Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Prodej mincí :::

Vykupminci.cz
Numisargo

::: Prodej mincí :::

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 125 126 127 128 129 130 131 132 133 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Komáre ty komediante, to víš když se to nakonec ve fiktivních příhozech přestřelili, aby se našponovala cena a dál zájemce nepřihazuje tak je problém.
Říkáš mraky mincí si na Aukru prodal..:lol:
Zajímavý, že ty máš neustále nějaké problémy.
V prosinci si všeho všudy na Aukru prodal pár mincí a s toho polovička se ti vrátila,to zažije málo kdo...
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 8. 1. 2024, 19:38. »
Registrovaný uživatel
https://aukro.cz/uzivatel/Boemiae nezaplatil? ale no tak...
Registrovaný uživatel
Co se to stalo se sberatelem? Ti co zakládali vlákno tu jasně psali a dodržovali pravidlo, že ceny se nekomentujou! Teď se už pod novejma moderátorama lustruje kde se mince všude objevila a za kolik se kdysi prodala? To je shit.
Moderátor
Tohle téma nemá moderátora…
_______________
Igni probatur aurum, virtus miseria...
Moderátor
Ceny nekomentuje mě,ale podvodníky ano..
Registrovaný uživatel
barbar je moderátor. A jako takovej by měl pravidla dodržovat přednostně.

btw tu sám psal, že si na svoje aukce-mince z druhejch účtů přihazuje, aby neprodělal...takže teď tu z pozice moderátora někoho jinýho grilovat a lustrovat, že snad dělá to stejný je totálně mimo.

Je to obraz dnešního sběratele...?
Registrovaný uživatel
nazvat někoho podvodníkem je silný kafe, pokud tu byl někdo okraden, což se nestalo, nebo jsem si nevšiml, je to dost tenký led.

Nikdo přeci nenutí nikoho kupovat.? Proto tu bylo pravidlo nekomentovat ceny.
Registrovaný uživatel
Uffff, z prvu musím poznamenat že se mi v životě osvědčilo podle sebe soudím tebe a ty jsi se tady konec konců k těmto praktikám sám přiznal, udivuje mě že si dáš tu práci dohledat každou minci kterou tady nabídnu a že mě sleduješ i na Aukru. Asi ti ležím v žaludku protože jsem se od tebe nenechal oje*at o ten tolar co jsi chtel. Že jsem prodal mraky minci na Aukru jsi napsal teď ty 😁☺️... Žádné neustálé problémy nemám, to jen ty se mi neustále snažíš házet klacky pod nohy, ale jsem v klidu, vše je jak má být a pokud ti to pomaha s nějakou frustraci, doporučil bych jógu a dechová cvičení nebo popros svoji paní ať ti pomůže vyvenčit pindíka. Udělá ti to dobře na dušičku i v tom balónku co nosíš mezi rameny.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Moderátor
Flavius napsal
barbar je moderátor. A jako takovej by měl pravidla dodržovat přednostně.

btw tu sám psal, že si na svoje aukce-mince z druhejch účtů přihazuje, aby neprodělal...takže teď tu z pozice moderátora někoho jinýho grilovat a lustrovat, že snad dělá to stejný je totálně mimo.

Je to obraz dnešního sběratele...?


Nikdy jsem to neudělal,měl jsem důvod proč to napsat(čekal jsem na reakci konkrétního uživatele)několikrát jsem se stím setkal, dokonce v aukcích kterých jsem se sám zúčastnil a setkávám se s tím pořád, bohužel i v této sekci.

Teď to vidíme
Moderátor
OtravnyKomar napsal
Uffff, z prvu musím poznamenat že se mi v životě osvědčilo podle sebe soudím tebe a ty jsi se tady konec konců k těmto praktikám sám přiznal, udivuje mě že si dáš tu práci dohledat každou minci kterou tady nabídnu a že mě sleduješ i na Aukru. Asi ti ležím v žaludku protože jsem se od tebe nenechal oje*at o ten tolar co jsi chtel. Že jsem prodal mraky minci na Aukru jsi napsal teď ty 😁☺️... Žádné neustálé problémy nemám, to jen ty se mi neustále snažíš házet klacky pod nohy, ale jsem v klidu, vše je jak má být a pokud ti to pomaha s nějakou frustraci, doporučil bych jógu a dechová cvičení nebo popros svoji paní ať ti pomůže vyvenčit pindíka. Udělá ti to dobře na dušičku i v tom balónku co nosíš mezi rameny.


Komáre všichni víme o tvém tolarů za nehorázné peníze, které sis vyčůral s prstu,ten tolar se nakonec prodal na m&ch za cenu velmi blízko kterou jsem ti doporučil..
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 8. 1. 2024, 20:28. »
Registrovaný uživatel
Myslím som na fóre hodne dlho, naživo som nevidel komára ani barbara, vzhľadom na ekonomické aktivity menovaných verím viac tvrdeniu barbara ako pána menovaného ako prvého...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Flavius napsal
nazvat někoho podvodníkem je silný kafe, pokud tu byl někdo okraden, což se nestalo, nebo jsem si nevšiml, je to dost tenký led.

Nikdo přeci nenutí nikoho kupovat.? Proto tu bylo pravidlo nekomentovat ceny.


Projdi si to vše znovu,projdi si co zde za poslední měsíce neustále vyváděl,takový podvodníky bych zde okamžitě mazal..
To už zde vše můžem nechat bez povšimnutí včetně falz, nechat tohle vlákno po vzoru Aukra,kde si každý podvádí jak je libo a prodává kde kdo,kde co..
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 8. 1. 2024, 20:38. »
Registrovaný uživatel
arc napsal
https://aukro.cz/uzivatel/Boemiae nezaplatil? ale no tak...

Tohle je téměř můj soused a kamarád, dřívější zdejší člen a ten 24kr vůbec nevydrazil on 🙈
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Barbare, tebe by měl vlastní jazyk bít jak jen tu pusu otevřeš. Nechápu kde máš pomyslný strop za kterým můžeš pocítit stud, asi bude víš než si dokážu představit... Nebudu dál mařit čas a svůj klid s tebou. Za mě mluví činy, spokojeni lidé kteří nakoupili, 100% kladne score a vždy 100% servis k prodaným věcem. Za tebe mluví tvoje velká huba a dutá hlava. Ne nadarmo se říká, prázdná váza nejvíc zvučí... Tak si ten hukot užívej pozere
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Flavius napsal
btw tu sám psal, že si na svoje aukce-mince z druhejch účtů přihazuje, aby neprodělal...
a to je podle vás normální a korektní? když se někdo bojí, že prodělá, ať to nedává od koruny

OtravnyKomar napsal
arc napsal
https://aukro.cz/uzivatel/Boemiae nezaplatil? ale no tak...

Tohle je téměř můj soused a kamarád, dřívější zdejší člen a ten 24kr vůbec nevydrazil on 🙈
ale vydražil
Moderátor
OtravnyKomar napsal
Barbare, tebe by měl vlastní jazyk bít jak jen tu pusu otevřeš. Nechápu kde máš pomyslný strop za kterým můžeš pocítit stud, asi bude víš než si dokážu představit... Nebudu dál mařit čas a svůj klid s tebou. Za mě mluví činy, spokojeni lidé kteří nakoupili, 100% kladne score a vždy 100% servis k prodaným věcem. Za tebe mluví tvoje velká huba a dutá hlava. Ne nadarmo se říká, prázdná váza nejvíc zvučí... Tak si ten hukot užívej pozere


Hlavně za tebe mluvi zdejší činy 100% aukro score a pár bílých koní..
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 8. 1. 2024, 20:57. »
Moderátor
arc napsal
https://aukro.cz/uzivatel/Boemiae nezaplatil? ale no tak...


Velmi pravděpodobně je to ten, který po dohodě s komárem navýšil cenu s očekáváním, že jej znovu někdo přehodí,bohužel se tak nestalo.Bežná praktika kamarád kšeftů.
Registrovaný uživatel
arc napsal
Flavius napsal
btw tu sám psal, že si na svoje aukce-mince z druhejch účtů přihazuje, aby neprodělal...
a to je podle vás normální a korektní? když se někdo bojí, že prodělá, ať to nedává od koruny

OtravnyKomar napsal
arc napsal
https://aukro.cz/uzivatel/Boemiae nezaplatil? ale no tak...

Tohle je téměř můj soused a kamarád, dřívější zdejší člen a ten 24kr vůbec nevydrazil on 🙈
ale vydražil


Já to nedělám. Nedávám od koruny. Ale barbar tu psal, že je to normální a dělá to tak běžně.
Moderátor
Flavius napsal
arc napsal
Flavius napsal
btw tu sám psal, že si na svoje aukce-mince z druhejch účtů přihazuje, aby neprodělal...
a to je podle vás normální a korektní? když se někdo bojí, že prodělá, ať to nedává od koruny

OtravnyKomar napsal
arc napsal
https://aukro.cz/uzivatel/Boemiae nezaplatil? ale no tak...

Tohle je téměř můj soused a kamarád, dřívější zdejší člen a ten 24kr vůbec nevydrazil on 🙈
ale vydražil


Já to nedělám. Nedávám od koruny. Ale barbar tu psal, že je to normální a dělá to tak běžně.


Znovu
Nikdy jsem to neudělal,měl jsem důvod proč to napsat(čekal jsem na reakci konkrétního uživatele za mne podvodníka)několikrát jsem se stím setkal, dokonce v aukcích kterých jsem se sám zúčastnil a setkávám se s tím pořád, bohužel i v této sekci.
Registrovaný uživatel
barbar napsal
arc napsal
https://aukro.cz/uzivatel/Boemiae nezaplatil? ale no tak...


Velmi pravděpodobně je to ten, který po dohodě s komárem navýšil cenu s očekáváním, že jej znovu někdo přehodí,bohužel se tak nestalo.Bežná praktika kamarád kšeftů.


Nechci se do toho míchat, ale už se stalo.
Nick na aukru skoro 20 let a ještě si nestihl udělat ověření a ještě 7 z 8-mi obchodů se sousedem, kamarádem.
Taky tomu moc nevěřím, ale nebyl jsem u toho.....
_______________
Díky, za každý nový přírůstek do chyboražeb
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Flavius napsal
arc napsal
Flavius napsal
btw tu sám psal, že si na svoje aukce-mince z druhejch účtů přihazuje, aby neprodělal...
a to je podle vás normální a korektní? když se někdo bojí, že prodělá, ať to nedává od koruny

OtravnyKomar napsal
arc napsal
https://aukro.cz/uzivatel/Boemiae nezaplatil? ale no tak...

Tohle je téměř můj soused a kamarád, dřívější zdejší člen a ten 24kr vůbec nevydrazil on 🙈
ale vydražil


Já to nedělám. Nedávám od koruny. Ale barbar tu psal, že je to normální a dělá to tak běžně.


Znovu
Nikdy jsem to neudělal,měl jsem důvod proč to napsat(čekal jsem na reakci konkrétního uživatele za mne podvodníka)několikrát jsem se stím setkal, dokonce v aukcích kterých jsem se sám zúčastnil a setkávám se s tím pořád, bohužel i v této sekci.


Máš pravdu a omlouvám se, nepsal si, že přihazuješ z druhýho účtu.

https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/padelky-novorazby-apod-na-aukru-9473x24

Tady jsem to našel, když se ti výsledná cena nelíbí, tak aukci zrušíš..To je ale dost podivná praktika a ostatní k tomu řekli asi vše. Pokud by tohle dělali všichni, nemá systém aukcí smysl.
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Flavius napsal
arc napsal
Flavius napsal
btw tu sám psal, že si na svoje aukce-mince z druhejch účtů přihazuje, aby neprodělal...
a to je podle vás normální a korektní? když se někdo bojí, že prodělá, ať to nedává od koruny

OtravnyKomar napsal
arc napsal
https://aukro.cz/uzivatel/Boemiae nezaplatil? ale no tak...

Tohle je téměř můj soused a kamarád, dřívější zdejší člen a ten 24kr vůbec nevydrazil on 🙈
ale vydražil


Já to nedělám. Nedávám od koruny. Ale barbar tu psal, že je to normální a dělá to tak běžně.


Znovu
Nikdy jsem to neudělal,měl jsem důvod proč to napsat(čekal jsem na reakci konkrétního uživatele za mne podvodníka)několikrát jsem se stím setkal, dokonce v aukcích kterých jsem se sám zúčastnil a setkávám se s tím pořád, bohužel i v této sekci.


Barbar Tvoje smrteľné hriechy, začnem menovať: volné peniaze si investoval do kvalitných drahých mincí, nakoľko financie máš s legálnej činnosti dovolil si ich verejne odprezentovať, máš kritické myslenie, nie si chameleón!!!
No neviem, neviem ako si to predstavuješ??? :roll:

Ja osobne som tiež označovaný za komunistu, alkoholika, rusofila, atď., atď... :mrgreen:

Naša už zmenšená "úderka" sa predsa nemôže mýliť... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Flavius napsal
barbar napsal
Flavius napsal
arc napsal
Flavius napsal
btw tu sám psal, že si na svoje aukce-mince z druhejch účtů přihazuje, aby neprodělal...
a to je podle vás normální a korektní? když se někdo bojí, že prodělá, ať to nedává od koruny

OtravnyKomar napsal
arc napsal
https://aukro.cz/uzivatel/Boemiae nezaplatil? ale no tak...

Tohle je téměř můj soused a kamarád, dřívější zdejší člen a ten 24kr vůbec nevydrazil on 🙈
ale vydražil


Já to nedělám. Nedávám od koruny. Ale barbar tu psal, že je to normální a dělá to tak běžně.


Znovu
Nikdy jsem to neudělal,měl jsem důvod proč to napsat(čekal jsem na reakci konkrétního uživatele za mne podvodníka)několikrát jsem se stím setkal, dokonce v aukcích kterých jsem se sám zúčastnil a setkávám se s tím pořád, bohužel i v této sekci.


Máš pravdu a omlouvám se, nepsal si, že přihazuješ z druhýho účtu.

https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/padelky-novorazby-apod-na-aukru-9473x24

Tady jsem to našel, když se ti výsledná cena nelíbí, tak aukci zrušíš..To je ale dost podivná praktika a ostatní k tomu řekli asi vše. Pokud by tohle dělali všichni, nemá systém aukcí smysl.


Ano přesně s tím jsem se setkal a klidně si ověr na mém Aukro prodeji zda-li jsem někdy prodával 10 , či 20 au koruny, či dokonce nějaké zlaté mince naopak je kupují a bohužel právě při obchodu nákupu s těmito mincemi jsem měl problém a čekal jsem zda-li dotyčný začne reagovat...
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 8. 1. 2024, 21:34. »
Registrovaný uživatel
Ten účet má kolega jak je vidět od 2007 to mi bylo 17 a o nějakém Aukru jsem neměl páru. Pod cenou? Ten 24krejcar mě vyšel na 1000 a ta medaile na 6000 tvl... Když už jste takový borci, tak si dohledejte taky tu medaily na nové století a uzdravení Františka které jsem teď prodával s ostatníma mincema a obě prodal jako jediné dost pod pořizovací cenu. Už jsem prodal i minci v hodnotě několika set za korunu když na ní přihodil jen jeden člověk, psal jsem tady o tom. Tak si tady ty svoje teorie strčte za klobouk. Nevadí mě že si mě tady vyzkoušíte ale štve mi že tady skáčete na lep takovému neknubovi který numismatickou část tohohle fóra dovedl s tím druhým profesorem tam kde teď je...
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Moderátor
Takže podle tebe jsou to zcela odlišní aukro uživatele , hmm to se mi nechce věřit..

https://aukro.cz/uzivatel/Boemiae

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 125 126 127 128 129 130 131 132 133 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Prodej mincí :::

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1