Moderátoři: pavelgregor, oliver, jacx, smith

harly27

Uživatel
#11 - 15. 2. 2009, 12:40

ahoj Olivere,
omlouvam se ze jsem to dal do spatne sekce,ale jen jsem chtel zareagovat na prispevek tam.....jinak druhou stranu jsem tam nedaval tak zkusim ted.... 😉

oliver

Moderátor
#12 - 15. 2. 2009, 12:45

nedavej to do tagu "obrazek" - uz to v tom kodu je nadefinovany - jinak to delas dobre...:


ono o nic nejde, jen ze na ferdu tu kazdej kasle a tak sem to tu chtel trosku vic rozproudit...

Archypov

Moderátor
#13 - 15. 2. 2009, 13:04

Je pravda, že momentálne sa Ferdinandom veľmi nezaoberám. Mám čo robiť so spracovávaním Václava IV. z jedného nálezu a neustálom vŕtaní sa v Jánovi Luxemburskom (nie doslova preboha 😉). Groše Ferdinanda sú tak trochu na okraji môjho záujmu, u ostatných zberateľov je to vidím podobne. Nie že by si tieto groše nezaslúžili našu pozornosť, ale z akéhosi dôvodu sú trošku na okraji. Je to vlastne aj škoda, jedná sa o nádherné mince, ale... chýby mi predsa len tá gotika. 😎
Nemyslím si že tu na groše Ferdinanda Habsburského niekto kašle, len ich nie je "na trhu" až tak veľa, aspoň som sni nepostrehol, že by tu na diskusii bol nejaký zberateľ vyslovene orientovaný na ferdinandovské groše.

oliver

Moderátor
#14 - 15. 2. 2009, 13:14

je tu jeden Archy... spion co jen kouka a nikdy nepise 😉 nekteri ho dobre zname 😁 sbira jen Ferdiky a nic jinyho... a je to naramnej provokater, pac ma more nadhernejch kousku a ja mu zcela nepokryte zavidim...

je skoda, ze nepise...

Archypov

Moderátor
#15 - 15. 2. 2009, 13:18

Ty brďo, snažím sa rozpomenúť, na nič neprichádzam. Poznám ho?
Je to škoda že nepíše, sám dobre vieš, že písaním a klábosením o minciach sa rozprúdi vždy aj záujem o ne. Viď pražské groše ako celok pred cca troma rokmi. Veľa sa tu o nich nepísalo, teraz je grošmi zaplavené celé fórum. No a ako negatívum z toho vyplýva jediná vec; s určitosťou môžeme konštatovať, že aspoň zčasti máme vysoké ceny na aukciách na starosti zrovny my. 😮
Bolo by dobré o ferdinandovských grošoch písať viac, ako som spomínal, sú to nádherné mince a excelentne ukončujú grošové obdobie.

oliver

Moderátor
#16 - 15. 2. 2009, 13:22

kazdopadne...

no videls ho, vic bych to tu nerozebiral z jistych duvodu (netykajicich se tebe - abys to nepochopil tak, ze narazim na to, zes byl ve forme 😁 )...

kacuro

Uživatel
#17 - 15. 2. 2009, 13:31
Je pravda, že momentálne sa Ferdinandom veľmi nezaoberám. Mám čo robiť so spracovávaním Václava IV. z jedného nálezu a neustálom vŕtaní sa v Jánovi Luxemburskom (nie doslova preboha 😉). Groše Ferdinanda sú tak trochu na okraji môjho záujmu, u ostatných zberateľov je to vidím podobne. Nie že by si tieto groše nezaslúžili našu pozornosť, ale z akéhosi dôvodu sú trošku na okraji. Je to vlastne aj škoda, jedná sa o nádherné mince, ale... chýby mi predsa len tá gotika. 😎 Nemyslím si že tu na groše Ferdinanda Habsburského niekto kašle, len ich nie je "na trhu" až tak veľa, aspoň som sni nepostrehol, že by tu na diskusii bol nejaký zberateľ vyslovene orientovaný na ferdinandovské groše.

jednoho takového tu teda znám 🙂

Archypov

Moderátor
#18 - 15. 2. 2009, 13:32

Už je mi to jasné. Hnedá kožená (?) bunda a absencia írečitého českého spisovného jazyka, je tak? 😉 Práveže som vo forme bol a ešte v akej... 😁 😳 Škoda že nemôžem ísť za vami opäť. Nabudúce. 😐

Archypov

Moderátor
#19 - 15. 2. 2009, 13:33

To kacuro: Znáš tu někoho kdo teda na ty groše kašle? 😉 lebo sa to z tvojich slov nedalo presne vydefinovať... 😎

kacuro

Uživatel
#20 - 15. 2. 2009, 13:40

kašle, neřkuli se** 😃

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.

Evropská výstava Brno 2005 - Chrám Nanebevzetí P. Marie v Brně - razítkovaná - č. 388

Evropská výstava Brno 2005 - Chrám Nanebevzetí P. Marie v Brně - razítkovaná - č. 388

Cena: 19,- Kč

Přejít na eshop
Hawidky - SF ochranné kapsy na známky - černé - 44 x 217 mm - 311 411

Hawidky - SF ochranné kapsy na známky - černé - 44 x 217 mm - 311 411

Cena: 249,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1251

Rakousko - čistá - č. 1251

Cena: 6,- Kč

Přejít na eshop
Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Ulf Samuelsson - 143

Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Ulf Samuelsson - 143

Cena: 7,- Kč

Přejít na eshop
Historické výročia: Lubovniansky hrad - Slovensko č. 526

Historické výročia: Lubovniansky hrad - Slovensko č. 526

Cena: 32,- Kč

Přejít na eshop
Květiny - čistá - č. 1148-1153

Květiny - čistá - č. 1148-1153

Cena: 129,- Kč

Přejít na eshop
Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Ray Bourque - 4

Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Ray Bourque - 4

Cena: 14,- Kč

Přejít na eshop
Katalog poštovních známek - Protektorát Čechy a Morava (1939-1945) - World Philately 2024 na flash disku

Katalog poštovních známek - Protektorát Čechy a Morava (1939-1945) - World Philately 2024 na flash disku

Cena: 399,- Kč

Přejít na eshop