Moderátoři: pavelgregor, oliver, jacx, smith

LukeH2O

Uživatel
#271 - 16. 7. 2012, 12:43

Bigger: Viděl bych to na Hásková I.a/8

Když nejde o život, tak jde o h..no
http://cnspg.cz

korunka

Uživatel
#272 - 16. 7. 2012, 14:00

..trochu modrý, no... tak zde jsou lepší fotky Biggerova grošíku..

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

oliver

Moderátor
#273 - 16. 7. 2012, 14:13
A proč je takovej modrej? To spadl do šmolky nebo do inkoustu? 👿 🙄 😈

Modrej je proto, protoze fotograf zapomnel udelat korekci na bilou a fotil se spatne nastavenym fotakem. V takovem pripade je lepsi zverejnovat fotky pouze ve stupnich sedi a nebo se to pokusit opravit (ovsem neni to uz to prave orechove):

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Bigger

Uživatel
#274 - 16. 7. 2012, 22:31

No dobře.......ale já psal, že to není ono.......v podvečer je to už na prd.....polepším se 😉
LukeH20 - díky, nějak jsem si nebyl jistej....a už nevím proč.....nějak asi blbnu..... 😕 😆
Korunko - díky že jsi se zastavila ke mě když jsem byl v práci a nafotila jsi grošík lépe....kupodinu má polovička nic neříkala?!?! 😲 😳 😁 😁 😁

oliver

Moderátor
#275 - 16. 7. 2012, 22:42

rano, vecer, v podvecer... to je banan. vzdy si pred focenim poloz pred fotak bilej kus papiru a udelej si pred focenim korekci na bilou a bude se smoulama navzdy konec 😉

Bigger

Uživatel
#276 - 16. 7. 2012, 22:51
rano, vecer, v podvecer... to je banan. vzdy si pred focenim poloz pred fotak bilej kus papiru a udelej si pred focenim korekci na bilou a bude se smoulama navzdy konec 😉

Dík...... 😕 ....skusím......😉

korunka

Uživatel
#277 - 17. 7. 2012, 14:23
No dobře.......ale já psal, že to není ono.......v podvečer je to už na prd.....polepším se 😉 LukeH20 - díky, nějak jsem si nebyl jistej....a už nevím proč.....nějak asi blbnu..... 😕 😆 Korunko - díky že jsi se zastavila ke mě když jsem byl v práci a nafotila jsi grošík lépe....kupodinu má polovička nic neříkala?!?! 😲 😳 😁 😁 😁

😆 😆

vassilij

Uživatel
#278 - 17. 7. 2012, 19:50

To oliver: psal jsem mail

Ševci

Uživatel
#279 - 9. 8. 2012, 19:22

Po delší době se mi podařilo opět sehnat grošík do sbírky.
Mohl by to být Hásková I. b/2?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

korunka

Uživatel
#280 - 9. 8. 2012, 20:28

..teoreticky ano (jako vždy samozřejmě nesouhlasí S na rubu, jak se zde řešilo) S dovolením si ho stáhnu.

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.