Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Vykupminci.cz
Numisargo

::: Poptávka mincí :::

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobry den kolegovia,rad by som kupil mince Gabriela Betlena...
Dakujem za akekolvek ponuky v slusnom stave
messerschmitt@centrum.sk
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
poptavám krejcary Ferdinanda V. Stavy nemusí být 0, ale žádný poškrábaný šrot.Chci je do sbírky ne na kšeft.
Děkuji za nabídky
joskapetr zavináč seznam.cz
Registrovaný uživatel
Zdravím.Poptávám Joštův lucemburský gros.Weiller 16.Za nabídku děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Koupím 5 marek 1901 - 200 let království - Prusko.
Případně i novoražbu z roku 2001, nebo dvoumarku 1901.
Nabídky prosím na steiner17@email.cz
Děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
koupím protektorátní mince v pěkném stavu, nabídky prosím na nitram.m@centrum.cz
dále poptávám RU 1 Koruna 1912, 1913, 1916 a 1 Koruna 1912 - 1916 KB
Registrovaný uživatel
kúpim toliar, mincovňa Kremnica, od Ferdinanda I. po Ferdinanda III., aj priemerne stavy.
Registrovaný uživatel
Koupím různé 20 krejcary Habsburků od M.Terezie až po Františka II.
Případné nabídky prosím na yndos@seznam.cz
Děkuji.
Registrovaný uživatel
Kúpim od Leopolda I. duárius razený v bratislavskej mincovni 1695 CH DVARI US
za lepší stav dám 200 Eur. Chýbajú mi ešte duárius 1696, 97 a 1704. Poltúry z mincovne v Nagy Bány , hlavne 1702 NB a ešte niektoré bez značky mincmajstra pod portrétom.
Denáre v pekných stavoch.
Dobové falzá, podmienka - nie úplne šrot, iba uhorské mincovne.
Registrovaný uživatel
Nenabídne někdo z přebytků nějakou hezkou tetradrachmu severovců.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, koupil bych "zlatou bulu a Metoděje", popřípadě i Husa až vyjde. Nabídněte na kocianv@centrum.cz
Registrovaný uživatel
Kúpim dukát Leopolda I. KB, Zigmund Luxemburský, Mária z Anyou a pod.
Registrovaný uživatel
Zdravím, připravuji menší expozici do našeho vesnického muzea.. poklad co se tu kdysi našel bych rád evokoval menší hromádkou PG ve šrotovém stavu nejlépe karla a Václava IV. Chybí mi ještě cca 10 až 20 ks. Koupím za rozumnou cenu příp. uvítam radu kde sehnat pokud možno ne po jednom. díky
Registrovaný uživatel
Stále aktuální !!! Děkuji za jakoukoliv nabídku.
ivpav napsal
Koupím různé 20 krejcary Habsburků od M.Terezie až po Františka II.
Případné nabídky prosím na yndos@seznam.cz
Děkuji.
Registrovaný uživatel
Poptávám 10 Kčs 1955, 25 Kčs 1954 a 20 Kč 1934. Úplně ideálně ještě 10 Kčs 1957 proof.
Dohromady (nepočítaje v to 10 Kčs 1957, tu ani tolik nepotřebuji) kolem 400,- Kč (ideálně tedy najednou, od jedné osoby), podle stavu, ale nijak zvlášť neprahnu po UNC. Výměna za jiné mince určitě možná, všechny stokoruny (kromě 1955) mám vícekrát, prvorepublikové desetikoruny (kromě posl. ročníku samozřejmě) také, stejně tak pětikoruny. Zahraničí a mince z běžných kovů případně na vyžádání.
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
MMER3
Mrknu na ty Tvé stránky - chápu to správně, že nejen vyměňuješ, ale i prodáváš? O něco bych asi měl zájem...
Registrovaný uživatel
Filozof napsal
MMER3
Mrknu na ty Tvé stránky - chápu to správně, že nejen vyměňuješ, ale i prodáváš? O něco bych asi měl zájem...


Minimálně, spíše preferuji výměny. Prodávám to, co mám mnohokrát, ale mince na mých stránkách nenajdete, jejich seznam mám v Excellu (a je tak rozsáhlý, že jsem ho na stránky nedával, vkládání souborů tam nemám povolené). Bankovky ano.
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
Filozof napsal
MMER3
Mrknu na ty Tvé stránky - chápu to správně, že nejen vyměňuješ, ale i prodáváš? O něco bych asi měl zájem...


Málem bych zapomněl - pokud tedy máte o seznam mincí, které mohu nabídnout (přednostně ale k výměně, ne vše chci prodat), pošlete mi, prosím, Váš e-mail.
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, sháním US quarters k doplnění sady "50 state commemorative quarters 1999 - 2008". Schází mi celý ročník 2008 a z roku 2007 Montana, Washington a Idaho. Pokud byste někdo měl přebytky zakoupím nebo vyměním.
Petr
Registrovaný uživatel
cvancar napsal
Dobrý den, sháním US quarters k doplnění sady "50 state commemorative quarters 1999 - 2008". Schází mi celý ročník 2008 a z roku 2007 Montana, Washington a Idaho. Pokud byste někdo měl přebytky zakoupím nebo vyměním.
Petr


Mohu nabídnout jedině Montanu. Idaho mi (společně s Utahem) v roce 2007 také chybí, v roce 2008 pak už jen Hawaii.
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, měl bych zájem o tolar Ferd. II 1624 m. Joachimstal jen 1/1 díky za nabídky tomislavs@centrum.cz

zdravím Tomislav
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
poptávám Rakouské koruny FJI ve stavu 0/0 Rl a to ročníky 1893, 1894 a 1895.
Nabídky prosím na email tomaspesek70@seznam.cz
Děkuji
Registrovaný uživatel
Dobrý den, zdravím vás...poptávám portrétní 3krejcary z 16. a 17. století. Jen rozumné (dobré) stavy. Případné nabídky prosím posílejte na Jiryk zavináč centrum.cz

Moc děkuji a přejí krásný den! :)
Registrovaný uživatel
Dobrý den,

mám zájem zakoupit kompletní sbírku pamětních stříbrných mincí ČR v kvalitě PROOF, případně i BK.

Nabídky prosím posílejte na "telefony@centrum.cz"

Děkuji
Registrovaný uživatel
Koupím Zlatou půluncovou minci 10 NZD Karel Veliký proof .Díky.
Registrovaný uživatel
Kupim 3-4 kg minci. Ponukam 150 kč za kilečko. Mejl v profile.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1