Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Vykupminci.cz
Numisargo

::: Poptávka mincí :::

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
..a jo, to je asi tím svařákem, co jsem včera popíjela :-))
- něco v hodnotě kolem 5000,-
Registrovaný uživatel
korunka napsal
..a jo, to je asi tím svařákem, co jsem včera popíjela :-))
- něco v hodnotě kolem 5000,-

Do roku 1700, to asi nebude tak snadné :roll:
Registrovaný uživatel
Tak teraz to trochu sledujem, ceny sú niekde na 10000 Kč aj to so šťastím a horšom stave. Jedine to Holandsko je lacnejšie.
Registrovaný uživatel
dula77 napsal
Tak teraz to trochu sledujem, ceny sú niekde na 10000 Kč aj to so šťastím a horšom stave. Jedine to Holandsko je lacnejšie.

Holandsko nebo Osmani
Registrovaný uživatel
Koupím zlatou 5000kč Gotický most v Písku, kvalita Proof. Nabídněte
trutnov@centrum.cz
_______________
Přebytky sad oběžných mincí Československo a ČR
http://coins.czechian.net/sady/
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
korunka napsal
..a jo, to je asi tím svařákem, co jsem včera popíjela :-))
- něco v hodnotě kolem 5000,-

Do roku 1700, to asi nebude tak snadné :roll:

..právě předpokládám, že by to mohlo být něco z toho Nizozemí, tam se ty ceny takto pohybují, nebo mi nedávno unikly i uherské ražby, které byly ve špatných stavech a byly také za tuto cenu. Bohužel prodejce na mne zapomněl a prodal je někomu jinému. Teď jsem viděla jednoho Holanďana na aukru za 6000,- je sice ještě mladší, ale těch pár let nad rok 1700 už bych zase tak striktně neřešila, jenže cenou nad můj rozpočet.
Registrovaný uživatel
želváku ožel nějaký svůj holandský dukátek, bez tak jich máš mraky a u dělej dámě dobrou cenu ;) :D
Registrovaný uživatel
;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Kdyby to bylo aspon neco takovehoto :) ...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
to jsou Ti skrblíci, přehrabují doma dukáty hráběmi a nepustí ani chlup :D
Registrovaný uživatel
:lol:
Moderátor
alarich napsal
dula77 napsal
Tak teraz to trochu sledujem, ceny sú niekde na 10000 Kč aj to so šťastím a horšom stave. Jedine to Holandsko je lacnejšie.

Holandsko nebo Osmani

Bez problémů i byzanc. Tremisis i ve sbirkovem stavu..
Registrovaný uživatel
..no, naděje umírá poslední. Třeba se mi poštěstí o víkend na té aukci, i když větší šanci něco vydražit mají spíše přítomní, než limity, ale kdo ví, třeba si nakonec sedne štěstí i na mne :-)
Moderátor
Sháním mince Ferdinanda II. ze slezských mincoven.
Mail mám uveden pod čarou
Registrovaný uživatel
Zdravím,koupím zlatou medaili 4 dukát jsem ražen z českého kovu.Je pro mého otce.Kdyby jste někdo měli na prodej,budu rád.Za info děkuji Dyfon@seznam.cz
Registrovaný uživatel
to Dyfon ; odporúčam hladať inú zlatú medailu ako 4 dukát jsem ražen z českého kovu. :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Dyfon pokud máte zájem, mám sady 2d+4d napište mi na mail
trutnov@centrum.cz
_______________
Přebytky sad oběžných mincí Československo a ČR
http://coins.czechian.net/sady/
Registrovaný uživatel
zdravím a poptávám bójské ražby v jakémkoli stavu (i pro ,,studijní" účely). foto příp. cenu na email. děkuji
Registrovaný uživatel
nemas tu email.
_______________
Registrovaný uživatel
A pardon mail je et.kovar@email.cz
to: tocomabyt - děkuji za velmi rychlou odezvu, ozvu se obratem.
Registrovaný uživatel
Mám zájem o inkusní ražby (případně i jiné "zmetky") z našeho území. Největší radost by mi udělalo něco z korunové měny, ale mohlo by to být cokoli od roku cca 1700 do současnosti. Kdyby náhodou měl někdo něco na prodej, nechť se mi ozve s nabídkou na mail (v profilu). Děkuji.
Moderátor
Sháním salzburské 2 feniky, feniky a haléře. Prosím alespoň v podobném stavu jako dole na fotce (i když tento kus považuju za horší).

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Poptávám účelové známky (chmelové, pivní, atd.). Dále bych měl zájem o nabídku stříbrných mincí celého světa od r. 1900 do 1945. Případně pište na mail: skalsk.michal@gmail.com
_______________
Přebytky antických mincí http://imince.net/?cat=2
Katalog účelových známek http://imince.net/katalog-ucelovych-znamek/
Registrovaný uživatel
Sháním groše Ferdinanda I., určitelné. Rád zaplatím požadovanou cenu nebo vyměním za jiné mince z Bohemiky
petr1596@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Mám takovou systémovou otázku - nemohla by se "Poptávka mincí" nějak rozdělit, třeba na poptávku mincí do konce 19. století a na poptávku novodobých mincí (od 20. století)? Protože mi poslední dobou chodí samá upozornění na nové příspěvky, týkající se pro mne nezajímavých středověkých/novověkých (ale ne novodobých) mincí, ale nic pořádného pro mne...
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1