Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » > STŘEDOVĚKÉ MINCE <

Vykupminci.cz
Numisargo

> STŘEDOVĚKÉ MINCE <

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Článok Vám aspoň odfotím a pošlem mailom, sú to dve strany. Zajtra Vám zavolám, potrebujem niečo s Vami ohľadom toho denára, poslal som tieto fotky marekovi Budajovi a bol celý nadšený. Chcelo by to opublikovať, zajtra Vám zavolám a poprosím Vás o láskavosť...
Moderátor
Taká primitívna fotka z Hunkovho a Budajovho článku, ide o ten istý denár. Ešte raz gratulujem, super mincička.


Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zkusíte ho někdo prosím určit?? Jestli to bude možné . Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
PG Václav IV.
Registrovaný uživatel
Díky ...
Moderátor
Mohl by se prosím někdo mrknout na mince z odkazu a zkusit určit ty, s kterými si nevím rady? A pokud možno i aspoň hrubě ocenit?

https://www.sberatel.com/diskuse/topic.php?post=87151#post87151

1. První řada shora, třetí mince zleva - Albrecht I ?
2. Druhá řada, poslední a předposlední mince vpravo - Albrecht III ?
3. Třetí "řada", ty dvě mince vlevo - koupil jsem je jako feniky Albrechta III., ale ty vypadají trochu jinak, tohle mi přijde jako stejný či podobný typ k Albrechtovi V, Koch Fa6
4. Předposlední řada (nad těmi penízy se lvem), třetí mince zleva, ta malá tmavá - prý halíř z Augsburgu, ví někdo něco bližšího? Chápu, že tam není vidět moc, ale je to oboustranné a na aversu má prý být sosna (?) a na reversu je kříž.
Mince samozřejmě můžu nafotit samotné na větší detail.
Předem díky všem, kdo se ozvou.
« Poslední úpravu provedl(a) tenzor v 13. 4. 2010, 23:30. »
Registrovaný uživatel
prosím o ocenění PG
děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
cca 700-900Kč
Registrovaný uživatel
děkuji
Moderátor
Ale na Aukru by šel skoro určitě přes 1000... :) 800 stál třeba tenhle:
http://www.aukro.cz/item987634162_jan_lucembursky_prazsky_gros.html
Registrovaný uživatel
ale každý je jiného typu...
Moderátor
To je možné, ale tady do tohoto bych byl ochotný cca 1000 investovat a pochybuju, že by to na Aukru stačilo - v tomhle pěkném stavu tam půjde přes 1000 jakýkoli PG JL.
Registrovaný uživatel
já bych ho neoznačil zrovna za pěkný, ale za stav průměrný a za 1000Kč bych jej ani nechtěl...
ale nemá cenu tu říkat co zaplatíš, nikdo tu nic neprodává... :)
Moderátor
Já jen, kdyby někdo prodával v podobném stavu.. ;) Jinak názor na stav může být subjektivní, většina grošů JL a Václava II se mi tak nějak instinktivně líbí (snad ten lev?), ale na Aukru zatím nemám štěstí a za ty ceny, které jsou ochotni někteří dát tam, by se leckdy vyplatilo normálně zajít do obchodu s mincemi...

Jinak na feniky zatím žádná odezva? Snad je někdo tady sbírá..? :'(
« Poslední úpravu provedl(a) tenzor v 14. 4. 2010, 20:51. »
Moderátor
Ten čo ukázal svt naozaj nebude drahý. Keby bol kompletný celý opis, dalo by sa hovoriť o krásnom groši, takto je dosť hendikepovaný. Navyše je to typ Cast. I.1 čo je jeden z najbežnejších typov a preto sú vzácne len naozaj krásne kusy.
Registrovaný uživatel
Původně jsem si ho chtěl nechat i když PG nesbírám a vůbec jim nerozumím, ale docela mě zajímá jak správný byl váš odhad. Zítra ho tedy dám na Aukro. Tak pánové - typnete si?
Registrovaný uživatel
ked sa uz pytas tak si typnem :D 1300
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Moderátor
Já tipuju že půjde za 1100 :)
Registrovaný uživatel
Tak už je tam a já typuji 900
Registrovaný uživatel
Typujem 1200
Moderátor
Huh? :shock:

Aukce: Pražský groš JL (č. 1000779382), které jste se účastnil, byla v rozporu s Obchodními podmínkami.
Aukce byla proto odstraněna zaměstnanci Aukra. Prodejce obdržel e-mail s detailním vysvětlením důvodu zrušení aukce. Vaše nabídka byla automaticky zrušena, proto transakci nedokončujte.
Spoléháme na Vaše pochopení a omlouváme se za případné potíže, které Vám vznikly. V případě jakýchkoliv pochybností se na nás prosím obraťte pomocí kontaktního formuláře.

svt: bylo by možné vyjádření?
Registrovaný uživatel
Tak tomu tedy nerozumím...
Dostal jsem vyrozumění o zrušení aukce z důvodu porušení obchodních podmínek, konkrétně nepovoleným navyšováním kupní ceny.
V tom jsem opravdu nevinně!
Budu kontaktovat Aukro a žádat vysvětlení jak k tomu došli...
Přikládám celý text...
No ale nevadí - platí původní záměr, že si ho nechám.

Vážená uživatelko, Vážený uživateli,

dovolujeme si Vás upozornit, že jsme byli nuceni zrušit Vaši aukci, ve které byly porušeny Obchodní podmínky užívání aukčního systému Aukro.

K tomuto kroku jsme byli nuceni přistoupit kvůli porušení Obchodních podmínek, bodu 2.2.11., a to konkrétně nepovoleným navyšováním kupní ceny.

Abychom předešli jakýmkoliv pochybnostem a problémům, je na Aukru zakázáno uzavírání jakýchkoliv transakcí a přihazování v aukcích mezi tímto okruhem osob: lidé, kteří spolu žijí, pracují nebo používají jeden počítač (členové rodiny, kolegové, přátelé a známí).

Zrušením aukce Vám byly automaticky vráceny veškeré poplatky související s jejím vystavením. Zda k navrácení poplatku skutečně došlo, můžete ověřit v Moje Aukro > Můj účet > Účty: Historie. Zde zvolte období, kdy byla aukce odstraněna, a klikněte na požadavek Zobrazit vyúčtování.

Věříme, že i Vy máte zájem na tom, aby Vaše aukce probíhaly v souladu se stanovenými pravidly. Velmi bychom ocenili, kdybyste se s těmito pravidly seznámil(a). Více informací naleznete v Nápovědě.

Pokud by Vám na zrušení aukce bylo cokoliv nejasného, napište nám prosím prostřednictvím níže uvedeného formuláře, Vaše dotazy rádi zodpovíme:
http://www.aukro.cz/contact/bwcontact.php?id=9589571&t=4

Pozor: Na tuto zprávu neodpovídejte! Chcete-li kontaktovat Aukro tým, využijte formulář pod uvedeným odkazem.

S pozdravem
Aukro Tým
Moderátor
Tak nejspis dostali prihoz ze stejne IP adresy.. coz v nekterych pripadech nemusi automaticky znamenat, ze jde o stejny comp. V kazdem pripade, doufam, ze v tom jsi opravdu nevine, uz proto, ze tady by nemel takovy prihoz smysl, aukce s PG se rozjede i bez prihozu a "vyhaneci" prihoz by byl za ponekud vice, nez tech 555, ktere jsem prekonal a asi by prisel ponekud pozdeji :)
Nechces mi ho poslat za tu tisicovku? Podle Dracka vydelas 100-300 ;)
« Poslední úpravu provedl(a) tenzor v 20. 4. 2010, 17:52. »
Registrovaný uživatel
svt: Předpokládám že máš sdílenou IP adresu, je to běžná věc, hlavně pokud je člověk připojený na wi-fi providera.
Osobně si myslím že to někdo musel nahlásit, samo aukro to těžko bude u všech příhozů kontrolovat.
_______________
"NON PUDOR EST NIL SCIRE, PUDOR NIL DISCERE VELLE"
Registrovaný uživatel
Já to ani nechci už komentovat. Přichází mi na e-mail dotazy od přihazujících. Tak se každému omlouvám a po pravdě vysvětluji, že to bylo zrušeno kvůli navyšování ceny. Prostě paráda. Cítím se jako opravdový podvodník.
Již jsem poslal na AUKRO žádost o vysvětlení. Tak snad mi to vysvětlí. Pak dám vědět jak to dopadlo.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... > »

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » > STŘEDOVĚKÉ MINCE <

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1