Moderátoři: pavelgregor, oliver, jacx, smith

Topa77

Uživatel
#541 - 15. 2. 2009, 18:55

No uvidíme 🙂

Kacuro: o velkou plzeň, že to je něco úmyslného a ne jen shluk zrn 😉

kacuro

Uživatel
#542 - 15. 2. 2009, 19:09

né kontramarka versus cokoli jiného 😉

jacx

Moderátor
#543 - 15. 2. 2009, 20:29

Topa já tolik studoval znaky, které jsem hledal na lvu koruně a opisech ale tohoto jsem se také nevšiml - jsem tedy také slepejš
nicméně pochybuji, že by Aurelian pustil groš s kontramarkou na Aurko aniž by si toho on všiml a okomentoval to v aukci

korunka

Uživatel
#544 - 15. 2. 2009, 20:35

Kacuro- poslala jsem ti mail. Chtěla jsem zde ukázat jeden můj grošík na určení, ale bohužel jsem nepřišla, jak sem fotku uložit. Poslala jsem ji tedy tobě na mail (pokud jsem to neposlala někomu jinému). Mrkneš na to prosím?

kacuro

Uživatel
#546 - 16. 2. 2009, 07:22

korunka: bohužel v době, kdys mi to poslala jsem zrovna vypínal PC a šel na kutě .... grošík bude jistě IX., ty fotky ale nejsou moc dobré, mohly by být větší a ostřejší, takhle se těžko studují detaily na bližší určení, tak je sem zatím ani nebudu dávat a ty to pěkně nafotíš znovu, ano? 😉 ... ale předběžně bych řekl, že je to IX. d, podtyp nelze určit pro setřelost mince na těch důležitých místech .... jinak toho flíčku, cos na něj upozornila, bych si ani nevšímal, myslím, že tam původně nepatřil 😉

Topa77

Uživatel
#547 - 16. 2. 2009, 10:06

Kacuro: kdybych byl přesvědčený, že to je kontramarka, tak se bez váhání vsadím, ale nejsem 🙂

takže váhám, váhám ale bdiž vsázím se o pivo, že je 🙂

kacuro

Uživatel
#548 - 16. 2. 2009, 10:14

tak jelito kopito platíto 😃 jedno pivo nikoho znás nezrujnuje, ať je alespoň nějaká prča 😉

korunka

Uživatel
#549 - 16. 2. 2009, 10:21

kacuro- děkuji za určení, myslela jsem si to. Takovéto určení mi stačí. 😎 Jinak nafotit to ještě mohu zkusit a pokud se povede, tak to pošlu.
Michaela- děkuji za odkaz, až budu na internetu trošku déle, budu to muset prostudovat a vyzkouštet 😉

Michaela

Uživatel
#550 - 16. 2. 2009, 15:36

😉 s těmi fotkami si z toho nic nedělej,na moje fotky Kacuro také neustále remcá 😎
To Kacuro: prosím v KH tvoji ukázku na vylepšování foto u mincí (pokud budeš mít sebou note book).Kuju 😉

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.