Moderátoři: pavelgregor, oliver, jacx, smith

Topa77

Uživatel
#261 - 30. 11. 2008, 18:25

jj, Patason o něm píše jen u VI.

no právě, že jich je více modifikací, kdyby byly stejné, tak by to člověk bral jako rubní značku nebo něco chtěného...

jacx

Moderátor
#262 - 30. 11. 2008, 18:41

jsou sice s mírnou modifikací
na druhou stranu opakovaně vždy v téměř totožné pozici (cca někde kolem čísla 5 a čísla 11 přijmeme-li určení pozice dle hodin)
velmi podobného tvaru
někdy s opačnou orientací
jen u VI. typu, ale u jeho různých variant tedy evidentně z různých razidel
proč ne na jiných typech ?
resp. ví někdo o trnech jinde než u H VI. - jak již se ptal Topa ?

podle mne tam záměr asi byl

kdyby byly úplně stejné tak spíše by mohlo jít o kaz - tedy pokud by byly jen u jedné varianty

patason

Uživatel
#263 - 30. 11. 2008, 19:04
Tak mám nový poznatek, nečekat s příhozem na poslední sekundy, když je člověk na netu přes směrovou anténu wifi a venku fouká vítr 😠 😞 tenhle co mi unikl byl moc pěkný http://www.aukro.cz/show_item.php?item=487250945

:-((( Taky mi utek :-((( Je to neznámá varianta, resp. kombinace - koruna jako u XIV/j a lev a opisy jako u XIV/l :-((( navíc pěknej:-(((

Topa77

Uživatel
#264 - 30. 11. 2008, 19:35

jacx: a co třeba nechtě při špatně nakloněném puncu toho konkrétního písmene?

Ale asi máš pravdu

patason: naštve, že? 😉

jacx

Moderátor
#265 - 30. 11. 2008, 20:03

nenaštve, jen prostě víc umí - aspoň se poučíme a budeme chytřejší

Topa77

Uživatel
#266 - 30. 11. 2008, 20:05

jacx: já to naštve nemyslel tak, že je to neznámá varianta, těch ještě bude, já se jen přidával se svou frustrací, že jsem ho taky prošvihl

Dracek

Uživatel
#267 - 1. 12. 2008, 17:12

http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)

Archypov

Moderátor
#268 - 10. 12. 2008, 22:36



Viem že téma kontramarky je dosť začarovaná, ako sa správne poznamenalo, veriť treba len tomu, čo vykopeme sami zo zeme. Ale predsa len; dostala sa mi do rúk táto fotografia a rád by som počul názory čo najviac ľudí, na autenticitu tejto kontramarky. Jedná sa o Göttingen. Prevedenie sto bodov, vyzerá naozaj v pohode. Ale sám neviem. Viete niekto poradiť? Nemusíme sypať dôkazy a hádať sa, len by som rád počul pár názorov.Veľa porovnávacieho materiálu v rukách mal málokto z nás, je mi ešte jasné že sa jedná len o foto, ale... aký máte z nej pocit? Naozaj ďakujem vopred. 😎

kekule

Uživatel
#269 - 10. 12. 2008, 22:43

... no... není to jen tak z fotky jednoduché... porovnal jsem to s Krusy... a moc se mi to nezdá.... byl bych hodně opatrný

Archypov

Moderátor
#270 - 10. 12. 2008, 22:50

Viem že to nie je jednoduché. Vďaka že si sa práve Ty ozval prvý. Opatrný som, budúci potencionálny majiteľ ešte viac, preto som rozhodil siete. Čo sa Ti konkrétne nezdá? Proporcie?...

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.