Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Sběratel (všeobecne)

Vykupminci.cz
Numisargo

Sběratel (všeobecne)

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Na stánku Sberatelshop.cz, pořád mírná fronta, tiskový list s přítiskem Jawy "pérák" šel na odbyt, cena 650,-Kč....

Komentovat skutečnost, že německá pošta si tu stánek pronajala i letos, dokonce měla kašet k oražení a ta naše Česká na to zase dlabe, nemá cenu už asi ani komentovat...
Nevím co, by ještě páni z vedení, honící dnes každou korunu do hospodaření firmy, chtěli... stovky sběratelů na jednom místě, každý by si určitě koupil koresponďák, nechal si ho orazit, poslal domů nebo přikoupil známku s přítiskem.., popř. celý list a já nevím co vše se dá ještě vymyslet...

Koupená známka je bezpracný zisk pro tuto firmu...
Prostě filatelie, sběratelství a Česká pošta to už k sobě nepatří...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jako jinak dobrý, nelitoval jsem, že jsem si sem uděla výlet...


Škoda, že už non-stop hospoda "U Lamplota" před hlavním nádražím, tolik oblíbené místo pošťáků a nádražáků z nočních směn (a vlastně spousty Brňáků), dnes už neexistuje...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Můj apel na zlěvnění pivka (např. ve spojením s kupónkem z lístku) ve zdejší restauraci nikdo nevyslyšel, takže furt nedobrý Smíchov za 90,-Kč (ale všimněte si jak je narvaná... :shock: , takže prachy máme, ne, že ne...), ale to se nedalo nic dělat. Veletrh jako takový-letos na jaře dobrý!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Takže já nakonec, tradičně, U Fleků...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
MIkyM - díky za shrnutí jarního Sběratele + fota.
_______________
MEMENTO MORI ET CARPE DIEM
Moderátor
Miky super 👍
Mě to zase nevyšlo, vlez do toho turnaj na Slovensku..
Registrovaný uživatel
Tak tady je ještě oficiální pokec...
https://www.sberatel.info/rekordy/o-jarni-veletrh-sberatel-byl-mezi-sberateli-rekordni-zajem/
a jinak zase v září...!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Půl roku fuč a "velký zářijový "Sběratel je tady!
Vlastně už je to taky za námi... ;)
A jaké to tam letos bylo?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Teplota, tlak, rosný bod, 31, 2026, 25. Řečeno ústy klasika, lepší počasí pro natěsnání co nejvíce lidi do jedné plechové haly, jsme si ani nemohli přát....

Ta letošní nekončící vedra jsou opravdu úděsná. A bylo to poznat i na letošní Sběrateli. Ve všech směrech...
Poučen z předchozích let, vstal jsem na hotelu chvíli před tím, než se brány veletrhu otevřely. Není kam spěchat...
Počasí nezklamalo, vedro jak sviňa. Něco po jedenácté jsem minul frontu těch, co chtějí tu svoji "eurovku", vyprosil jsem si katalog (stejně jako loni to bylo nedostatkové zboží a nedali Vám ho aniž byste si řekli) a už nic mi nebránilo v tom, vejít...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
V hale téměř nedýchatelno, to byl ale průvodní jev celého dne. Možná to bylo těmi dlouhotrvajícími vedry, ale účast oproti minulým rokům byla na první pohled slabší. Lidí hodně, ale žádné mačkání, neprostupné davy...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ten znatelně menší počet lidí mě překvapil, možná vedro, možná i to, že Sběratel svojí velikostí už přerostl sám sebe a funguje dnes jako klasický veletrh- ukázat se, zákazníkům, konkurenci, že firma existuje, navázat kontakty, propagovat, co prodáváme, svoje aukce, nejnovější katalogy... a klasické sbírání, klasická podoba "burzy" se vytrácí...

Ale asi to tak ale má být, přirozený vývoj, veletrh není burza..., ale je to jen můj názor...
Registrovaný uživatel
Mě tam letos táhla ta !poštovní průvodka" z Titaniku, kterou získal pan Kopřiva. Miluji tyto artefakty, mající svůj silný příběh. A tento lístek ho má...

https://www.sberatel.info/investice-do-sberatelstvi/vzacny-sberatelsky-kousek-z-titanicu-bude-poprve-vystaven-na-veletrhu-sberatel/

Prostě jsem ho chtěl vidět na vlastní oči. A jeho prezentace zde byla opravdu na velice solidní úrovni!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Slavnostní prezentace korespoňďáku a tiskového listu známek s přítisky ...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jinak jako každý rok v poslední době...kromě klasické filatelie, tuny 0 eurovek, hromady 2 eurovek, bankovek a bankovek pana Zapadlíka, pohledů novodobých šuntů bez jakékoliv sběratelské hodnoty, které z lidí jen vytahají peníze. Ale ať si každý sbírá, co mu udělá radost :D

Já i letos jsem si nakonec našel dva kousky z Brna do mé sbírky, takže, za mě spokojenost.
A i ta fronta u stánku České pošty na KL s Titanikem nebyla letos tak veliká a dala se v tom vedru vydržet...
Takže letos vlastně dobrý a není proč se sem nekouknout, aby člověk viděl, zase za rok ...
A pro sběratele pivních tácků mám tip - U Fleků po mnoha letech změnili design tácků! :mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Hmm, dorazila jsem, v pátek, po půl druhý, cestou jsem potkávala odcházející geronty. Venku několika metrová fronta - plná gerontů, 40 stupňů na slunci - se pět minut nehýbala. Tak jsem se otočila a šla jsem na BUS na ČM.
_______________
Jedna dvě, Baba jde. Jde si Jaga pro tebe.
Registrovaný uživatel
gorila napsal
Hmm, dorazila jsem, v pátek, po půl druhý, cestou jsem potkávala odcházející geronty. Venku několika metrová fronta - plná gerontů, 40 stupňů na slunci - se pět minut nehýbala. Tak jsem se otočila a šla jsem na BUS na ČM.


A nestála jste tu frontu na 0 eurovku? Ta byla skutečně dlouhá a skoro se nehýbala- viz foto v dřívějším příspěvku ...
U obou budek, kde se prodávaly lístky u vstupu do haly, byli v průměru tak 2-3 lidé..
Tak nevím ... :?

A pak, ženy mají na veletrh vstup zdarma, nemusela jste stát žádnou fronzu...
Registrovaný uživatel
Hele, těžko říct...
_______________
Jedna dvě, Baba jde. Jde si Jaga pro tebe.
Moderátor
Miky 👍
Registrovaný uživatel
Pátek a sobota (6. a 7.9.2024) na letošním Sběrateli. Vedro, hodně lidí, málo místa. První den, šel jsem na oběd a za 350 korun zakoupil řízek s brambory. Prodávat takové pokrmy byl mělo být považováno za trestný čin. Řízek tvrdý tak, že by se s ním dalo řezat sklo. Sice mě napadlo, že bych ho mohl hodit po personálu, ale pokud bych kuchtíka trefil, bylo by po něm.
Náladu mi spravilo několik úlovků do sbírky. Dopis vyplacený známkou k 70. nar. TGM zaslaný do USA, toulavý dopis, pěkná poštovna a na konci letecký dopis.
Poučení, příště si beru housku se salámem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
MikyM napsal
gorila napsal
Hmm, dorazila jsem, v pátek, po půl druhý, cestou jsem potkávala odcházející geronty. Venku několika metrová fronta - plná gerontů, 40 stupňů na slunci - se pět minut nehýbala. Tak jsem se otočila a šla jsem na BUS na ČM.


A nestála jste tu frontu na 0 eurovku? Ta byla skutečně dlouhá a skoro se nehýbala- viz foto v dřívějším příspěvku ...
U obou budek, kde se prodávaly lístky u vstupu do haly, byli v průměru tak 2-3 lidé..
Tak nevím ... :?

A pak, ženy mají na veletrh vstup zdarma, nemusela jste stát žádnou fronzu...

Skoda, prisel jsem v patek v jednu, u praveho vstupu do haly zminena fronta na bezcenne 0 eurovky, vlevo pokladna a vstup na vystavu zcela volne, uvnitr uz taky nebylo nijak narvano, jen trochu teplo, ale spravilo to jedno pivo ze stanku primo v hale.
Moderátor
Asi takto:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
A ještě oficiální pokec ....
https://www.sberatel.info/investice-do-sberatelstvi/veletrh-sberatel-prilakal-na-vystaviste-tisice-lidi/
Registrovaný uživatel
Já jen aby se vědělo... listopad je za chvilku... :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7

Sběratel.com » Pokec o známkách » Sběratel (všeobecne)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1