Moderátoři: Jaromir, dejvy, pavlinka, smith, ikanek

Jirka999

Uživatel
#1 - 4. 7. 2011, 07:23

Nashromáždilo se mi na vás pár dotazů:

1) ve výstavních stanovách SČF je psáno, že pro kategorii A mlád. filatelie je počet listů v exponátu 16. Je to minimální, nebo pevně stanovený počet? (pro moje téma mi to připadá málo)

2) funguje v Jičíně či Mladé Boleslavi KMF? Můžu být jako (pro vystavování) ml. filatelista registrován i u běžného KF?

3) kde se v ČR nachází známkové automaty? (nikde na netu není souhrný přehled)

Děkuji všem za případné reakce.

regula_jan

Moderátor
#2 - 4. 7. 2011, 14:08

1) Pevně stanovený, ale jako prvovystavovatel můžeš mít poloviční počet listů, tedy 8. Ale o to nebudeš mít asi ani zájem.
2) Nevím, snad někdo z diskutujících je z těchto končin a bude vědět on (ona). Registrován u běžného kubu být můžeš, ale budeš platit vyšší členské příspěvky. Pokud by jsi ale byl členek KMF, tak de facto jsi členem i KF, protože KMF se zřizuje při KF.
3) Praha, Brno, Ústí nad Labem. Ještě by měly být i jinde, ale to si už nepamatuji.

Nedá mi to a musím ještě reagovat na otázku č. 2 - Už by mohl svaz doplnit oficiální stránky, protože díky těmto dlouhodobým nedostatkům (nejen od doby, kdy fungují "nové" stránky) "nám" uniká více potencionálních mladých filatelistů. Tedy dle mého názoru.

Jirka999

Uživatel
#3 - 4. 7. 2011, 18:51

k otázce č. 2- v adresáři z r. 2005 je KMF Jičín uveden, otázkou je, jestli dodnes funguje. Napsal jsem do SČF, tak uvidím. Jinak děkuji za vyčerpávací odpověď.

dejvy

Moderátor
#4 - 4. 7. 2011, 20:20

Jako starý perfekcionalista si dovolím poopravit odpověď k bodu 1:

  • dokument se jmenuje Výstavní řád SČF
  • nemám u sebe poslední verzi, ale pokud si vzpomínám, je pro kategorii A (13-15 let) minimální počet listů 32, maximální 64

K bodu 2:

  • stránky SČF jsou bohužel stále v bídném stavu, takže nejlepší je dotaz přímo na SČF (mimochodem předseda komise mládeže je z Mladé Boleslavi)
  • můžeš být registrován i u běžného klubu, vyšší členské příspěvky platit nebudeš (jako mládežník platíš vždy 50 Kč ročně)

K bodu 3:

  • oficiální seznam jsem nikde neviděl; podle informací, které mám, byly zrušeny v Opavě a v Karlových Varech

regula_jan

Moderátor
#5 - 5. 7. 2011, 10:01

dejvy napsal/a:

Jako starý perfekcionalista si dovolím poopravit odpověď k bodu 1:
...

Zaplaťpánbůh za to 🙂

pavlinka

Moderátor
#6 - 7. 7. 2011, 18:15

Že by další exponátysta? Ty výstavní propozice si přečti pořádně! Ne jen tak obřádek.Dejvy to napsal přesně: 32- 64 listů a jako prvovystavovatel můžeš mít na Premiéře 32 listů.Pokud něco nebudeš vědět tak napiš.Máš dost času.Další výstava (pokud nějaká bude) tak příští rok.

Jirka999

Uživatel
#7 - 7. 7. 2011, 18:57

To tedy znamená, že v kategorii A mohu mít 32-64 listů, a v kat. Z 16-32?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

dejvy

Moderátor
#8 - 7. 7. 2011, 19:01

Nálepka napsal/a:

To tedy znamená, že v kategorii A mohu mít 32-64 listů, a v kat. Z 16-32?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

>

To je výstavní řád z kterého roku?

pavlinka

Moderátor
#9 - 7. 7. 2011, 19:25

Kde jsi to našel?

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.