Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 556 557 558 559 560 561 562 563 564 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Kdyby vedlo válku NATO, Rus je za tejden zpět na hranicích se spráskanou prdelí...NATO pouze částečně podporuje materiálem obět, napadenou agresorem.
Stejně jako kdysi USA zachránily Rusko dodávkama materiálu, před Německem.
Registrovaný uživatel
:) V pohodě, milí strážci pravdy.
Registrovaný uživatel
elsky napsal
Ale je to generál, bývalý velitel NATO- organizace, která vede válku proti Rusku.

Akorát že NATO se dosud nedostavilo na bojiště ;)
Ty budeš také pěkné pako.
Registrovaný uživatel
elsky napsal
:) V pohodě, milí strážci pravdy.


Hele neobtěžuj,fakt na takový jako si ty tady není nikdo zvědavej
No možná prorusský švábi jako je grofik,medo,barbar a dvořák
Založte si svojí kecárnu,můžete jí pojmenovat třeba ...Klub lhářů
Registrovaný uživatel
Všimněte si, jak rychle se uchylujete k nadávkám. To je docela příznačné a popravdě nechápu, kde se to vzalo.

Pochopitelně se jedná o válku mezi Západem a Ruskem, byť zatím zástupnou. Ukrajinci by sami dopadli jako my v osmašedesátém.
Registrovaný uživatel
Petr s Pavlem na hrad !!!! napsal
elsky napsal
:) V pohodě, milí strážci pravdy.


Hele neobtěžuj,fakt na takový jako si ty tady není nikdo zvědavej
No možná prorusský švábi jako je grofik,medo,barbar a dvořák
Založte si svojí kecárnu,můžete jí pojmenovat třeba ...Klub lhářů


Klub pravdy pravdoucí. Klub přátel Ruska.
Moderátor
barbar napsal
Petr s Pavlem na hrad !!!! napsal
Paul napsal
https://www.novinky.cz/clanek/volby-prezidenta-odbornici-to-nejhorsi-co-jsme-zatim-videli-babis-parazituje-na-strachu-z-valky-40420074

Opravdu nechutnej šmejd...(už to tu bylo, ale článek ne)
Na zvracení.


Vsechny tyhle clanky je potreba sdilet na soc sitich. Ja to delam




Stejně jako tohle fake,co si sem dnes vložil .. :mrgreen:
https://twitter.com/i/status/1614628045268348928


Musím se přiznat, že jsem si zprvu také myslel, že to není autentické.
Ale pustil jsem si tu úžasnou tiskovku ze záznamu v TV a ...
JE TO TAM. Skutečně tam je slyšet co manželce řekl.
Registrovaný uživatel
elsky napsal
Všimněte si, jak rychle se uchylujete k nadávkám. To je docela příznačné a popravdě nechápu, kde se to vzalo.

Pochopitelně se jedná o válku mezi Západem a Ruskem, byť zatím zástupnou. Ukrajinci by sami dopadli jako my v osmašedesátém.


Lži většinou lidi vyprovokujou, je to i způsob trolování.
Registrovaný uživatel
On ti někdo nadává? To že si lhář a dezinformátor je evidentní
Registrovaný uživatel
jacx napsal
barbar napsal
Petr s Pavlem na hrad !!!! napsal
Paul napsal
https://www.novinky.cz/clanek/volby-prezidenta-odbornici-to-nejhorsi-co-jsme-zatim-videli-babis-parazituje-na-strachu-z-valky-40420074

Opravdu nechutnej šmejd...(už to tu bylo, ale článek ne)
Na zvracení.


Vsechny tyhle clanky je potreba sdilet na soc sitich. Ja to delam




Stejně jako tohle fake,co si sem dnes vložil .. :mrgreen:
https://twitter.com/i/status/1614628045268348928


Musím se přiznat, že jsem si zprvu také myslel, že to není autentické.
Ale pustil jsem si tu úžasnou tiskovku ze záznamu v TV a ...
JE TO TAM. Skutečně tam je slyšet co manželce řekl.


Coo? Já to bral za fejk, ani sem se neobtěžoval to ověřovat. To je opravdu takovej kokot (vyjádřeno expresivně)?
Je možný, že ale říká něco jinýho, není to moc dobře slyšet.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 15. 1. 2023, 21:06. »
Registrovaný uživatel
jacx napsal
barbar napsal
Petr s Pavlem na hrad !!!! napsal
Paul napsal
https://www.novinky.cz/clanek/volby-prezidenta-odbornici-to-nejhorsi-co-jsme-zatim-videli-babis-parazituje-na-strachu-z-valky-40420074

Opravdu nechutnej šmejd...(už to tu bylo, ale článek ne)
Na zvracení.


Vsechny tyhle clanky je potreba sdilet na soc sitich. Ja to delam




Stejně jako tohle fake,co si sem dnes vložil .. :mrgreen:
https://twitter.com/i/status/1614628045268348928


Musím se přiznat, že jsem si zprvu také myslel, že to není autentické.
Ale pustil jsem si tu úžasnou tiskovku ze záznamu v TV a ...
JE TO TAM. Skutečně tam je slyšet co manželce řekl.


Jo je to tam,řekl jí to . Jen barbar bude opět lhát, jako vždy
Moderátor
Paul napsal
barbar nebudu se s tebou dohadovat, před dvouma měsícema byl pro tebe PAvel ideální kandidát, Babiš nikoliv. Ještě před pár dny ti nevadil, Teď zase otočka, pod dojmem stupidních plakátů Babiše je Pavel záruka války. Srovnej si názory, točíš je tak rychle, že je nestačím sledovat.
V podstatě, ve vyhrocený situaci jaká je, je právě bejvalej voják ve vedení ideálnější, než ukňučenej Bureš.


Tak už několikrát jsem zde avizoval ,tenkrát ještě nebylo vůbec známo kdo vše se bude ucházet a ano měl jsem je oba jako favority , dokonce v jednu chvíli jsem Pavla preferoval, Babiše jsem viděl spíše znovu v postu premiéra o jeho kandidatuře se ještě spekulovalo..příspěvek dohledáš .
V průběhu své prezentace mne nakonec Pavel v mnoha směrech odradil..
Pokud Pavel vyhraje tak doufejme ,že nikterak svou minulostí a působením neohrozí republiku, zejména v tomto špatném období.
Nikdy jsem netvrdil, že bude špatný prezident , naopak může překvapit i nás co mají pochyby a nakonec být dobrý prezident.
Také pokud si vzpomínáš funkcí Prezidenta republiky na rozdíl od mnohých zdejších respektují a neznevažuji...
Registrovaný uživatel
Petr s Pavlem na hrad !!!! napsal
elsky napsal
:) V pohodě, milí strážci pravdy.


Hele neobtěžuj,fakt na takový jako si ty tady není nikdo zvědavej
No možná prorusský švábi jako je grofik,medo,barbar a dvořák
Založte si svojí kecárnu,můžete jí pojmenovat třeba ...Klub lhářů


:⁠-⁠D
Moderátor
elsky napsal
Vox populi, vox dei. Lidi chtějí tu válku- pochopitelně z pohodli svého obýváku- vyhrát a generál je pro její razantní pokračování ideální. Když jsem se v práci zeptal, zda by kolegové souhlasili s povinnou vojenskou službou pro jejich školou povinné děti, zavládlo zděšení :)


A něco pro zdejší válečné štváče a šiřitele poplašných zpráv typu elsky, barbar, apod.

Reakce Petra Pavla krátce poté, co do Polska dopadla a vybuchla tam raketa - v době kdy ještě nebylo zřejmé, že šlo o ukrajinskou protiraketu:

„Chápu zjitřenou atmosféru, je ale potřeba zachovat chladnou hlavu a zjistit okolnosti. Je třeba situaci vyšetřit a přijmout opatření, aby nedošlo k další eskalaci,“ zdůraznil kandidát na prezidenta.

"Při takových zprávách je nejdůležitější zachovat chladnou hlavu, počkat na potvrzení informace z více zdrojů," Podle něj by i tak to neznamenalo zahájení aktivit podle článku 5 NATO, ani vypuknutí konfliktu mezi NATO a Ruskem. Zároveň považuje za důležité, aby byla konfrontována i ruská strana.
Registrovaný uživatel
Petr s Pavlem na hrad !!!! napsal
jacx napsal
barbar napsal
Petr s Pavlem na hrad !!!! napsal
Paul napsal
https://www.novinky.cz/clanek/volby-prezidenta-odbornici-to-nejhorsi-co-jsme-zatim-videli-babis-parazituje-na-strachu-z-valky-40420074

Opravdu nechutnej šmejd...(už to tu bylo, ale článek ne)
Na zvracení.


Vsechny tyhle clanky je potreba sdilet na soc sitich. Ja to delam




Stejně jako tohle fake,co si sem dnes vložil .. :mrgreen:
https://twitter.com/i/status/1614628045268348928


Musím se přiznat, že jsem si zprvu také myslel, že to není autentické.
Ale pustil jsem si tu úžasnou tiskovku ze záznamu v TV a ...
JE TO TAM. Skutečně tam je slyšet co manželce řekl.


Jo je to tam,řekl jí to . Jen barbar bude opět lhát, jako vždy


Já to tam neslyším
Registrovaný uživatel
Petr s Pavlem na hrad !!!! napsal
On ti někdo nadává? To že si lhář a dezinformátor je evidentní


Vždyť já ani Rusákům nepřeju :) . Jen jsem napsal, že za volbou Pavla může být podpora válce na Ukrajině. Naše současná vláda řekla, že v té válce jsme a lidi to schvalujou. Nic víc.
Registrovaný uživatel
elsky napsal
Petr s Pavlem na hrad !!!! napsal
On ti někdo nadává? To že si lhář a dezinformátor je evidentní


Vždyť já ani Rusákům nepřeju :) . Jen jsem napsal, že za volbou Pavla může být podpora válce na Ukrajině. Naše současná vláda řekla, že v té válce jsme a lidi to schvalujou. Nic víc.


To jsi četl na plakátu Babiše dnes? :D Nebo to je úplně náhoda, že s tím vylezeš zrovna v den, kdy to vyhlásil guru?
Registrovaný uživatel
barbar

Pavel na to dnes reagoval (Na tu Babišovu špínu z billboardů)... On po napadení Krymu dokázal dostat Gerasimova k jednacímu stolu...

Což je fundovanost v řešení krizí vojenskýho rázu diametrálně odlišná, než co tvrdí a nabízí Babiš.
Registrovaný uživatel
Petr s Pavlem na hrad !!!! napsal
elsky napsal
:) V pohodě, milí strážci pravdy.


Hele neobtěžuj,fakt na takový jako si ty tady není nikdo zvědavej
No možná prorusský švábi jako je grofik,medo,barbar a dvořák
Založte si svojí kecárnu,můžete jí pojmenovat třeba ...Klub lhářů

Šváb si ty, pokiaľ máš potrebu sa angažovať, máš prezidentskú výnimku tak nech sa páči.
Od začiatku som proti každej vojne, za rovnaký meter a prísne dodržiavanie medzinárodného práva.
Tak si nemýľ pojmy s dojmami, menštruáciu a demonštráciu.
Registrovaný uživatel
"Nemám pro druhé kolo odhad. Na to nejsem dobrý. Pokud jde o kampaň, tak to bude jiná disciplína, než to byla doposud. Teď je to jeden na jednoho. Asi většina zaznamenala tiskovou konferenci Andreje Babiše, během níž se projevil tak, jak ho známe. Takže se dá očekávat, že to bude hlavně o válce a míru, kdy on je strůjce míru, zatímco Petr Pavel je válečný štváč, který když vyhraje, začne naše muže a děti mobilizovat do války, což je bizar nejbizarnější, protože voják, který hrůzy války zažil, si opravdu co nejméně něco podobného přeje. Naopak Petr Pavel ví, jak válce zabránit a uchránit mír," odpověděl na dotaz redakce zkušený diplomat, který působil jako velvyslanec ve Švédsku, Rusku, Irsku a USA.



"Druhé téma bude nedostatek léků v nemocnicích a Fialova vláda a drahota a že Petr Pavel je kandidát současné vlády, což také není pravda. Ale s tím se pan Babiš také neobtěžuje, protože u něj pravda a lež nemá žádnou hranici. Tam jde o to, jestli to účelově může využít," dodal pro ŽivotvČesku.cz mezinárodně uznávaný diplomat Petr Kolář.

-----------------------------------------

Čekám ještě letáky, že Fiala zabíjí děti nedostatkem léků...
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 15. 1. 2023, 21:18. »
Registrovaný uživatel
Paul napsal
barbar

Pavel na to dnes reagoval (Na tu Babišovu špínu z billboardů)... On po napadení Krymu dokázal dostat Gerasimova k jednacímu stolu...

Což je fundovanost v řešení krizí vojenskýho rázu diametrálně odlišná, než co tvrdí a nabízí Babiš.


Volicum babise to nepresvedci. Vetsina z nich jsou hloupý a zatvrzelý
Registrovaný uživatel
Medo vyfič z bazénu
Registrovaný uživatel
Já naši politickou scénu nesleduju.. je to prostě prezident do válečné doby a přímá volba je ultimátní průzkum veřejného mínění. Tak máme zase chvíli jasno a jestli rozumím dobře vašemu horlení, měli byste být rádi.
Registrovaný uživatel
Myslím, že to má generál vyhraný. Tipsport: Pavel 1,14 Babiš 5,35
Moderátor
Ještě jednou - něco pro zdejší válečné štváče a šiřitele poplašných zpráv.

Reakce Petra Pavla krátce poté, co do Polska dopadla a vybuchla tam raketa - v době kdy ještě nebylo zřejmé, že šlo o ukrajinskou protiraketu:

„Chápu zjitřenou atmosféru, je ale potřeba zachovat chladnou hlavu a zjistit okolnosti. Je třeba situaci vyšetřit a přijmout opatření, aby nedošlo k další eskalaci,“ zdůraznil kandidát na prezidenta.

"Při takových zprávách je nejdůležitější zachovat chladnou hlavu, počkat na potvrzení informace z více zdrojů," Podle něj by i tak to neznamenalo zahájení aktivit podle článku 5 NATO, ani vypuknutí konfliktu mezi NATO a Ruskem. Zároveň považuje za důležité, aby byla konfrontována i ruská strana.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 556 557 558 559 560 561 562 563 564 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1