Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » NUMIZMATICKA LITERATURA

Vykupminci.cz
Numisargo

NUMIZMATICKA LITERATURA

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Zdravím kolegy mincaře (možná i bankovkáře). Prodávám knížku (v podstatě encyklopedický abecední přehled) "Peníze celého světa". Pokud by měl někdo zájem, napište na email v profilu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
A cena?
Registrovaný uživatel
A které vydání to je?
Registrovaný uživatel
kolega je moderátor a neví, že musí dát pevnou cenu :D
Moderátor
Jejda pardon, já to nebral jako jako položku na obohacení se :oops: . Táta se stěhuje a redukuje knihovnu a na tohle jsem narazil a řekl si, že se to bude třeba někomu "místnímu" hodit. Cenu jsem neuvedl i proto, že to není nabídka/poptávka. Ale chápu, pravidla jsou pravidla ;)

Tak tedy navrhuji cenu 100 Kč včetně poštovného (teda pokud to nebude někdo chtít doporučeně do Austrálie 8) ).

Jinak je to z roku 1987, vydání třetí, doplněné. Více jsem to nestudoval...
Moderátor
Daruji do dobrých rukou za poštovné (samozřejmě i jednotlivě), případné vyměně za nějaký drobák se také nebráním. :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
ak by sa nenasiel vaznejsi zaujemca,
z cirej nostalgie by som mal zaujem o peniaze na slovensku + penazokazecke dilny, boli to prve knihy ktore som si ako decko poziciaval z kniznice
(nic ine o minciach tam nemali : )
platba cez paypal.
_______________
Moderátor
Jasné, musím je zvážit a mrknout se kolik stojí poštovné :)
Moderátor
Ještě někdo něco? Jinak půjde do sběru na papír :P
Registrovaný uživatel
Mohl bych vzit tu Evropu kralu je-li volna?
Moderátor
Můžeš :)
Registrovaný uživatel
Ja by som mal záujem o tie 2 nemecké katalógy vpravo dolu.
Moderátor
Dobře :)
Registrovaný uživatel
Honzo ja mám záujem o knihu mincí Švajčiarska a Lichtenštajnska. Moju adresu máš už si mi posielal núdzovky. O aké drobáky máš konkrétne záujem? Prípadne Ti môžem poslať s poštovným i nejaký žetón alebo psiu známku z 50-tych rokov.
Registrovaný uživatel
ak by te vitkovice mali skoncit v papirne, to by bola skoda.
ak su tam fotky medaili skombinovane s dobovymi industrialnymi zabermi na zelezarny, tak mam zaujem.
_______________
Moderátor
Víš, Jožko, ty Vítkovice si asi nechám. A ne, dobové fotky tam nejsou :P
Registrovaný uživatel
Jan: Mohol by som poprosiť tú knihu o Au a katalog na Rakúsko? Prípadne vymením za lit. ktorú mám duplicitne. Ďakujem.
Moderátor
Může být. Se všemi to dopomlouvám zítra :)
Registrovaný uživatel
Dobrý den, rád bych zakoupil katalog "České chmelové známky" od autora Marka Cajthamla, nebo jinou podobnou literaturu. Případně bych chtěl požádat o odkaz, kde lze něco takového pořídit. Sbírám okrajově chmelovky (a chlebovky) tak nějak živelně, bez hlubších znalostí a už mi to vadí. Případné nabídky či reakce uvítám také na e-mailu ahasver@klikni.cz. Děkuji!
Registrovaný uživatel
To Jan 322. Honzo chcel som z Tvojej ponúkanej literatúry ten exemplár o minciach Lichtenštajnska a Švajčiarska. Neviem či je to ešte aktuálne, pretože som počas týždňa nedostal od Teba žiadnu správu. Prosím daj vedieť.
Ahoj.
Moderátor
Promiň, já na to dočista zapomněl....je to jen takový sešitek. Pošli mi na maila adresu. Pošlu Ti to obyčejně poštou.
Registrovaný uživatel
Nechci být nikterak dramaticky vtíravý, ale nabývám pocitu, že chmelové (a třeba i chlebové) známky prakticky nikdo nesbírá. Toliko zhodnocení nulového ohlasu na můj příspěvek, čí spíše prosbu. Jsem si vědom, že je to disciplína zcela na okraji numismatického zájmu a tak nějak jsem se svými žetonky osamocen. Přesto pevně věřím, že naleznu někoho, kdo je podobně "postižen", ba co více, je ochoten se podělit o zdroje literatury či o své poznatky. Děkuji.
Registrovaný uživatel
dal som do googlu a nasiel som hned 2 miesta kde sa da este kupit. Linky najdete napr. tu http://pivnisberatele.cz/katalogy
_______________
CORPUS NUMMORUM
...cross-referenced auction archives coming very soon...
Sledujte progres na Facebooku
Registrovaný uživatel
Piatok bola uvedená v Šuranoch zaujímavá publikácia .

Rákociho poltury zo Šurian - Kostolného Seku.

Autori publikácie : Martin Furman , Marek Budaj , Ján Hunka.

Celkový počet mincí v poklade je 1756 poltur .
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
zde je o této publikaci psáno detailněji od jednoho z autorů již před několik dní...
http://zpravodaj.nume.cz/zpravodaj/post/show/830
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... > »

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » NUMIZMATICKA LITERATURA

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1