Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 557 558 559 560 561 562 563 564 565 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
jacx napsal
elsky napsal
Vox populi, vox dei. Lidi chtějí tu válku- pochopitelně z pohodli svého obýváku- vyhrát a generál je pro její razantní pokračování ideální. Když jsem se v práci zeptal, zda by kolegové souhlasili s povinnou vojenskou službou pro jejich školou povinné děti, zavládlo zděšení :)


A něco pro zdejší válečné štváče a šiřitele poplašných zpráv typu elsky, barbar, apod.

Reakce Petra Pavla krátce poté, co do Polska dopadla a vybuchla tam raketa - v době kdy ještě nebylo zřejmé, že šlo o ukrajinskou protiraketu:

„Chápu zjitřenou atmosféru, je ale potřeba zachovat chladnou hlavu a zjistit okolnosti. Je třeba situaci vyšetřit a přijmout opatření, aby nedošlo k další eskalaci,“ zdůraznil kandidát na prezidenta.

"Při takových zprávách je nejdůležitější zachovat chladnou hlavu, počkat na potvrzení informace z více zdrojů," Podle něj by i tak to neznamenalo zahájení aktivit podle článku 5 NATO, ani vypuknutí konfliktu mezi NATO a Ruskem. Zároveň považuje za důležité, aby byla konfrontována i ruská strana.


Bezpochyby je to chválihodný přístup, přeci jen je to zkušený voják..
Ale Pavel by se měl hlavně a v prvé řadě věnovat naší republice ,nikdo nechce člověka typu Fiala a to dnes už jsou i jeho zarputilí bývalí voliči, kterého nic nezajímá než jen východ a představa, že tady bude druhý Fiala ke všemu s vojenskou minulosti,to prostě nechceš...
Registrovaný uživatel
elsky napsal
Já naši politickou scénu nesleduju.. je to prostě prezident do válečné doby a přímá volba je ultimátní průzkum veřejného mínění. Tak máme zase chvíli jasno a jestli rozumím dobře vašemu horlení, měli byste být rádi.


Já rád nejsem, volil jsem Fišera. Ale "ocať pocať". Lži z tlamy Babiše jsou neúnosný.
Registrovaný uživatel
sigur má materiál na psychoanalýzy!
Registrovaný uživatel
medo napsal
Petr s Pavlem na hrad !!!! napsal
elsky napsal
:) V pohodě, milí strážci pravdy.


Hele neobtěžuj,fakt na takový jako si ty tady není nikdo zvědavej
No možná prorusský švábi jako je grofik,medo,barbar a dvořák
Založte si svojí kecárnu,můžete jí pojmenovat třeba ...Klub lhářů

Šváb si ty, pokiaľ máš potrebu sa angažovať, máš prezidentskú výnimku tak nech sa páči.
Od začiatku som proti každej vojne, za rovnaký meter a prísne dodržiavanie medzinárodného práva.
Tak si nemýľ pojmy s dojmami, menštruáciu a demonštráciu.


Pak nemůžeš být v otázce ruska neutrální... Jestli jsi schopen to pochopit.
Registrovaný uživatel
jacx napsal
Ještě jednou - něco pro zdejší válečné štváče a šiřitele poplašných zpráv.

Reakce Petra Pavla krátce poté, co do Polska dopadla a vybuchla tam raketa - v době kdy ještě nebylo zřejmé, že šlo o ukrajinskou protiraketu:

„Chápu zjitřenou atmosféru, je ale potřeba zachovat chladnou hlavu a zjistit okolnosti. Je třeba situaci vyšetřit a přijmout opatření, aby nedošlo k další eskalaci,“ zdůraznil kandidát na prezidenta.

"Při takových zprávách je nejdůležitější zachovat chladnou hlavu, počkat na potvrzení informace z více zdrojů," Podle něj by i tak to neznamenalo zahájení aktivit podle článku 5 NATO, ani vypuknutí konfliktu mezi NATO a Ruskem. Zároveň považuje za důležité, aby byla konfrontována i ruská strana.


To zní dobře.
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Ale Pavel by se měl hlavně a v prvé řadě věnovat naší republice ,nikdo nechce člověka typu Fiala a to dnes už jsou i jeho zarputilí bývalí voliči, kterého nic nezajímá než jen východ a představa, že tady bude druhý Fiala ke všemu s vojenskou minulosti,to prostě nechceš...

Už zase meleš :roll:
Problém je že většina rozumbradů nečetla ústavu a nemá tušení co jsou povinnosti a hlavně pravomoci presidenta.
Registrovaný uživatel
„Tak, kdo je další?“ prý řekl. Ne "hubu drž"

Aby se to rozseklo.
Moderátor
Paul napsal
"Nemám pro druhé kolo odhad. Na to nejsem dobrý. Pokud jde o kampaň, tak to bude jiná disciplína, než to byla doposud. Teď je to jeden na jednoho. Asi většina zaznamenala tiskovou konferenci Andreje Babiše, během níž se projevil tak, jak ho známe. Takže se dá očekávat, že to bude hlavně o válce a míru, kdy on je strůjce míru, zatímco Petr Pavel je válečný štváč, který když vyhraje, začne naše muže a děti mobilizovat do války, což je bizar nejbizarnější, protože voják, který hrůzy války zažil, si opravdu co nejméně něco podobného přeje. Naopak Petr Pavel ví, jak válce zabránit a uchránit mír," odpověděl na dotaz redakce zkušený diplomat, který působil jako velvyslanec ve Švédsku, Rusku, Irsku a USA.



"Druhé téma bude nedostatek léků v nemocnicích a Fialova vláda a drahota a že Petr Pavel je kandidát současné vlády, což také není pravda. Ale s tím se pan Babiš také neobtěžuje, protože u něj pravda a lež nemá žádnou hranici. Tam jde o to, jestli to účelově může využít," dodal pro ŽivotvČesku.cz mezinárodně uznávaný diplomat Petr Kolář.

-----------------------------------------

Čekám ještě letáky, že Fiala zabíjí děti nedostatkem léků...


Bizár je to co si napsal,uvědomuješ si to vůbec..
Tak tohle je vrchol akumulace tvý bujný fantazie,, mobilizovat děti a další extrémně zveličeny bláboly:shock:
Registrovaný uživatel
Paul napsal
„Tak, kdo je další?“ prý řekl. Ne "hubu drž"

Aby se to rozseklo.

Já se na to podruhé koukat nemohu, dělá se mi z něj mdlo od žaludku :x
Ale docela mi to k němu sedí.
Registrovaný uživatel
...stará mu do toho nemá co mlít :D :D
Moderátor
turtleoverhead napsal
barbar napsal
Ale Pavel by se měl hlavně a v prvé řadě věnovat naší republice ,nikdo nechce člověka typu Fiala a to dnes už jsou i jeho zarputilí bývalí voliči, kterého nic nezajímá než jen východ a představa, že tady bude druhý Fiala ke všemu s vojenskou minulosti,to prostě nechceš...

Už zase meleš :roll:
Problém je že většina rozumbradů nečetla ústavu a nemá tušení co jsou povinnosti a hlavně pravomoci presidenta.


Tak si to laskavě prostuduj rozumbrado..
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
barbar napsal
Ale Pavel by se měl hlavně a v prvé řadě věnovat naší republice ,nikdo nechce člověka typu Fiala a to dnes už jsou i jeho zarputilí bývalí voliči, kterého nic nezajímá než jen východ a představa, že tady bude druhý Fiala ke všemu s vojenskou minulosti,to prostě nechceš...

Už zase meleš :roll:
Problém je že většina rozumbradů nečetla ústavu a nemá tušení co jsou povinnosti a hlavně pravomoci presidenta.


Tak je to nejvyšší velitel armády.. a jsme doma :D
Registrovaný uživatel
Naštěstí prakticky žádnou nemáme.. tak je to v pohodě :D
Registrovaný uživatel
elsky napsal
Naštěstí prakticky žádnou nemáme.. tak je to v pohodě :D


Dla avizovanejch nákupů mít budeme celkem slušnou v příštích letech.
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Paul napsal
"Nemám pro druhé kolo odhad. Na to nejsem dobrý. Pokud jde o kampaň, tak to bude jiná disciplína, než to byla doposud. Teď je to jeden na jednoho. Asi většina zaznamenala tiskovou konferenci Andreje Babiše, během níž se projevil tak, jak ho známe. Takže se dá očekávat, že to bude hlavně o válce a míru, kdy on je strůjce míru, zatímco Petr Pavel je válečný štváč, který když vyhraje, začne naše muže a děti mobilizovat do války, což je bizar nejbizarnější, protože voják, který hrůzy války zažil, si opravdu co nejméně něco podobného přeje. Naopak Petr Pavel ví, jak válce zabránit a uchránit mír," odpověděl na dotaz redakce zkušený diplomat, který působil jako velvyslanec ve Švédsku, Rusku, Irsku a USA.



"Druhé téma bude nedostatek léků v nemocnicích a Fialova vláda a drahota a že Petr Pavel je kandidát současné vlády, což také není pravda. Ale s tím se pan Babiš také neobtěžuje, protože u něj pravda a lež nemá žádnou hranici. Tam jde o to, jestli to účelově může využít," dodal pro ŽivotvČesku.cz mezinárodně uznávaný diplomat Petr Kolář.

-----------------------------------------

Čekám ještě letáky, že Fiala zabíjí děti nedostatkem léků...


Bizár je to co si napsal,uvědomuješ si to vůbec..
Tak tohle je vrchol akumulace tvý bujný fantazie,, mobilizovat děti a další extrémně zveličeny bláboly:shock:



To jsem nepsal já, ale "zkušený diplomat, který působil jako velvyslanec ve Švédsku, Rusku, Irsku a USA." diplomat Petr Kolář

:D Máš problém se čtením? Je to i v uvozovkách...jestli víš, co znamenaj.
Registrovaný uživatel
On neví nic, jen že babis je bůh, babis je spása :⁠-⁠D
Moderátor
Paul napsal
barbar napsal
Paul napsal
"Nemám pro druhé kolo odhad. Na to nejsem dobrý. Pokud jde o kampaň, tak to bude jiná disciplína, než to byla doposud. Teď je to jeden na jednoho. Asi většina zaznamenala tiskovou konferenci Andreje Babiše, během níž se projevil tak, jak ho známe. Takže se dá očekávat, že to bude hlavně o válce a míru, kdy on je strůjce míru, zatímco Petr Pavel je válečný štváč, který když vyhraje, začne naše muže a děti mobilizovat do války, což je bizar nejbizarnější, protože voják, který hrůzy války zažil, si opravdu co nejméně něco podobného přeje. Naopak Petr Pavel ví, jak válce zabránit a uchránit mír," odpověděl na dotaz redakce zkušený diplomat, který působil jako velvyslanec ve Švédsku, Rusku, Irsku a USA.



"Druhé téma bude nedostatek léků v nemocnicích a Fialova vláda a drahota a že Petr Pavel je kandidát současné vlády, což také není pravda. Ale s tím se pan Babiš také neobtěžuje, protože u něj pravda a lež nemá žádnou hranici. Tam jde o to, jestli to účelově může využít," dodal pro ŽivotvČesku.cz mezinárodně uznávaný diplomat Petr Kolář.

-----------------------------------------

Čekám ještě letáky, že Fiala zabíjí děti nedostatkem léků...


Bizár je to co si napsal,uvědomuješ si to vůbec..
Tak tohle je vrchol akumulace tvý bujný fantazie,, mobilizovat děti a další extrémně zveličeny bláboly:shock:



To jsem nepsal já, ale "zkušený diplomat, který působil jako velvyslanec ve Švédsku, Rusku, Irsku a USA." diplomat Petr Kolář

:D Máš problém se čtením? Je to i v uvozovkách...jestli víš, co znamenaj.

Přehnaný emoce bych zrovna u tebe nečekal..
Moderátor
Absolutní pravomoci (bez kontrasignace)
Tyto pravomoci vykonává prezident zcela nezávisle, rozhodnutí podle nich vydaná jsou bezprostředně platná.

Prezident podle Ústavy České republiky:[27]

jmenuje a odvolává předsedu a další členy vlády a přijímá jejich demisi, odvolává vládu a přijímá její demisi,
svolává zasedání Poslanecké sněmovny,
rozpouští Poslaneckou sněmovnu,
pověřuje vládu, jejíž demisi přijal nebo kterou odvolal, vykonáváním jejích funkcí prozatím až do jmenování nové vlády,
jmenuje soudce Ústavního soudu, jeho předsedu a místopředsedy,
jmenuje předsedu a místopředsedy Nejvyššího soudu z řad soudců tohoto soudu,[28]
odpouští a zmírňuje tresty uložené soudem (agraciace) a zahlazuje odsouzení (rehabilitace) (viz dále),
má právo vrátit Parlamentu přijatý zákon s výjimkou zákona ústavního (viz dále),
podepisuje zákony,
jmenuje prezidenta a viceprezidenta Nejvyššího kontrolního úřadu,
jmenuje členy Bankovní rady České národní banky.
Ke jmenování soudců Ústavního soudu však potřebuje souhlas Senátu.[29]


Pravomoci s kontrasignací
Rozhodnutí vydaná podle těchto pravomocí vyžadují ke své platnosti spolupodpis (kontrasignaci) předsedy vlády nebo jím pověřeného člena vlády. Za tato rozhodnutí odpovídá vláda.[32]

Prezident podle Ústavy České republiky:[33]

zastupuje stát navenek,
sjednává a ratifikuje mezinárodní smlouvy; sjednávání mezinárodních smluv může přenést na vládu nebo s jejím souhlasem na její jednotlivé členy,
je vrchním velitelem ozbrojených sil,
přijímá vedoucí zahraničních zastupitelských misí,
pověřuje a odvolává vedoucí zastupitelských misí,
vyhlašuje volby do Poslanecké sněmovny a do Senátu,
jmenuje a povyšuje generály,
propůjčuje a uděluje státní vyznamenání, nezmocní-li k tomu jiný orgán,
jmenuje soudce,
nařizuje, aby se trestní řízení nezahajovalo, a bylo-li zahájeno, aby se v něm nepokračovalo (abolice, viz shora),
má právo udělovat amnestii.
Další pravomoci určují běžné zákony. Podle nich prezident například:

uchovává pečetidlo státní pečeti,[34]
vyhlašuje volby do Evropského parlamentu,[35] zastupitelstev krajů[36] a do zastupitelstev obcí,[37]
jmenuje předsedu a místopředsedu Nejvyššího správního soudu z řad soudců tohoto soudu,[38]
jmenuje ze soudců předsedy vrchních a krajských soudů,[39]
jmenuje a odvolává předsedu Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže,[40] předsedu Úřadu pro ochranu osobních údajů[41] nebo předsedu Českého statistického úřadu,[42]
jmenuje a odvolává rektory veřejných vysokých škol a jmenuje profesory,[43]
jmenuje a odvolává předsedu Akademie věd,[44]
jmenuje a odvolává kancléře a další vedoucí pracovníky Kanceláře prezidenta republiky.[45]
Některá další práva, povinnosti či kompetence prezidenta republika jsou pak též i v dalších obyčejných zákonech.
Moderátor
Prezident republiky má bezpochyby velké pravomoce, zejména když je dokáže se svým týmem poradců obratně využít navíc pokud si rozumí s premiérem... turtle 🐢 :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Na sicsítích se šíří, že volte Babiše, Pavel pošle Vaše děti do války.

Tohle šíří mezi lidi tým A. Babiše....

#14151 tenhle příspěvek pak vyzní dost zvláštně...
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 15. 1. 2023, 22:07. »
Registrovaný uživatel
Kluci jak to děláte ,než napíšu větu tady jsou články na púl strany...doprdele ;)
Registrovaný uživatel
Paule o tom jsem psal včera von mě snad četl ;)
Moderátor
Paul napsal
Na sicsítích se šíří, že volte Babiše, Pavel pošle Vaše děti do války.

Tohle šíří mezi lidi tým A. Babiše....


To nejspíš šíří 3 banditi Kato,churaq, Petr s Pavlem na Hrad. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
ramires napsal
Paule o tom jsem psal včera von mě snad četl ;)


Tak ale na tom je komický, že barbar mě tady nařkl, "Tak tohle je vrchol akumulace tvý bujný fantazie,, mobilizovat děti a další extrémně zveličeny bláboly"

Ačkoliv jsem jen citoval Koláře..

A ačkoliv tohle Babiš a jeho lidi opravdu šířej. :)
Moderátor
Paul napsal
ramires napsal
Paule o tom jsem psal včera von mě snad četl ;)


Tak ale na tom je komický, že barbar mě tady nařkl, "Tak tohle je vrchol akumulace tvý bujný fantazie,, mobilizovat děti a další extrémně zveličeny bláboly"

Ačkoliv jsem jen citoval Koláře..

A ačkoliv tohle Babiš a jeho lidi opravdu šířej. :)


Tak vidíš budou to stejní blázni, jako ten náš bandita co kope naopak za Petra s Pavlem .. :mrgreen:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 557 558 559 560 561 562 563 564 565 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1