Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Vykupminci.cz
Numisargo

::: Poptávka mincí :::

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
dejvy napsal
Koiko Tomio napsal
Asi se zeptám blbě... co znamená zupa ??

Kdo umí polsky, ví, že zupa znamená polévka :mrgreen: .

A rusky sup.
tady je vidět, že není sup jako sup
Registrovaný uživatel
MMER3 – měl by jsi si zmenšit ikonu. Na jednu stranu Tě chápu, všichni jsme prošli pubertou ale když je něčeho moc tak je toho příliš.
Registrovaný uživatel
MMER3 – měl by jsi si zmenšit o dost ikonu ! (ideálně do šíře 65 pixelů)
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
MMER3 – měl by jsi si zmenšit o dost ikonu ! (ideálně do šíře 65 pixelů)


Už jsem psal, že se tím odmítám zabývat. Až jí budu chtít změnit, tak možná, ale jak říkám - sám nemám nějak zvlášť rychlý stroj a nedělá mu to naprosto žádný problém.
Takže pokud nepracujete na MS-DOSech, tak snad tohle zvládáte také :D
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
MME3: nejde o rychlost, ale myslim, ze na nekterych OS a prohlizecich pak velke ikony rozhazou nekterym lidem cele forum, jestli jsem to dobre pochopil. Myslim, ze to pro tebe bude prace na 2 minuty to zmenseni a ze vzhledem k ostatnim ji zmensis. Navic vyslednou ikonu budes mit hezci nez velkou, kterou prohlizec automaticky zmensi.
Registrovaný uživatel
Tovy napsal
MME3: nejde o rychlost, ale myslim, ze na nekterych OS a prohlizecich pak velke ikony rozhazou nekterym lidem cele forum, jestli jsem to dobre pochopil. Myslim, ze to pro tebe bude prace na 2 minuty to zmenseni a ze vzhledem k ostatnim ji zmensis. Navic vyslednou ikonu budes mit hezci nez velkou, kterou prohlizec automaticky zmensi.


Takhle mi to mají napsat ti, kteří o to mají zájem, ne si hrát na velké vůdce ;-) Když mi zbude čas, zvážím to. Jen ale také nevím, jestli ten obrázek někde mám...
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
Zmensenou ikonu (respektive link) jsem ti poslal na mail. Spravce ty offtopocky tu pak muze promaznout ;)
Registrovaný uživatel
Tovy napsal
Zmensenou ikonu (respektive link) jsem ti poslal na mail. Spravce ty offtopocky tu pak muze promaznout ;)


Spokojeni? Sice se nijak nezvětšila v náhledu, ba naopak, ale než to tu řešit každý druhý den... Jestli ale - až si třeba změním ikonu - uslyším někdy (/přečtu si tu někdy) jedno jediné slovo na mojí ikonu, dám vám sem maximální, kterou mi to povolí!
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
Mám záujem o mince habsburgovcov (hlavne denáriky,kľudne aj biele groše a pod.). Ak by sa našli v lepších stavoch za "ľudovú" :lol: cenu tak by to bolo super. ;) Som začiatočník a tak uvítam aj nejaké rady.
Moderátor
Poptavam stribrne mince z obdobi 1900-1945 z celeho sveta. Pouze pekne stavy za rozumnou cenu. Pripadne nabidky na email: skalsk.michal@gmail.com
_______________
Přebytky antických mincí http://imince.net/?cat=2
Katalog účelových známek http://imince.net/katalog-ucelovych-znamek/
Moderátor
Sháním tyto 3 krejcary Ferdinanda II. z vratislavské mincovny, dle Halačky typy: 1003, 1007a, 1008a, 1010.
Vzal bych i lehce otřelé mince, pokud nebude poškozen opis.
Nejhorší na tom je, že já už tyhle mince s výjimkou typu 1008a všechny měl, ale okolnosti mě je donutily prodat (ženská a revoluce jsou mor :( )
Registrovaný uživatel
jan322 napsal
Sháním tyto 3 krejcary Ferdinanda II. z vratislavské mincovny, dle Halačky typy: 1003, 1007a, 1008a, 1010.
Vzal bych i lehce otřelé mince, pokud nebude poškozen opis.
Nejhorší na tom je, že já už tyhle mince s výjimkou typu 1008a všechny měl, ale okolnosti mě je donutily prodat (ženská a revoluce jsou mor :( )

hmm,tak to asi tak hned neseženeš :)
Moderátor
Alarich: vzácnost některých mincí se přeceňuje. Třeba tu MKČ 1003 nebo 1007a (bez hodnoty mince) jsem od roku 2009 viděl jen na Aukru asi ve čtyřech exemplářích. Ovšem v bídných stavech. Potom to někdo koupí za dvě - tři stovky stovky, dá do sálové aukce ČNS Praha, kde tomu přišijou popisek "RRR" a prodají za dvojku + poplatky :D
Já to jen zkoušel, za zeptání nic nedám :P
P.S. Všechny jsem je kupoval taktéž na Aukru, nejdražší mě vyšla něco přes pětistovku.
« Poslední úpravu provedl(a) jan322 v 29. 10. 2012, 15:31. »
Registrovaný uživatel
MMER3 napsal
Tovy napsal
Zmensenou ikonu (respektive link) jsem ti poslal na mail. Spravce ty offtopocky tu pak muze promaznout ;)


Spokojeni? Sice se nijak nezvětšila v náhledu, ba naopak, ale než to tu řešit každý druhý den... Jestli ale - až si třeba změním ikonu - uslyším někdy (/přečtu si tu někdy) jedno jediné slovo na mojí ikonu, dám vám sem maximální, kterou mi to povolí!


Omlouvám se věčným stěžovatelům, ale ta ikona se z nové stránky záhadně smazala, takže jsem vrátil původní. Odmítám se tématem "moje ikonka" nadále zabývat. Jakékoliv další stěžování může způsobit, že najdu něco ještě většího ;-)
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
Vždyť je tvá ikonka v pořádku :roll:
Registrovaný uživatel
Harry Trotter napsal
Vždyť je tvá ikonka v pořádku :roll:


I já jsem o tom přesvědčen. Někteří rýpalové mi ale pořád píší, abych jí měnil, že jim dělá problémy.
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
MMER3: Tvá ikonka má velikost 179px × 87px, správně má být aby nerozhazovala zdejší stránky rozměrem do 65px ! Takže jsi opět přesvědčen o něčem, co je zase ve skutečnosti jinak... :roll:
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
MMER3: Tvá ikonka má velikost 179px × 87px, správně má být aby nerozhazovala zdejší stránky rozměrem do 65px ! Takže jsi opět přesvědčen o něčem, co je zase ve skutečnosti jinak... :roll:


Mně je nerozhazuje a evidentně ani dalším diskutujícím. Kdyby tam ta 65 px zůstala, tak bych to už nechal být, ale záhadně se po jednom dni ztratila, zatímco tahle drží už docela dlouho. A správně má být to, co umožňuje nastavení serveru. To mi jí povolilo, takže je to OK.
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
K té velikosti ikonky:
- Každý, kdo má prohlížeč podporující JavaScript - vidí malou ikonku.
- Každý, kdo nemá prohlížeč podporující JavaScript - vidí velkou ikonku.

V tom je celé kouzlo. :mrgreen:
Takže chcete-li vidět malou ikonku - nainstalujte si nějaký moderní prohlížeč (Firefox, Chrome, Opera, nový IE) nebo povolte JavaScript. ;)
_______________
http://aukce.comli.com - vyhledávač aukčních položek
Registrovaný uživatel
Já především nechápu proč bych si měl něco nastavovat kvůli jednomu neukázněnému, rozjívenému a pubertálnímu frackovi.
Pravidlo je: ikona 65x65 a přes 7800 účastníků tohoto fóra to respektuje.
Registrovaný uživatel
Souhlas. Jinak pouzivam firefox a rozhazuje mi ji to taky...(JavaScript jsem manualne nevypinal)...
Registrovaný uživatel
Pokiaľ nebude mať záujem to riešiť (problémy s ikonkami) sám majiteľ stránky, tak s tým bude problém stále. A MMER3? to je proste taký malý hajzlík, ktorému je jedno, či niekomu spôsobuje problém pri zobrazení stránok fóra.
Registrovaný uživatel
Brett napsal
Pokiaľ nebude mať záujem to riešiť (problémy s ikonkami) sám majiteľ stránky, tak s tým bude problém stále. A MMER3? to je proste taký malý hajzlík, ktorému je jedno, či niekomu spôsobuje problém pri zobrazení stránok fóra.


MMER3 není malý hajzlík, MMER3 tímhle chce přimět administrátora/y, aby to vyřešil centrálně. Protože MMER3 za ten problém nemůže a MMER3 si rozhodně nenechá od nikoho za to nadávat. Viděli jste, že když mne jiný člen fóra slušně požádal, vyhověl jsem mu. Bohužel na odkazu, který mi poslal, nová malá ikonka vydržela jen jeden den, takže jsem musel vrátit starou. Tečka.
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
A, ano, nainstalujte si Google Chrome, nepoužívejte dávno překonaný Internet Explorer nebo Mozilla Firefox, to je dnes jako kdybych používal místo počítače počítadlo :D Pak vám ani nepřijde, že někomu se tohle stávat může. I mně kdeco rozhazovalo stránky když jsem ještě asi před 5 lety používal Internet Explorer. I proto jsem se ho zbavil.
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Registrovaný uživatel
MMER3 - ja nemám najmenšiu chuť sa tu s niekým hádať, alebo niekoho bezdôvodne urážať. Ale v Tvojom prípade si bol viac krát upozornený od ostatných členov fóra, že tá Tvoja ikonka robí problém a Tvoje reakcie na to boli arogantné. A ono to nie je celkom o internetovom prehliadači, ale aj o rýchlosti pripojenia na internet. Nie každý ma doma "najrýchlejší" internet a ak aj áno tak v práci, škole, kaviarni nemusí byť ...
Tu je ikonka aj s odkazom. Určite Ti ju s tadiaľ nikto nevymaže a nestratí sa Ti. (#106)
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/obrazky_post_-222598
« Poslední úpravu provedl(a) Brett v 31. 10. 2012, 16:15. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... > »

Sběratel.com » Poptávka a nabídka mincí » ::: Poptávka mincí :::

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1