Moderátoři: Šenfi, acme2000, smith

tenzor

Moderátor
#481 - 26. 10. 2011, 15:12
no, novy predpis je proste TVRDSI. Pokud se nekomu drive nahodou stalo, ze mu dite roztrhalo bankovku na 5 kousku, tak to mohl vymenit za novou. Dneska to muze akorat vyhodit, pokud tam nenajde kus o velikosti aspon 51% puvodni bankovky.

A co takhle 1. zabezpecit bankovky tak, aby se k nim dite nedostalo, 2. vysvetlit mu, ze bankovky se trhat nesmi? Ja vim, k tomu je potreba urcita zodpovednost a ta obcas boli...

majkl

Uživatel
#482 - 26. 10. 2011, 15:51
A co takhle 1. zabezpecit bankovky tak, aby se k nim dite nedostalo, 2. vysvetlit mu, ze bankovky se trhat nesmi? Ja vim, k tomu je potreba urcita zodpovednost a ta obcas boli...

Bod 2 se zařídit dá, ale na bod 1 se rádo zapomíná! Cokoliv cenného v domě / bytě je vhodné zabezpečit nejprve před vlastními dětmi, potom před nehodami typu prasklé vodovodní potrubí, vytopení od sousedů apod. a teprve potom před zloději... Pravděpodonost a statistika jsou neúprosné - malé dítě (ale i větší - nedej bože teenager) je nebezpečnější (a hlavně častěji se vyskytující) než zloděj! 😉

numpszi

Moderátor
#483 - 2. 11. 2011, 11:47

originalne bloky kolkov 😎

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

mischel13

Uživatel
#484 - 2. 11. 2011, 12:14

gratuluji, jsou velmi pěkné... 😉

vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek

majkl

Uživatel
#485 - 2. 11. 2011, 12:19
originalne bloky kolkov 😎 Obrázky: ...

numpszi, gratulace! Nestačily by ti čtyřbloky? Mně by velmi ale velmi uspokojil od každé hodnoty třeba i jeden jediný kolek! Kdybys chtěl vykonat dobrý skutek, moji adresu znáš. 😉

Miciko

Uživatel
#486 - 2. 11. 2011, 12:42

No aj ja by som rád ozdobil zbierku niečim podobným.
Takže platí to čo u Majkla, moju adresu poznáš. 😉

majkl

Uživatel
#487 - 2. 11. 2011, 12:48
No aj ja by som rád ozdobil zbierku niečim podobným. Takže platí to čo u Majkla, moju adresu poznáš. 😉

Miciko, má to dvě ale - jedno špatné, druhé dobré: majkl si řekl dříve. a majkl není chrt, takže nemusí mít všechno! 😉

mischel13

Uživatel
#488 - 2. 11. 2011, 12:52

Ve svém příspěvku jsem chtěl napsat, že majkl bude slintat, ale smazal jsem ho! 😉 Nemýlil jsem se! 😁

vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek

majkl

Uživatel
#489 - 2. 11. 2011, 13:12

mischel, napsat jsi to klidně mohl - stejně to každý ví! 😉 Prostě jich má hodně - tak co bych to nezkusil! Kdyby ukázal jeden, slintal bych sice taky, ale nedoprsklo by to tak daleko! 😁

mischel13

Uživatel
#490 - 2. 11. 2011, 13:20

Nojono, každý by chtěl mít alespoň jeden kousek doma ve své sbírce a chudák numpszi, aby si pořídil tiskárnu! 😉

vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.