Moderátoři: Jaromir, dejvy, pavlinka, smith, ikanek

pavlinka

Moderátor
#21 - 1. 10. 2011, 21:05

No předpokládám, že někdo tu tabulku přepíše, protože je to prostě blbina (vracím se tím o pár příspěvků zpět) A pro Nálepku- jaksi mně uniká proč se ptáš na ty podmínky.Chceš vystavit víc exponátů najednou? Jsem zvědavá no.

Jirka999

Uživatel
#22 - 1. 10. 2011, 21:30
No předpokládám, že někdo tu tabulku přepíše, protože je to prostě blbina (vracím se tím o pár příspěvků zpět) A pro Nálepku- jaksi mně uniká proč se ptáš na ty podmínky.Chceš vystavit víc exponátů najednou? Jsem zvědavá no.

Chci exponát rozdělit do více částí - podle časových období, protože mi prostě listy nevystačí.

pavlinka

Moderátor
#23 - 1. 10. 2011, 21:37

To bude asi špatná volba.Nevím teda o co se jedná, ale takto asi ne.Ten počet listů se změní a věřím tomu, že to Dejvy "nějak popožene". Jinak vyber z hromady opravdu to, co myslíš že je nejlepší a uvidíš, že se vlezeš.Neměla bych strach přihlásit víc listů ( v A třeba těch 4😎.Já jsem měla v Áčku 64 a nikdo mně nic neřekl.

pavlinka

Moderátor
#24 - 1. 10. 2011, 22:07

Tak a než to vypnu ještě jednu věc.Vem to co už máš hotové i s plánem exponátu do Mýta v sobotu.Ukážeš to Dejvymu, nebo Ikánkovi a budeš vědět co a jak dál.Budou tam a každý si několikrát půjde pro pěknou medaili, takže ti určitě poradí a dobře.

Jirka999

Uživatel
#25 - 2. 10. 2011, 07:57
Tak a než to vypnu ještě jednu věc.Vem to co už máš hotové i s plánem exponátu do Mýta v sobotu.Ukážeš to Dejvymu, nebo Ikánkovi a budeš vědět co a jak dál.Budou tam a každý si několikrát půjde pro pěknou medaili, takže ti určitě poradí a dobře.

Právě, že nemám nic. 😉 Jsem furt na burzách a hledám.
Jinak díky. Téma by to mělo být "Poštovnictví v Praze". Takže žádný námět.

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.