Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Náměty a připomínky » Vkládání odkazů a obrázků z aukcí

Vykupminci.cz
Numisargo

Vkládání odkazů a obrázků z aukcí

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den všem,
měl bych jednu malou připomínku respektive návrh pro toto fórum. Jsem zde nový a všiml jsem si jedné nepříjemné věci. Jelikož sem lidé chodí aby se dozvěděli co nejvíc o známkách ať už to jsou novinky, zajímavosti,...a v neposlední řadě upozornění i na některé aukce, ať už se jedná o padělky nebo o zjímavé nabídky, uživatel (alespoň já) se vrací i do historie některých příspěvků a zde nastává problém. Jelikož na aukčním serveru se aukce automaticky přesouvají do archivu a po nějaké době není možno si prohlédnout co bylo předmětem té které aukce chtěl jsem všechny diskutující poprosit zda by mohli vložit i fotografii z dané aukce a ne jen slepě překopírovat odkaz na aukci. Otázka ovšem je zda to není něco proti něčemu, když některé fotografie jsou označeny jménem uživatele. Jinak jsem chtěl všem poděkovat za toto fórum, které zde všichni svými příspěvky vytváříte. Děkuji ;)
Registrovaný uživatel
Jinovak: Tvou prosbu chápu.... Ono by to bylo přehlednější a člověk by opravdu našel to, co hledá.... Na druhou stranu... :twisted: ....co k tomu ještě dodat....
Registrovaný uživatel
Bigger napsal
....co k tomu ještě dodat....
jedine stlacit print screen ( prt sc ) na klavesnici , otvorit malovanie (paint ) , kliknut na upravy (edit ) - vlozit (paste), potom na ulozit ako ( save as ) ....
a ulozeny vysledny obrazok vlozit klasicky sem na forum :mrgreen:
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Jano:...... :shock: Jo, to je asi všechno....dal jsi tomu konečnou formu... ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Náměty a připomínky » Vkládání odkazů a obrázků z aukcí

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1