Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Vykupminci.cz
Numisargo

Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Bude Sběratel, dost možná se tam s tím někdo vytasí ... a jistě to nebude levné!


V otázce ceny to je dost pravděpodobné, ale když je poptávka, nemůžeme se divit reakcím nabídky.
Pokud by sběratelé svým odmítavým chováním bojovali proti šmelině, situace by se dostala do jiných, rozumějších kolejí. Bohužel tomu ale nevěřím, protože vždy se najde dost zájemců, kteří ji budou podporovat.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Evropa1 v 20. 8. 2013, 9:30. »
Registrovaný uživatel
ja myslim ze prvnich 50 lidi to koupi predrazene, ale ostatnim to bude vnucovat za nominal .)
_______________
vyštudovaný rytec kovů - filatel - lolek .)
Registrovaný uživatel
Každý normální a soudný sběratel by toto měl ignorovat. Za nominál v době vydání bych koupil, za víc ne.
Moderátor
Ogilvy (na pohledu s balónem) a astronauti se proletěli balónem. (Ogilvy prošel poštou 2×, poprvé lístek razítkovali na rubu, tož jsem ho použil ještě jednou, lépěji a radostněji! :mrgreen: ) Nuž, na té akci jsem taky byl jen takto zástupně.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Objevil jsem na aukru pamětní list RUN TOUR !!! 8)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
hroza
_______________
Moderátor
Člověk nemusí mít všechno.;)
Registrovaný uživatel
To by měli sběratelé ignorovat.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
ved to je chore vyrobne naklady, tlacene ofsetom su halierove... a ked vidim tie ceny na aukre, ze su ochotny ludia za to dat niekolko tisic Kc...
_______________
Moderátor
Á tak za první republiky se dělaly různé pamětní listy ve velkém. Ale proč není razítko přes známku?
Moderátor
Nová hrůza se řítí - Vlastní známky v sešitcích!!
Obrázek vložený uživatelem
Obrázek vložený uživatelem
Obrázek vložený uživatelem
Obrázek vložený uživatelem
A bacha! A a E nastojato i naležato! (i když, jak se to vezme, že)
Není mi jasné jaké jsou cenové podmínky (nenašel jsem zatím) ale určitě vím, kdo to dá jako první - vsadíme se? :twisted:
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 25. 8. 2013, 1:34. »
Moderátor
Ti Balíci měli aspoň nějaký obrázek, ale tohle je po výtvarné stránce čiré neštěstí. To bude zase v Merkur Revue pár peprných vět od Fritze!
Moderátor
Ved p. Fritz ma pravdu, ja s nim naprosto suhlasim! A emisna politika Vasej posty je hrozna....
_______________
Moderátor
babygulka napsal
Ved p. Fritz ma pravdu, ja s nim naprosto suhlasim! A emisna politika Vasej posty je hrozna....


Bohu žiaľ, prachy sú prachy. Niekdy musí pošta nahnať výpadok príjmu..... :mrgreen:
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Bohužel, ještě stále tuto strategii pošty podporují tzv. sběratelé, jejichž činnost se zakládá na pouhé občasné návštěvě klubu s odebíráním novinek. Dnes to tak sice markantní není jako v minulosti, ale někdo to ze zvyku provozuje stále.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
no ked som sa pytal zberatelov co zbieraju terajsie novinky aj z CR tak mi povedali, ze musia z povinnosti... ale kazdy rok reptaju ake je to drahe
_______________
Registrovaný uživatel
nejhnusnější známky světa .... v ČR
_______________
vyštudovaný rytec kovů - filatel - lolek .)
Moderátor
babygulka napsal
Ved p. Fritz ma pravdu, ja s nim naprosto suhlasim! A emisna politika Vasej posty je hrozna....

Však já netvrdím že nemá pravdu. Já se na to těším!! :twisted: Akorát se obávám, že těm co o tom rozhodují je to naprosto u prdele, nějaký názory kohokoliv. :evil: A přitom snad ani jim nemohlo uniknout jak hluboko klesají náklady.
Registrovaný uživatel
No je to pěkný hnus !!!!!
Je to, ale laciný tisk a při zvýšeným poštovném se to České poště vyplatí !!!
Kdo mohl takový hnus schválit !!! :roll: :roll: :mrgreen:
Moderátor
Tady nejde jen o vlastní známky České pošty. Podle mého názoru (ostatní, kteří je sbírají, nemusejí souhlasit) jsou "hnus" všechny vlastní známky, alespoň co jsem měl možnost vidět na tomto vláknu, protože jinak se jimi nezabývám. A tam obrázek či námět přece záleží na zadavateli, ne? Takže vlastní známky České pošty nejsou o nic "hnusnější" než ostatní.
Moderátor
Pavel_III napsal
Ti Balíci měli aspoň nějaký obrázek, ale tohle je po výtvarné stránce čiré neštěstí. To bude zase v Merkur Revue pár peprných vět od Fritze!


Já v tom žádnou výtvarnou stránku nevidím ... :shock:
Moderátor
Trochu mimo mísu. Na filatelistech vydělávají jak mourovatí, ale aby pustili nějakou korunu na "propagaci filatelie", respektive aby nějakou finanční částkou (pro ně v podstatě téměř "zanedbatelnou") podpořili nějakou výstavu nebo olympiádu mládeže, to ani prd, na to peníze nejsou. Ale na tohle na to prachy jsou. Záslužná činnost ze strany ČP.
PS: Nic proti fotbalu...
Moderátor
blazek007 napsal
Tady nejde jen o vlastní známky České pošty. Podle mého názoru (ostatní, kteří je sbírají, nemusejí souhlasit) jsou "hnus" všechny vlastní známky, alespoň co jsem měl možnost vidět na tomto vláknu, protože jinak se jimi nezabývám. A tam obrázek či námět přece záleží na zadavateli, ne? Takže vlastní známky České pošty nejsou o nic "hnusnější" než ostatní.

Á tak, některý Vlastní známky jsou docela zajímavý, to bych zase tak úplně tragicky neviděl. Dokonce jsou zajímavější než některé "normální" (nebudeme jmenovat, ale třeba na červenou Praga 2008 za 7,50 si dobře pamatujeme všichni). Jisté limity má způsob tisku (obyčejný ofset), ale stejně v první řadě záleží na tom co vymyslí zadavatel. Navíc, v první řadě, firma musí propagovat sama sebe. Vlastní známka je ve své podstatě takový malý plakát a protože tomuto umění se dnes moc lidí nevěnuje, spíš nikdo, tak to podle toho taky vypadá. Si stačí porovnat staré filmové plakáty s dnešními. Dřív to bylo výtvarné dílo, které dělal minimálně zručný grafik, dnes je to spíš koláž z fotoobchodu, nebo jen foto doplněné písmenky. Jinak viz můj pokus o zhodnocení prvního (půl)roku existence zde, o pár stránek dřív.

Ale stejně mi přijde asi nejzajímavější ta pětibarevná kombinace, na dopise celkem vynikla, Szalaye jsem naživo neviděl (to se líp posuzuje). Pěkné může být i to krematorium (neposílat s gratulací k sňatku nebo ke křtu!! :mrgreen: ), ale Pardubice jsou daleko. Je to ještě k dispozici, nevíte?
Registrovaný uživatel
feja11 napsal
Objevil jsem na aukru pamětní list RUN TOUR !!! 8)

Překvapivé, když jste tam jeden nedávno prodal ... viz zde.
Registrovaný uživatel
To někdo koupil jako "dobrou investici" :mrgreen:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... > »

Sběratel.com » Pokec o známkách » Vlastní známky, kupóny pro přítisky a tomu podobné

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1