Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Rady začátečníkům » Pravděpodobně jsem zdědil vzacne znamky z Jugoslavie, muže mi nekdo poradit?

Vykupminci.cz
Numisargo

Pravděpodobně jsem zdědil vzacne znamky z Jugoslavie, muže mi nekdo poradit?

Moderátoři: dejvy, ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobry den, zdedil jsem velke album znamek. Při projiždeni aukrem jsem tam našel znamku, kterou mam. Jeji hodnota je 1200 E. Mohl by mi prosim nekdo potvrdit zdali se jedna opravdu o ni, nebo se tato znamka tiskla i v jinym odstinu. ( přetisk)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Podle mě je to běžná známka Michel 164a, ale možná se pletu. Přikládám scan z katalogu Michel Sudeuropa 2009.

Jinak si myslím, že aukro není úplně nejlepší zdoj informací pro ohodnocení sbírky... ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Pokud dobře vidím, má známka na obrázku černý přetisk; katalogová hodnota razítkované známky je 0,10 Mi€. Pokud budeš mít úspěch, možná ji za korunu prodáš.
Vzácnější je známka s přetiskem v barvě hnědofialové. Ta má razítkovaná katalogový záznam 200 Mi€; je však zapotřebí ověření její pravosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Rady začátečníkům » Pravděpodobně jsem zdědil vzacne znamky z Jugoslavie, muže mi nekdo poradit?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1