..jé pardon :shock: , když já musím vše řádně okecat.. :twisted:
Moderátor
Jv64
Moderátor
korunka napsal
Archypov napsal
Kto chce hlasovať, môže iba jeden krát. Napíše sem nick prispievateľa a to je všetko, jo?

..jé pardon :shock: , když já musím vše řádně okecat.. :twisted:


Do pohody... :mrgreen:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Sběratel.com » Pražské groše » Súťaž

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1