Moderátoři: pavelgregor, oliver, jacx, smith

PEHU_

Uživatel
#41 - 28. 12. 2008, 14:39

to: Oliver:
Když chci zobrazit ten "chlupatej", dostanu hlášku This image does not exist on this server

koukni na to prosím

oliver

Moderátor
#42 - 28. 12. 2008, 14:43


mas pravdu, zkousim to znovu...

pripominky rad napisu... co se tyce jednorazoveho programovani nejakych zmen... jde o to, ze neni clovek nebo neni cas nebo nejsou penize?

PEHU_

Uživatel
#43 - 28. 12. 2008, 14:54
mas pravdu, zkousim to znovu... ...

už to funguje

vše je o lidském čase - ten web byl dělán zadarmo

PEHU_

Uživatel
#44 - 28. 12. 2008, 15:03

co se týče toho prvního "okrajeneho" groše:

podle mě se i na tomto groši ukazuje, jak složitá je otázka grošů Vladislava a i fakt, že v současné době dostupná literatura je pro určování nedostatečná.

Když vezmu v úvahu Háskovou (ne že bych to dílo nějak obdivoval, ale nic lepšího v ruce nemám):
Mylím si, že se jedná o přechod lva mezi variantou X a IX. Ocas i kuličky splývající do "trojlístku" odpovídá X. Hříva také. Hlava už se ale více blíží XI a XI odpovídá i tvar tlap. Koruna odpovídá XI a.

Rád bych tento groš měl i na webu pobočky - je to prosím možné?

Na druhý se kouknu trochu později. Za chvilku má přijet kámoš s domácím vínem. Počkej, jakou varinatu v tom večer poznám 😋

PEHU_

Uživatel
#45 - 28. 12. 2008, 15:13

Tak jsem se ještě dostal i k "chlupatcovi"
Já bych ho určil jako Hásková X c?

Archypov

Moderátor
#46 - 28. 12. 2008, 15:21

Chlpatého som určil aj ja ako Hás. X.c. S okrájaným neviem, neviem. Hlava vyzerá naozaj na jedenástku, ale celkovo mi ten lev nesedí. Tento oliverov má navrchu len tri meciačiky, jedenástka má po štyri. Na desinu to nevidím, taký "chlpatý" nie je. Čo takto typ IX.? Či to som už úplne mimo? 😉 Napr. Hás. IX. a/1, aôebo Hás IX. c... ? No nezabite ma, vo Vladislavovi doma nie som. Mal by som to však napraviť... 😎

oliver

Moderátor
#47 - 28. 12. 2008, 15:22

dekuju moc zatim... to je teda sila, chtel bych uz konecne nakej normalni kousek 😁 😁 😁 doufam, ze ten chlupatej pujde dobre i po vinecku 🙂

k webu - ja vim, je me to jasne a vubec nechci shazovat ani kousicek z toho mnozstvi prace, co jsi uz na webu odvedl... to snad chapes... vzdyt musim sam mit predstavu, co to obnasi... jen je otazka, zda by sis treba nechtel najmout nakou pracovni silu, co by stihala to, co ty ne... ja uz nemam teda co nabidnout, programatora, co sem mel uz tady davno zneuziva nekdo jinej... myslim, ze nemluvim sam za sebe, kdyz bych treba rek, ze si umim predstavit "jednorazovou" financni sbirku za ucelem popostrceni prace na webu... myslim, ze tim by nijak neutrpelo tve renome jako webmastera...

gros pujde na web pobocky jako vsechny moje kousky... jen to furt odkladam, to se priznavam... slibil jsem tam dat i ty grose ze seznamu, ktery mi nerikaj pane, ale svoleni mam... coz je vic jak stovka vaclavu IV., dokonce Jacxem urcenych... neni cas... kdyby se nekdo nudil, chtel udelat dobrej skutek a chtel to ted zaradit, poslu mu to s radosti 🙂

oliver

Moderátor
#48 - 28. 12. 2008, 15:27

a nez sem tu vypotil prispevek, jsou tu dalsi dva... dik moc Pehu i Archy... jedna z mych variant byla H X c 4, tak me tesi, ze sem nebyl uplne mimo misu... ale nevidel sem H X c 1-3 a 5 az nevim kolik... blize si to urcit nedovolite?

PEHU_

Uživatel
#49 - 28. 12. 2008, 15:32

to Archy: nad IX jsem také přemýšlel, ale nakonec jsi ji zavrhl. Ten lev má jinou hřívu i tlapky. Ani hlava neodpovídá.

Archypov

Moderátor
#50 - 28. 12. 2008, 15:45

Viem, nie je to úplne ono... tak ja to vzdávam, nechám to na odborníkov.

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.

Rakousko - čistá - č. 1215

Rakousko - čistá - č. 1215

Cena: 6,- Kč

Přejít na eshop
Albové listy A4 POMfila ČÍNA - republika 1912-1949, nezasklené (71 listů), vč.zesílených euroobalů, papír 160gr

Albové listy A4 POMfila ČÍNA - republika 1912-1949, nezasklené (71 listů), vč.zesílených euroobalů, papír 160gr

Cena: 909,- Kč

Přejít na eshop
Hokejové karty SCORE 2012-13 - Radim Vrbata - 362

Hokejové karty SCORE 2012-13 - Radim Vrbata - 362

Cena: 25,- Kč

Přejít na eshop
Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Randy Carlyle - 265

Hokejové karty Pro Set 1992-93 - Randy Carlyle - 265

Cena: 7,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1893

Rakousko - čistá - č. 1893

Cena: 7,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1570

Rakousko - čistá - č. 1570

Cena: 6,- Kč

Přejít na eshop
Hokejové karty SCORE 2012-13 - Nicklas Lidstrom - 177

Hokejové karty SCORE 2012-13 - Nicklas Lidstrom - 177

Cena: 22,- Kč

Přejít na eshop
Rakousko - čistá - č. 1042

Rakousko - čistá - č. 1042

Cena: 5,- Kč

Přejít na eshop