Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Vykupminci.cz
Numisargo

::: Poptávka mincí :::

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Koupím 10 krejcary a další hezky zachovalé drobné mince císaře Františka II.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Koupím moravské stavy 1620 12 kr., prosím nabídněte na Tomasp@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Chtěl bych si udělat radost a koupil bych nějaké stříbrné pamětní mince od FJI (zlatník-2, tolar, výroční věci, 5koruna...), případně násobky krejcarů - vše jen hezké až luxusní stavy. díky za foto
Registrovaný uživatel
kúpim uhorské groše, od Karola Róberta po Rudolfa II., mám záujem najmä o Korvína a Ferdinanda I., no nepohrdnem ani grošom Zápoľského ;)

ponuky (aspoň keby jednu) na - dominik.sabol@atlas.sk
Moderátor
mam zajem o kutnohorsky 24 krejcar ceskych stavu
Registrovaný uživatel
Koupím zlatou 5000 Kč minci ze serie Koruna česká s motivem malého groše - ročník 1997 proof provedení.
Nabídky na mail wdmcolours@centrum.cz
Registrovaný uživatel
Mal by som záujem o podstatne lepšie stavy K-B denárov Ferdinanda I. s letopočtami 1559.

Len upresním, že ten vrchný je Unger 745.a (letopočet v kolopise); dolný je 748.a (letopočet nad štítom).

Konkrétne ponuky prosím zasielať na mail moneta.mironis@gmail.com

(môžete pripojiť aj iné denáre Ferdinanda I., ale teda s podmienkou, že aspoň jeden z nich bude 1559 :-) Ján Zápoľský neobmedzene)

PS: mám teraz dovolenku, takže ak by som neodpisoval, tak sa buď obsýpam mincami (ako Strýko Držgroš z Káčerova - klikni na 0:17 https://www.youtube.com/watch?v=nUz0zl-TxjI), alebo spím ... 8-)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Kúpim kremnické dukáty Márie Terézie, taktiež 2 dukáty.
V podobnej kvalite ako na obrázku.
Ponuky aj s cenou a kvalitným fotom prosím na mail: NumizmatSR@gmail.com
Ďakujem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Měl bych zájem o parvus VáclavaII. v pěkném stavu a za dobrou cenu, má někdo přebytečný ? Děkuji.
loner67@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Zdravím vospolok, kúpim denár Jána Zápoľského, 1527, mincová značka N-J a denáre Ferdinanda I, 1530 mincová značka N-S, na stave nezáleží ale mali by byť aspoň čiastočne čitateľné. Mail: minelab@zoznam.sk. Vďaka
Registrovaný uživatel
Ahoj,koupím tyto běžné zlatníky FJ I. 1859 A s tečkou, 1860 A s tečkou, pouze v super stavu. Nabízím okolo 300,- za kus. Nemáte je někdo navíc? Děkuji za nabídky.
Registrovaný uživatel
Ahoj, sháním tolar MT 1751 až 1765. nejhůře 1/1, bez just., ouška atp. Mincovna není podstatná.
Díky za případné nabídky. Foto s cenou na mail: et.kovar@email.cz
Registrovaný uživatel
Hledám Pražské groše a jejich díly od Smolíka, nemáte někdo na prodej?
dík!!!
Registrovaný uživatel
petr1596 napsal
Hledám Pražské groše a jejich díly od Smolíka, nemáte někdo na prodej?
dík!!!


Myslím, že se nyní prodává na Aukru.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
dík, tak to ho tam teď asi budu mít dražší....
Registrovaný uživatel
Koupím rakouské koruny 1912, 1913 a 1916. Popřípadě celou sadu 1912-1916. Pouze mince v opravdu perfektním stavu.
Registrovaný uživatel
Kupim Poltury a 1/2 Toliare Rákócziho - ponuky s foto prosim na kurucpp@gmail.com
Dakujem
Registrovaný uživatel
petr1596 napsal
Hledám Pražské groše a jejich díly od Smolíka, nemáte někdo na prodej?
dík!!!


Digitalizované je to v systému Kramerius (Digitální knihovna městské knihovny v Praze):
http://kramerius.mlp.cz/kramerius/handle/ABG001/220061
_______________
http://aukce.comli.com - vyhledávač aukčních položek
Registrovaný uživatel
díky, za info, rád na tu knihovnu kouknu
P
Registrovaný uživatel
Zdravím,
koupím ČSR mince 1918-1939 popřípadě i 1945-1953. Hlavní zájem mám o 5 h 1926, 5 h 1930, 5 h 1932 ( ty můžou být i ve stavu 2), 10 h 1929, 20 h 1929, 1 Kč 1925, 1929. Kromě těchto mincí, mám zájem i o další ČSR mince. Prosím nabídky posílejte na nitram.m@centrum.cz s kvalitní fotkou nebo scanem a cenou.
Registrovaný uživatel
Ještě doplním že z 10 h mě potěší 1922-1925, 1927-1931 a 1934-1935 z 20 h 1926.
Moderátor
poptavam nejakou peknou minci s dirkou (idealne gros Vaclava II. ci toursky gros). nabidky na mail. dekuji.
Registrovaný uživatel
oliver mail :mrgreen:
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Moderátor
:mrgreen: poptavka jiz neni aktualni (ale mail poslat muzete)
Registrovaný uživatel
Koupím mince knížecího Těšína. I běžné věci, ale hezké stavy - tak do České 1-, nebo Polské II-.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1