Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Odznak absolventa Vojenské akademie, cena?

Vykupminci.cz
Numisargo

Odznak absolventa Vojenské akademie, cena?

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jakou cenu má odznak absolventa Vojenské akademie - viz foto. Na odznaku není poslední číslo roku a na rubu není vyraženo pořadové číslo (viz foto).
Děkuji za odpověď.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Jde o skladový odznak. Absolventům se po vyřazení na odznak doplňoval letopočet a na zadní stranu pořadové číslo, které mělo souhlasit s legitimaci o udělení.
Čas 23 50 hod.
Registrovaný uživatel
Ladislave, co se děje? Mohu nějak pomoci?
Registrovaný uživatel
A nevíte tedy někdo jakou má asi hodnotu?
Registrovaný uživatel
Ono stačí google, nebo Vám to dělá problém?
Registrovaný uživatel
Jenže na Google mají všechny odznaky kompletní letopočet a vzadu vyražené číslo, proto se ptám tady, zda by někdo nevěděl cenu tohoto kusu.......ale asi se tady ptám na špatném místě
Registrovaný uživatel
Nechápu, že pokud se tím zabýváte a člověk Vás bere jako odborníky, nemůžete napsat má to cenu takovou a nebo takovou a nebo nemá to cenu žádnou.......ale odpověď typu "stačí Google" mi připadá krajně nevhodná
Registrovaný uživatel
Váš odznak má cenu o 50% méně, než udělený kus
Moderátor
https://www.google.cz/search?q=Odznak+absolventa+Vojensk%C3%A9+akademie&hl=cs&rlz=1T4GGHP_csCZ574CZ574&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjygvqjst3PAhXra5oKHZCVDToQ_AUICCgB&biw=1536&bih=739


Zde si to projít
Registrovaný uživatel
Pane Mint - od čeho vychází váš odhad 50% ceny? Já těch bez čísla viděl jen pár. S číslem jsem viděl desítky a desítky. Pokud nemá číslovaný nějaký průkaz, tak ho k nikomu nepřiřadíte a podle mě má cenu uplně stejnou jako tady bez čísla. A ten ji má možná větší, protože se neobjevují tak často. Samozřejmě můj názor.
« Poslední úpravu provedl(a) PanStarosta v 26. 7. 2024, 17:36. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Faleristika » Odznak absolventa Vojenské akademie, cena?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1