Moderátoři: Jaromir, smith

ikanek

Moderátor
#101 - 2. 6. 2016, 21:58

Přesně tam jsem to myslel. Akorát ta zvětšenina by nemusela být tak velká.

Pavel_III

Profilový obrázek
Moderátor
#102 - 2. 6. 2016, 22:11

Tož to bylo enem tak, v rychlosti. Taky bych musel dohledat něco podrobnějšího o té chybě. Já sice o některých DV vím že existují, ale znalostí hradčanáře, který vysype z rukávu nejen desku a ZP, ale snad i datum a hodinu tisku, teda fakt nemám.

Pavel_III

Profilový obrázek
Moderátor
#103 - 20. 11. 2016, 21:43

Vzhledem k tomu, že se člověk občas potřebuje věnovat i něčemu jinému než práci (já vím, ještě se mám podívat na ty přetisky Debrecínu, jak jsem slíbil, ale to je trošku jiná práca), upravil jsem II. emisi (lebky) na dva listy a tím pádem jsem musel ušetřit jinde list. Udělal jsem dvě varianty, ovšem odhaduju, že to pásové zobrazení je lepší. Zajímavé je, že žluté šipky vypadají líp na monitoru, ale když jsem to vytiskl, stálo to za prd. Ale ani ty červené na tmavém podkladě nejsou nic moc. Další otázka je, jestli mám nad známky napsat druh štočku, nebo jestli to není nutné. (Tím jsem se ovšem asi dopracoval k maximu možného na patnácti listech. Moc dalších možností rozvoje asi není, jen drobnosti.)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

pavlinka

Moderátor
#104 - 20. 11. 2016, 21:51

Pavle- možnosti rozvoje? Celistvosti! Máš dalších dvacet roků o zábavu postarané 😃

Pavel_III

Profilový obrázek
Moderátor
#105 - 20. 11. 2016, 21:55

Celistvosti na těch 15 listů? A 5 rámů, při mých současných možnostech, to je tak cca 50 let.

pavlinka

Moderátor
#106 - 20. 11. 2016, 22:00

Šak nejsi tak starý. Snád sa dožiješ.... 😁

Pavel_III

Profilový obrázek
Moderátor
#107 - 20. 11. 2016, 22:09

No, včera odpoledne jsem myslel že nedožiju příští hodiny. Nějaké moribundus na mne přišel. 😐
Ále, třeba tato čumkarta, ta by se mi líbila. Krásně ilustruje jak maďarská vláda (po donucení) přestala Lajtabánság uznávat a podporovat. Jenže na ňu nemám.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nagyszentmihály/A 921 Nov. 5. (Grosspetersdorf) kék/blau bélyegzéssel feladott Wir Verlassen dich nicht Westungarn feliratú irredenta képeslap, a fogazatlanul forgalomba került 2 x 10 fillér pár + 2 x 20 fillér pár bélyegekkel tarifahelyes (60 fillér) bérmentesítéssel Verő Károlynak címzéssel Szombathelyre küldve, a bélyegeket a posta nem fogadta el és kézírásos 1.20 (2 x levéldíj) portójelzéssel és 1915-ös Pirosportó 120 fillér portóbélyeggel megportózta Szombathely 921 Nov. 5 bélyegzéssel. Verő Károly, festőművész a sorozat egyik bélyegtervezője volt! Egyedi, feltehetően UNIKÁLIS darab! RR! Geprüft Dr. Bodor, MBÁ min. 150000 Ft. Jelölés: Levél (Cover)

pavlinka

Moderátor
#108 - 20. 11. 2016, 22:11

To je paráda. Co to koštuje? Rozbiju prasátečko a půjčím ti 😉

Pavel_III

Profilový obrázek
Moderátor
#109 - 20. 11. 2016, 22:17

No, vyvolávačka byla těch 150000 Ft + poplatky (čili cca 15000 Kč + poplatky), aukce byla dnes a jestli se to prodalo nevím. Zůstává tam cena vyvolávačky, ale možná se to prodalo za ňu. Tahle zajímavost se z 30000 Ft prodala za 42000 Ft (větší blok jsem ještě neviděl):

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

1921 Sasos IX. kiadás. a forgalomba nem került Sasos sorozat használatlan mind a négy oldalán fogazott narancs/orange színű 6 Koronás bélyege 12-es tömbben, felül kis ívszéllel. Bélyegfüzetben készült !? MBÁ 144000 Ft. Jelölés: Használatlan, gumi nélkül (Unused)

pavlinka

Moderátor
#110 - 20. 11. 2016, 22:21

150000 forintů je nejakých neco ke 13 tisícom. Babu nemáš (aspoň myslím) nepiješ, nekůříš, projektuješ, počítáš- co s tebů?

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.