Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Antikvariát » Vlaštovička IV ročník 1940-1941

Vykupminci.cz
Numisargo

Vlaštovička IV ročník 1940-1941

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den.

Našla jsem v pozůstalosti tento časopis šťastných dětí, je to celý ročník vydaný v pevných deskách. Až na hřbet je v dobrém stavu. Zajímalo by mě jestli by mohl mít nějakou cenu.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, mne by zase vždy u podobného dotazu zajímalo, o co jednodušší je položit dotaz zde, než si pomocí gůglu najít příslušný či podobné tisky v antikvariátech a tam se podívat na ceny?
Registrovaný uživatel
Proč by to dělala? on se najde nějaký blbec, co to udělá za ní
Registrovaný uživatel
Tázající /a nejen tato/ zároveň doufá že se nejde i potencionální kupec... ;)
Moderátor
O tema vyse je popsan postup, podle ktereho se da cena najit - vic po prispevku Minta napsat nemohu :-)
Moderátor
Ovšem pro nás, co jsme o tom nikdy ani neslišeli, natož abychom to kdy neviděli, by se hodilo zepár obrázků, optimálně oskenovat nějaký pěkný kreslený seriál. ;)
Registrovaný uživatel
Mint napsal

Ano, vždycky se někdo ochotný najde, ale stejně mi pointa uniká - dle mne je snazší a rychlejší použít strýčka G. Leda jak píše turtleoverhead, pak už teda jen trocha naivity zadávajících dotaz/unzerci u těchto vcelku běžných věcí - myslím to tak, že v cílené inzerci mi pravděpodobnost naleznutí kupce přijde větší než takovýto výstřel do tmy.
Registrovaný uživatel
Děkuji za Vaše cenné názory, ovšem myslím, že má vyšší cenu než 150 Kč jež jsem dohledala na Vámi uvedených stránkách v příspěvku výše. Vzhledem k tomu, že dotyčný po kterém knihu mám byl mimo jiné soudní znalec pro posuzování archiválií, specializující se právě na období protektorátu. Ale ano máte pravdu internet je zřejmě spolehlivější zdroj než studovaný znalec.
Moderátor
V antikvariatech tomu tedy asi nerozumi (?):

https://muj-antikvariat.cz/hledani?q=Vla%C5%A1tovi%C4%8Dka+1940+1941&search_sub=Hledat

Proc by vec z pozustalosti po soudnim znalci mela nutne mit vyssi hodnotu??? Treba k ni mel osobni vztah, pamatoval si ji z detstvi apod.
Registrovaný uživatel
Tak to opravdu nemá chybu, před paní smekám klobouk...
Registrovaný uživatel
Když ta věc leží v antikvariátu za 120 korun a nikdo ji dosud nekoupil, je jasné že větší hodnotu prostě nemá :roll:
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Když ta věc leží v antikvariátu za 120 korun a nikdo ji dosud nekoupil, je jasné že větší hodnotu prostě nemá :roll:
........................ale zapoměls na to ,že to měl SOUDNI ZNALEC !!! :oops:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Antikvariát » Vlaštovička IV ročník 1940-1941

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1