Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Padělky a podvody » Padělky a kopie tolarových ražeb

Vykupminci.cz
Numisargo

Padělky a kopie tolarových ražeb

Moderátoři: Guldiner, Misak33, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Kecinpulach napsal
Hmm, prodejce inzeruje znovu se stejným datem vložení, není to zvláštní?
arc napsal
https://aukro.cz/1-4-tolar-1658-eggenbergove-7068092877
pokud myslíte
Přidáno: 29.07.2024 17:00:20
tak to jenom vystavil znovu tu samou aukci a původní text tam zůstal

Arc vše najdeš v mém rozhovoru na numin.cz a prosím vyjadřuj se pouze k tématu, nejsme zde u spovědi
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 4. 8. 2024, 13:59. »
Registrovaný uživatel
Guldiner napsal
Arc vše najdeš v mém rozhovoru na numin.cz a prosím vyjadřuj se pouze k tématu, nejsme zde u spovědi

1) byla to reakce tématu - když někdo uvede, že se desítky let zabývá studiem falz, tak by snad neměl být problém objasnit drobný detail, že podle starších příspěvků (nebo i aukra) to vypadá, že sbírat začal ani ne před 10 lety
2) v tom "rozhovoru" není uvedeno nic konkrétního
3) co se týká třeba falz mincí Františka Josefa I.:
Guldiner napsal
Moderátor
Arc netuším kolik ti je ,ale numismatiku dělám přes 20 let a zde jsem se registroval krátce po příjezdu z Británie,kde jsem žil zhruba 13 let.
Začínal jsem s F.J, následně Československo ,habsburské ražby a ostatní ,faleru v té době také,ale né tak aktivně jako numismatiku..
Ale to sem nepatří takže to znovu vše brzy smažu..
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 4. 8. 2024, 15:56. »
Registrovaný uživatel
Guldiner napsal
Arc netuším kolik ti je ,ale numismatiku dělám přes 20 let a zde jsem se registroval krátce po příjezdu z Británie,kde jsem žil zhruba 13 let.
Začínal jsem s F.J, následně Československo ,habsburské ražby a ostatní ,faleru v té době také,ale né tak aktivně jako numismatiku.


Ve své podstatě vůbec nezáleží na délce sběratelské činnosti, ale pouze na tom, zda doba, která byla sběratelské činnosti zasvěcena, byla využita smysluplně. S kolegou pod přezdívkou Arc již komunikuji několik let a věřte, že se ve svém oboru jedná o velice odborně zdatného člověka, navíc s obdivuhodným přehledem.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
Evropa1 napsal
Guldiner napsal
Arc netuším kolik ti je ,ale numismatiku dělám přes 20 let a zde jsem se registroval krátce po příjezdu z Británie,kde jsem žil zhruba 13 let.
Začínal jsem s F.J, následně Československo ,habsburské ražby a ostatní ,faleru v té době také,ale né tak aktivně jako numismatiku.


Ve své podstatě vůbec nezáleží na délce sběratelské činnosti, ale pouze na tom, zda doba, která byla sběratelské činnosti zasvěcena, byla využita smysluplně. S kolegou pod přezdívkou Arc již komunikuji několik let a věřte, že se ve svém oboru jedná o velice odborně zdatného člověka, navíc s obdivuhodným přehledem.


Zdravím pane kolego
Ano souhlasím a samozřejmě jsem si už dříve všiml,že kolega arz má slušný přehled ..
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 4. 8. 2024, 16:43. »
Moderátor
Poprosím vás znovu,vyjadřujte se pouze k tématu, ostatní příspěvky budou mazaný, děkuji..
Registrovaný uživatel
https://aukro.cz/1-4-tolar-1658-eggenbergove-7068092877?utm_source=transactional_email&utm_medium=email&utm_content=NOTICE_TO_WATCHER_AUCTION_ENDING&sleId=VFJBTlNBQ1RJT05BTDoyNTIwMDMzOjNlYTdlOGFhLWU1YTktNDJiMS05YzUwLTY4YjcxNDRiOTU1Zg%3D%3D


Přečtěte si zdejší diskusi k 1/4 tolaru Eggenberg a pro příště nekazte někomu aukci když mincím nerozumíte ..
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 6. 8. 2024, 11:11. »
Moderátor
Další zachycený a identifikovány padělek s takzvané českobudějovické dílny..

Ag. Tolar 1591 - Rudolf II. - Jáchymov
Hmotnost: 28,2538 g
Materiál: Stříbro 999/1000
Mincmistr: Pavel Hoffman
Katalog: Halačka 393

Fotografie poskytl Michal Zikmund

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
už tady je na první straně v příspěvku #9, jenom to dal od koruny teď
Moderátor
arc napsal
už tady je na první straně v příspěvku #9, jenom to dal od koruny teď


Díky 👍
Já si toho nevšiml, tenkrát se myslím u Michala také prodal...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7

Sběratel.com » Padělky a podvody » Padělky a kopie tolarových ražeb

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1