Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Vykupminci.cz
Numisargo

::: Poptávka mincí :::

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ahoj,

jsem tu na fóru benjamínek, ale objevil jsem v sobě vášeň pro pražské groše. Hodně se mi to období líbí a započal jsem menší sbírku pro radost. Nemám v plánu na tom nějak zbohatnout, prostě se jen sem tam potěšit hezkým grošíkem a za pár desítek let předat sbírku vnoučatům :)
Ale teď k věci, hodil by se mi PG Václava IV ve stavu, kde se dá i něco přečíst - opisy, značky, etc... Takže pokud někomu ve sbírce nějaký hezký přebývá, budu moc rád, když mi pošle na mail cenovou nabídku i s fotkama.
Moderátor
jako zacatecnikovi bych ti poradil, aby sis vzal klasickou ctrnactku v rozumne zachovalosti - nebude te stat moc. za pekny stav u ostatnich variant si vetsinou dost nehorazne priplatis.
Registrovaný uživatel
Ahoj, poptávám svatováclavký dukát samozřejmě mimo ročníky 37-39, nabídky i s cenama prosím na vetrovecvaclav@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Furtum sháním bílý groš Rudolfa II. rok 1596. Na mincovně a mincmistrovi nezáleží. V dobré kvalitě (max. do 1/1...) Popř. i vyměním za jiný ročník, nebo za nějakou jinou minšišku... ;)
pavlik.miro@iol.cz
Sice mi už dula77 jeden přislíbil, ale nakonec si to spletl s Malým grošem, takže opět nic...
Registrovaný uživatel
Poptávám pražské groše Václava IV., koupím jednotlivé kusy, případně i konvoluty. Předběžné nabídky můžete posílat skrze zprávu v mém profilu. Děkuji.
Registrovaný uživatel
na studijne ucely kupim konvoluty minci, rozne Ag fufniky od antiky do roku 1750.
par nazornych fotiek tu:

www.tocomabyt.rajce.idnes.cz/konvoluty%2C_srot/
_______________
Moderátor
No nechci nic říkat, ale na první fotce v druhý řadě pátá mince je chyboražba Ludvíka Jagellonského ( prohozená písmena ). To bych zrovna do šrotu nedával. :lol: A nebo ji s tebou vyměním za jiný šrotový halířek.
Registrovaný uživatel
Kúpim drobné mince Leopolda I. denáre, poltúry, obol, grajciare. XV grajciare kremnickej mincovne. XV,VI a 3 grajciar 1661 KB. Strieborné dobové falzá. Mám mince aj na výmenu.
Potešia ma aj fotky zaujímavých mincí Leopolda I.
Registrovaný uživatel
tocomabyt napsal
na studijne ucely kupim konvoluty minci, rozne Ag fufniky od antiky do roku 1750.
par nazornych fotiek tu:

www.tocomabyt.rajce.idnes.cz/konvoluty%2C_srot/



Na A- čku máš majetok ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
mam zaujem o nejaku peknu mincu Leopolda 1 - žabáka do 300 kč vratane pošty
tu je to spravne
Moderátor
Koupim i vetsi mnozstvi stribrnych minci po roce 1965. Kdyztak piste na email: skalsk.michal@gmail.com
_______________
Přebytky antických mincí http://imince.net/?cat=2
Katalog účelových známek http://imince.net/katalog-ucelovych-znamek/
Moderátor
Ty mince muzou byt i z ciziny...
_______________
Přebytky antických mincí http://imince.net/?cat=2
Katalog účelových známek http://imince.net/katalog-ucelovych-znamek/
Registrovaný uživatel
tomi napsal
mam zaujem o nejaku peknu mincu Leopolda 1 - žabáka do 300 kč vratane pošty
tu je to spravne


Mám dva VI krejcary, stavem nic moc ale jsou lepší kousky cena 300Kč za kus je adekvátní
Registrovaný uživatel
Už mám 2 kúsky od tocomabyt
Registrovaný uživatel
MUDrAcula napsal
Mám dva VI krejcary, stavem nic moc ale jsou lepší kousky cena 300Kč za kus je adekvátní

ja by som ich mozno vzal.
neposles mi fotky na mail?
vdaka.
_______________
Registrovaný uživatel
tocomabyt napsal
MUDrAcula napsal
Mám dva VI krejcary, stavem nic moc ale jsou lepší kousky cena 300Kč za kus je adekvátní

ja by som ich mozno vzal.
neposles mi fotky na mail?
vdaka.


Pošlu, ale teď si jdu dát do trumpety na košt, zítra jdu do hokny, tak nevím kdy budu mít čas. Ale jak říkám, nejsou to sběratelský stavy!!!! 8)
Registrovaný uživatel
uvidime.
budem sa tesit na fotky.
ak mas nahodou v prebytkoch aj nieco dalsie, urob mi skupinove foto z oboch stran.
_______________
Registrovaný uživatel
Kúpim 500 Kčs 100. výročí založení prvního tenisového klubu na území České a Slovenské Federativní republiky v kvalite proof. daniel2k@seznam.cz
Registrovaný uživatel
tocomabyt napsal
na studijne ucely kupim za primeranu cenu podobne konvoluty minci.
skvela prilezitost ako sa zbavit vasho srotu : )

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

oznam nadalej plati.
dakujem za maily.
_______________
Registrovaný uživatel
Mam zaujem o kupu zlatnikov v top stave a to rocniky 1880,1882,1892 bz ponuky s fotkami zasielajte na mail d.janco@centrum.sk najlepsie vsetky od jedneho majitela pre postovne dakujem
Registrovaný uživatel
Mám zájem o mince 200 Kč Proof v perfektním stavu konkrétně: Jiří z Poděbrad, M. Aleš, Vrchlický, Thomayer (vše roky 2002) a pak Křižík a Lyžaři (rok 2003). Nabídky prosím na email. Děkuji.
Registrovaný uživatel
Poptávám měděné (bronzové) drobásky z Nizozemí, Francie, Španělska nebo i německých států, 18. a 19. století. Případné nabídky zasílat s fotem a cenou na:
honzasury@seznam.cz
_______________
Carpe diem, sed memento mori!
Registrovaný uživatel
Poptávám nizozemský dukát, ražba města Kampen s titulem Leopolda.
Nečekám že ho někdo má na prodej ale kdyby jste tuto minci zahlédli v nějakém aukční katalogu, dejte mi prosím vědět. ;)
Registrovaný uživatel
Suvorov napsal
Poptávám měděné (bronzové) drobásky z Nizozemí,

Poslal jsem Ti email ;)
Moderátor
Sháním krejcary a 3 krejcary Ferdinanda III. z vratislavské mincovny

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1