Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Evropské známky » Nové Evropské Známky

Vykupminci.cz
Numisargo

Nové Evropské Známky

Moderátoři: Akir, ikanek, Pavel_III, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Tady můžete chválit (i kritizovat) :-)
můj web na adrese
www.akir.name
_______________
Administrátor
Super :-) a jen tak dale.
Moderátor
Dík.
A co ostatní návštěvníci?
_______________
Registrovaný uživatel
mne sa ta stranka tiez velmi paci :)
Moderátor
gagua napsal
mne sa ta stranka tiez velmi paci :)

Díky.
A kliknul sis? :lol:
_______________
Moderátor
Výběr známek uvedených států je v databázi.
Stav k 18.3. 2007
Alandy, Albánie, Andorra (fr.), Andorra (šp.), Ázerbájdžán, Azory, BaH - Republika Srbská, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Britské indickooceánské území, Bulharsko, Černá Hora, Česko, Dánsko, Egypt, Estonsko, Faerské ostrovy, Finsko, Francie, Gibraltar, Grónsko, Gruzie, Chorvatsko, Irsko, Island, Isle of Man, Itálie, Kanada, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Makedonie, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Sovětský svaz, Spojené státy, SRN, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina,
Velká Británie.
_______________
Moderátor
Alandy jsou kompletní: 2000 - současnost
_______________
Registrovaný uživatel
Stránky jsou to pěkné, hezky graficky zpracované. Ale chci se zeptat, zda můžete nějaké vyobrazené známky i sehnat? cca od roku 2000 do současnosti.
Moderátor
Tonn napsal
Stránky jsou to pěkné, hezky graficky zpracované. Ale chci se zeptat, zda můžete nějaké vyobrazené známky i sehnat? cca od roku 2000 do současnosti.

Díky za pochvalu. Musím vás zklamat, nejsem obchodník. Nějaké své přebytky mám na adrese akir.album.cz. Podívejte se, třeba se vám bude něco hodit.
_______________
Moderátor
Provedeny aktualizace roku 2007 a doplnění některých starších ročníků.
_______________
Administrátor
Akire pořád musím chválit. Takový web tu scházel. Na infofile nám něco málo zvřejňuješ, ale udělat web celé evropy je naprosto vynikající nápad! Obsahově chválím.
Administrátor
Třeba časem to bude web s novinkami z celého světa. To ti bude pak návštěvnost obrovská :-)
Moderátor
Myslím, že celý svět nehrozí. To by to muselo vydělávat tolik abych mohl přestat pracovat :-)
_______________
Registrovaný uživatel
velice pekne stranky :-)
Moderátor
Díky za návštěvu a pochvalu.
_______________
Administrátor
Akire nic neni nemozne. Sice jak pises na www reklamach nezbohatnes - sotva to asi zaplati tvuj projekt, ale stoji to za to. Znam to ze svych projektu sak vis. Neni to zatim nic jednoducheho, ale prace je to smysluplna. Takze pokracuj. Diky
Administrátor
Jen tak mimochodem Akire chces povysit na spravce sekce filatelie? :-)
Moderátor
Správce? :-)
před půl rokem bych to bral, ted jsem rád, že stíhám ...
Dík.
_______________
Administrátor
Okej :-)
Moderátor
Na webu k 10.5. 2007 je 4336 "obrázků" :-)
Na http://www.japhila.cz/index_cz.htm noticka o www.akir.name.
_______________
Moderátor
12.05.2007 22:59:31 - navštívil mé stránky tisicátý návštěvník. Pozdravuji Frýdek-Místek :-)
A překročil jsem 5000 záznamů!
_______________
Registrovaný uživatel
Je fajn, že jsem 1000 návštěvník, škoda že nic nevyhrávám :o). Jinak stránky jsou moc pěkné. Jsem starono filatelista, který si tráví chvilky volna na mateřské dovolené. Musím říct, že si něco podobného vytvářím i doma (ovšem v daleko menším rozsahu), ale protože mě zajímají také údaje, za jakým účelem známka vyšla, překládám si i pokec k dané známce (pokud mé jazykové znalosti stačí). Díky bohu za slovenštinu, polštinu a jiné slovanské jazyky.
Jinak jen tak dál, známky jsou moc pěkné, ovšem já jsem fanda našich krásných známek.
Moderátor
Díky za návštěvy :-)
Až bude 10 000 náštěva, tak už z vydělané reklamy nějakou cenu dostanete :-))
Samozřejmě Československo-Česko sbírám taky, ale o těchto známkách je na českých webech informací dost.
_______________
Moderátor
Včera navštívil stránky tisícípětistý návštěvník! :-)
http://www.akir.name
_______________
Administrátor
Gratuluji Akire. Infofila se tesi na pulmilionteho navstevnika. Ale jeste si pockame :-).

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 > »

Sběratel.com » Evropské známky » Nové Evropské Známky

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1