Moderátoři: pavelgregor, oliver, jacx, smith

Dracek

Uživatel
#611 - 7. 3. 2009, 16:10

stavy vypadají celkem nadějně...

http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)

jacx

Moderátor
#612 - 8. 3. 2009, 23:10

Tyhle grošíky vypadají opravdu nadějně - držím palce ať nezůstane jen u naděje

Archypov

Moderátor
#613 - 8. 3. 2009, 23:17

Závisí to od toho, ako to bolo "naaranžované". Pokiaľ len tak "ledabolo"... tak sa tam dá nájsť skutočne niečo pekné.- Netvrdím že vzácne, ale pekné...

Michaela

Uživatel
#614 - 9. 3. 2009, 07:45

Dávám vám za pravdu,cena byla naštěstí dobrá, i kdyby šlo o běžné typy v horší kvalitě.Trošku doufám,že aspoň jeden pěkný kousek mezi nimi by mohl být,pokud ano,určitě se zase pochlubím.

Michaela

Uživatel
#615 - 10. 3. 2009, 16:46

🙂 Tak dneska dorazili,čekala jsem,že to bude i horší,ale jsem v celku spokojená,je tam mezi nimi pár týpků,které ještě nemám.Těchto 8 ks si asi ponechám,pro někoho mohou být nic moc,ale za ty peníze jsem spokojená.
Ten samostatný kousek má naprosto setřelou korunu i popisy,ale lev je moc pěknej,třeba pro někoho nestojí ani za zmíňku,ale uvažuji,že i ten si nechám. 😉 Velká omluva za nekvalitní scany (snaha byla) 🙄 .

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Michaela

Uživatel
#616 - 10. 3. 2009, 23:13

Chtěla bych poprosit o Váš názor na 2 groš z prvních čtyř grošů o jaký jde typ,lev by mohl být podle hlavy I. ,ale ocas je spíš jako II.d . Berte mne prosím s rezervou,v určování teprve tápu 🙄 .
Děkuji za jakoukoliv radu.

kacuro

Uživatel
#617 - 10. 3. 2009, 23:30

no Míšo určovat něco z takto mizerných fotek je skoro nemožné. jestli tam jsou dva chomáčky chlupů, tak to bude dvojka, ale jak říkám, vidím prd, tak nemůžu dělat zázraky 😃 neříkej mi, že když skenuješ, že to neuděláš lépe ...

jacx

Moderátor
#618 - 10. 3. 2009, 23:36

pokud myslíš první řada vpravo a k němu je rub první řada lvů ten vpravo
pak souhlasím s tvým určením typ H II typ asi II. d

máš tam asi H XIV první vlevo pak H II d

    možná H VI.         a vedle něj H IV. nebo V.

další čtveřice bude asi všechno H XIV.

poslední jen rub asi zase znovu H XIV

bez to jen jako narychlo a zhruba určené :-)

Michaela

Uživatel
#619 - 10. 3. 2009, 23:37

😳 😐 Nascenuju,oříznu,vylepším světlo v expozici a zaostřím 😕 ,co s tím mám ještě víc udělat 😞 ,možná by byla fotka lepší,ale kvalitní fotku více grošů můj foťák neudělá a o trošičku lepší fotku jednoho...se přiznám,se mi po jednom nechtělo fotit a makro nemám 😐 .

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.