Moderátoři: pavelgregor, oliver, jacx, smith

Diwous

Uživatel
#231 - 16. 7. 2020, 19:27

Tak pratele. Prave dobehla aukce Kontramarky Schaffhausen. Prikladam fotky. Nez se k tomu vyjadrim sam, co si o ni myslite? 😉

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Lopez1506

Profilový obrázek
Uživatel
#232 - 19. 7. 2020, 19:44

Tak už nás nenapínej,Diwousi...

Diwous

Uživatel
#233 - 28. 7. 2020, 08:42

Ahoj Lopez1506, vubec nejde o napinani. 🙂 Jen je posledni dobou fofr a jeste jsem se k odpovedi nedostal. Taky jsem doufal, ze nekdo napise svuj nazor a treba tu budeme mit malou debatku. 😃

Me se ta kontramarka nezda. Srovnaval jsem s obrazovym materialem i s materialem ve sbirce a jsou tu odlisnosti. Razilo se vice kolky / razidly takze na odlisnostech jako takovych neni nic zvlastniho. Nicmene se mi nezda tvar rohu, tvar okna ve vezi ani predel mezi beranem a vezi. Dostala se mi taktez do ruky fotka teto mince, kdy je mince “vypoukla” a zde je rovna, takze s minci bylo evidentne manipulovano. Nakonec je zvlastni pravy dolni roh veze, ktery je jakoby poskozeny. Neni k tomuto vsak duvod. Dle meho se jedna o napodobeninu konkretni kontramarky ktera bezela pred par lety. I zde je pravy dolni roh veze “poskozeny” ale je to dano koncentraci vice kontramarek i.e. zasahujici Ulm a Svabsky svaz coz ale “tvurci” nedoslo. Do kontramarek jsem diwy, ale tady jsem si neprihodil. Jaky je tvuj nazor? Ci ma nekdo jiny / stejny nazor?

Haleluia, podarilo se mi nahrat zminenou kontramarku pro srovnani 😎

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Diwous

Uživatel
#234 - 28. 7. 2020, 10:46

Prikldam jeste svoji pro srovnani dolni casti veze kde neni prerazba jinou kontramarkou.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

pavelgregor

Moderátor
#235 - 28. 7. 2020, 16:31

Jestli Ti to pomůže, tady jsou další fotky:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

pepechamik

Uživatel
#236 - 29. 7. 2020, 09:14

Koukni na můj příspěvek 18.11. Já myslel že to je Ravensburg a když se podíváš pořádně tak je vedle věže ještě kozel úplně jsem to přehlédl jak to není čištěný takže Schaffhausen 🙂

pavelgregor

Moderátor
#237 - 29. 7. 2020, 16:58

Jo, jo. je tam. 😆

Diwous

Uživatel
#238 - 29. 7. 2020, 23:11

Pavelgregor - Diky, takhle dle meho vypadaji prave. Pokud nejsou tak je to trapas v primem prenosu. 😆

Pepechamik - Nicmene to neni ta sama mince co z Aukra. Jaky je jeji puvod? Mas i fotku rubu?

pepechamik

Uživatel
#239 - 30. 7. 2020, 08:26

Ne to je jiná mince. Ta moje byla jen na porovnání kontramarky Schaffhausen. Rub dodám 🙂

pepechamik

Uživatel
#240 - 30. 7. 2020, 09:00

Čistit se mi to nechce takže z toho asi moc neuvidis... 🙄

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.