Moderátoři: pavelgregor, oliver, jacx, smith

OtravnyKomar

Uživatel
#3101 - 16. 5. 2022, 13:34
na internetu je to v pdf a tam je lepší foto

Můžeš dát odkaz?
Tak je to jasný, hodil jsem i do googlu jestli je to něco i v reálu. Morrowindu je opravdu klasika. Tak jsem to měl moc rád.

Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz

Kucera

Moderátor
#3102 - 16. 5. 2022, 13:48

Vivec díky. Tak jsem si přečetl uvedený článek v NS 30/1 a je to groš č.2. Malé měsíčky na krku tam opravdu jsou, autoři to popisují. Nicméně groš řadí k typu XXIV.
https://filosofia.flu.cas.cz/upload/__files/NSb_30_1.pdf

Kucera

Moderátor
#3103 - 16. 5. 2022, 13:51

P.S. Nedá mi to abych si nepřihřál vlastní polívčičku proč je dobré i členění na razidla jak jsem se o tom zmiňoval v tématu PG JL. 😉

OtravnyKomar

Uživatel
#3104 - 16. 5. 2022, 14:44

Díky za odkaz, jdu ten sborník prostudovat, je tam toho opravdu hodně zajímavého napsáno. Věřím že kdyby zkušenější okolo prohlédlo ty dva lotiky co jsem koupil určitě by tam našlo ještě něco zajímavého, 100% jde o nález. Varianty domnívám se 10/11/12 společně s celkovou kvalitou materiálu jsou na moji trpělivost a rozlišovací schopnosti zřejmě příliš.

Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz

Vivec

Uživatel
#3105 - 16. 5. 2022, 17:00

to otravnykomar-vyber ty zajímavější grošíky a vystav je zde na foru, někdo ti to určitě přesně určí.

OtravnyKomar

Uživatel
#3106 - 16. 5. 2022, 21:36

Moc vas tady tim nechci zatezovat, stejne vetsina pujde na aukro, nejaky horsi uz jsem tam dal, akorat se chystam dat i neco sem. Prichazi cas podekovat za lekci a rozloucit se s nekteryma aby bylo zase na nejaky dalsi kolecko ,.)

Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz

___

Uživatel
#3107 - 16. 5. 2022, 21:41
Můžeš dát odkaz? Tak je to jasný, hodil jsem i do googlu jestli je to něco i v reálu. Morrowindu je opravdu klasika. Tak jsem to měl moc rád.

Hral som to v U.S. Ale to už bola taká hopsačka na rozdiel od Dagerfall. V rámci žanru RPG bol pre mňa top Wizardry 8 (Sirtech - českí emigranti bratia Sirotkovi) 😉

OtravnyKomar

Uživatel
#3108 - 24. 5. 2022, 08:32

Ahoj. Jsem tady zas, můžete mi někdo potvrdit určení? Já už ty varianty vidím fakt všude. 1. Ha. XI h/1 opisovat varianta dělící znaménko jeden křížek.

  1. Ha. XXIII e/1 opisovat varianta s chyborazbou Gross ·I· a dělící znaménko?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz

OtravnyKomar

Uživatel
#3109 - 24. 5. 2022, 08:47

sigur napsal/a:

Hral som to v U.S. Ale to už bola taká hopsačka na rozdiel od Dagerfall. V rámci žanru RPG bol pre mňa top Wizardry 8 (Sirtech - českí emigranti bratia Sirotkovi) 😉

Sorry sigure ze jsem nereagoval, nechtel jsem vlakno vic plevelit hrama. Dagerfall i Wizardy 8 me uplne minulo ale vim o co jde. Tohle by admin mohl presunout nekam do kecarny

Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz

Vivec

Uživatel
#3110 - 24. 5. 2022, 11:16

U té XXIII. mně to připadá jako kombinace razidel - XXIII.d- líc, rub XXIII.e/nová op. var.

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.