Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Vykupminci.cz
Numisargo

::: Poptávka mincí :::

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Kúpim dukáty Karla IV. ročníky 1981 a 1982 v Top stavoch. Ponuky prosim posielat na mail: mincesvk@centrum.sk dakujem
Registrovaný uživatel
Top stav znamená co ? To je podle jakých tabulek hodnocení.Nějak se ten výraz objevuje víc a víc,ale také
mince takto označené hlavně na Aukru jsou v rozmezí 0/0 až 2/2.Tak nevím.Poraďte mi někdo ať neumžu
hloupej.
Moderátor
poptavam litevsky pulgros, na rocniku nesejde, co nejlepsi stav a cena. pripadne se rad necham oslovit nejakymi nepotrebnymi prebytky predevsim bezne evropske grosoviny (polsko, nemecko, svycarsko...).

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
tak pulgros jsem si radeji koupil, poptavka jiz neplati.

mam ovsem novou - ceske nebo moravske stavy, hledam reprezentativni ukazku, od obeho mne zajima co nejbeznejsi nominal a rocnik, pekny stav a rozumna cena.
Moderátor
něco hodím do mailu ...
Registrovaný uživatel
Dobrý večer,
mám záujem o kúpu 10 dukátu 1978 v stave UNC.
Ponuky s cenou a kvalitným fotom prosím zasielajte na mail:
zigmundlux@gmail.com
Ďakujem za všetky ponuky.
Registrovaný uživatel
Koupím stříbrné mince JAR:

- 1 Rand (Dr. Verwoerd) 1967, afrikánskou i anglickou variantu.
- 1 Rand (Dr. T.E. Dönges) 1969, afrikánskou i anglickou variantu.
- 2 Shillings Zuid Afrikaansche Republiek (1892-1897)

Své nabídky posílejte na mail jakub_m zavináč volny.cz
Registrovaný uživatel
Koupim stribrnou a bronzovou intronizacni medaili olomouckeho arcibiskupstvi 1923. viz. odkazy

http://coins.azz.cz/showmince.php?GroupID=5&MinceGroupNr=1176&lng=1
http://coins.azz.cz/showmince.php?GroupID=5&MinceGroupNr=1139&lng=1
Registrovaný uživatel
Chtěl bych si udělat radost a koupil bych nějaké stříbrné pamětní mince od FJI (zlatník, tolar, 5koruna...), případně násobky krejcarů v mědi - vše jen hezké až luxusní stavy. díky za foto
Registrovaný uživatel
Mám zájem o tyto zlatníky FJ I.
1859 A s tečkou za REX, 1860 A bez tečky a s tečkou za REX, 1883 b.zn.
Všechny je v krásném stavu. Nabídněte prosím. Děkuji.
Registrovaný uživatel
Koupím měděný krejcar 1816 E a další měděné a stříbrné mince císaře Františka II v hezké zachovalosti.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Kúpim toliare a pol toliare Habsburgovcov, len mincovňa Kremnica a len špičkové stavy.
Ďakujem.
Registrovaný uživatel
Poptávám:
1972-SLÁDKOVIČ-100-nevydaná-max.cena 1000Kč
1990-1.MÁJ 1890 V PRAZE-100Kčs-nevydaná-max.cena 5000Kč
1990-VELKÁ PARDUBICKÁ-100Kčs-nevydaná-max.cena 6000Kč
Předem všem děkuji za pomoc v doplnění sbírky.
Případné nabídky, prosím, na email: karel.bulejko@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Poptávám dále:
1972-SLÁDKOVIČ-20Kčs-varianta-výrazný licous(bokom brady)-zde cenu nabídněte, záleží též na kvalitě
1990-ANEŽKA ČESKÁ-50Kčs-varianta-bez signatury autora (bez LK)-max.cena 2000Kč
Opět předem děkuji všem za pomoc v doplnění sbírky.
Případné nabídky, prosím, na email: karel.bulejko@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Koupím půltolary Františka II. Velký zájem mám o ročníky 1807 A, 1812 A a 1813 A. Prosím pouze o nabídky velmi zachovalých kusů. Děkuji.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
kupim polturu popripade aj 3-grajciar Leopolda I.,mincovna Nagybanya /NB/, na rocniku mi nezalezi, stav podla moznosti aspon EF
« Poslední úpravu provedl(a) orkuaa v 5. 8. 2013, 16:01. »
Registrovaný uživatel
kupim 3, VI a XV grajciare leopolda, priemernej kvality, aj slabsie kusky, najradsej nejaky mixovany konvolut.
taktiez kupim keltske mince.
foto+cena prosim na mail.
vdaka.
_______________
Registrovaný uživatel
Poptávám mince Latinské Ameriky, od koloniálního období po současnost. Koupím jak zajímavé jednotlivé mince tak i větší loty běžných moderních fufníků. Takže kdo by se chtěl něčeho takového zbavit, ať neváhá a ozve se, kontakt mám v profilu, děkuji ;)

Je možná i výměna za jiné mince z celého světa a z různých období, vč. grošoviny.
Registrovaný uživatel
Kúpim denáre Ferdinand I roč.1527-34-42-57a59 v slušnom stave cena s fotom prosím na mail dakujem. geronimo331@post.sk
Moderátor
zuzi, kdyby neco bylo nabidnuto 2x, mel bych pripadne tez zajem
Registrovaný uživatel
môžu byť aj 2x
Moderátor
Hurley: máš-li zájem o latinskoamerické stříbrné mince od cca 30. do 70. let 20. století, něco bych vyhrabal.
Registrovaný uživatel
Určitě se pohrab, nějaký ten slezský středověký fufníček na oplátku pošlu :)
Registrovaný uživatel
Kúpim hocijaké strieborné mince Leopolda I. Habsburského, ponuky spolu aj s foto Vás poprosím na mail: cibino.cibino@gmail.com
Registrovaný uživatel
Zháňam brnenský mestský peniaz v peknom stave a za rozumnú cenu. Za ponuky vopred ďakujem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1