Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » > STŘÍBRNÉ MINCE - BEZ LETOPOČTU <

Vykupminci.cz
Numisargo

> STŘÍBRNÉ MINCE - BEZ LETOPOČTU <

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Korunko já jsem si myslel, že studijní materiál se kupuje hlavně z důvodu podpoření například nějaké teorie, ale jak koukám, Ty jsi celý proces obrátila.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
Reálnou cenu bych odhadl kolem 300Kč + pošta , takže jsi koupila dobře ;)

Ještě pár odkazů:

https://www.yorkcoins.com/cs72_-_cyprus,_henry_ii_(1310-1324),_silver_denier.htm
http://www.ebay.com.au/itm/A807-NICE-CRUSADER-HENRI-II-AR-DENIER-CYPRUS-JERUSALEM-/120744454341
http://vessels-of-time.com/medieval_coins_page_2.htm
Registrovaný uživatel
:lol: :lol: :lol:

No, asi takto- občas mám takové úlety :mrgreen: , že když se mi nějaká mincička líbí, tak ze srandy přihodím. Tedy jen, pokud jsou relativně levné a tolik, na kolik se mi líbí :D U dražších bych to samozřejmě neriskovala :D
No a na studijní důvody- protože mne pak baví zjišťovat, co jsem to vlastně koupila. Tak studuji a hledám. Tím si říkám, že se člověk nejvíc naučí, tím hledáním. Proto studijní, i když je to v mém případě asi nesprávný výraz :lol: ) Tady jsem se ale zhruba po týdnu nedobrala nikam. Jen jsem tušila, že je to středověký denár :lol: :lol: :lol: Což asi moc není :lol:
PS: Jan- děkuji ;)
Registrovaný uživatel
Korunko, mě by se toho líbilo, ale jsem na sebe pes a šetřím si penízky pouze na své úzkoprofilové zboží. Pokud bych mohl něco pěkného koupit a nedostávali by se mě finance vinou jiného nákupu, který jsem nepotřeboval, neměl bych klidné spaní.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
korunka napsal
Jen jsem tušila, že je to středověký denár :lol: :lol: :lol: Což asi moc není :lol:


jak to, že ne? máš denár z přelomu 13.-14. stol. ;)
Registrovaný uživatel
..alespoň mám teď důvod vzít do rukou chytrou knížku o historii a přečíst si něco o křižácích :D
Registrovaný uživatel
Mně nejvíc pobavila tzv. Dětská Křížová Výprava v roce 1212. :P
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Mně nejvíc pobavila tzv. Dětská Křížová Výprava v roce 1212. :P

i Ty pamětníku... :mrgreen: :twisted:
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
To Dracek: zkouším to všude a pořád nic - mám s početňákem čekat nebo jak ? ;-)
Registrovaný uživatel
Zdravím. Dostal sa mi do rúk tento halier, mohol by som vás poprosiť o určenie?
Ďakujem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
kruhový peníz Jiří z Poděbrad jedna z nejběžnějších pozděgotických drobných ražeb
Registrovaný uživatel
Ďakujem. :)
Moderátor
Typ Hána V/1
Registrovaný uživatel
Vďaka. :)
Registrovaný uživatel
Prosím o určení této mince,děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Haléř Vladislava Jagellonského, mincovna K.Hora, typ Cast.5
Registrovaný uživatel
děkuji
Registrovaný uživatel
Zdravím, přítel mě požádal o identifikaci....a já jsem přes něco jiného, tak vás požádám.......foto mám jen takové......Díky

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nějaký Gros Zikmund III.
Registrovaný uživatel
Určitě Polsko, korunní groš. Blíže identifikuje určitě Jan322, toto není zrovna moje parketa.
_______________
"NON PUDOR EST NIL SCIRE, PUDOR NIL DISCERE VELLE"
Registrovaný uživatel
Toho Zikmunda jsem taky tipoval, ale nebyl jsem si jistej....Rozhodně díky budoucí moderátoři......! ;)
Moderátor
milstr napsal
Určitě Polsko, korunní groš. Blíže identifikuje určitě Jan322, toto není zrovna moje parketa.


Já už to moc nedoplním, jde určitě o korunní groš Zikmunda III. Vasy (1587 - 1632) pravděpodobně z mincovny Krakov, ale bližší určení už není pro špatný stav možné.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, prosím o určení této mince. Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
bílý peníz jednostranný, Vladislav II - ?????
Registrovaný uživatel
Jen doplním, jedná se o jednoražbu

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... > »

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » > STŘÍBRNÉ MINCE - BEZ LETOPOČTU <

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1