Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 555 556 557 558 559 560 561 562 563 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
OtravnyKomar napsal
Barbare ty už tady doslova mluvíš za CNS. Jen za členy nebo rovnou jménem společnosti?


Komáre myslím že je to vše srozumitelné...
Samozřejmě nemám právo mluvit jménem naší společnosti, tohle bych si ani nedovolil...
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 15. 1. 2023, 19:37. »
Registrovaný uživatel
grofik napsal
OtravnyKomar napsal
Z rodinného kruhu, můj tchán bývalý lampasak, velitel dělostřelectva, když mu ta moje řekla že volila Pavla se zděšením odvěcuje "toho lampasaka?" To nevymýšlím. Stejně jako následnou doplňující větu, to ten tvůj půjde navojnu. Přičemž pravidelně zmiňuje jak jsou dnestymlady hrozny a chybí jim vojna 😶‍🌫️


Máš rozumného svokra . Palec hore.👍👍👍

Komu to vlastne prisahal ? :mrgreen:
Verne plní prísahu ale ktorú ??? :roll: :mrgreen: :P
https://www.mojevideo.sk/video/158fe/cerni_baroni_hlasenie.html
Registrovaný uživatel
To vypadá že grofik a medo už chudáci ani nerozumí psanému textu. Hrozné s čím se někteří na stáří musí potýkat.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
"Jenže my v ČSN máme dostatek zkušených odborníků , kteří naštěstí nejsou ovlivnění jistým monopolem ,my vás tady a ty vaše praktiky nepotřebujeme a to můžu v klidu říct za mnohé v ČSN.. "
tady to vypadá že jsi si dovolil pokud se správně domnívám že samozřejmě ten ďábelský telefon ti zase přehodil písmenka z CNS na CSN
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Moderátor
OtravnyKomar napsal
"Jenže my v ČSN máme dostatek zkušených odborníků , kteří naštěstí nejsou ovlivnění jistým monopolem ,my vás tady a ty vaše praktiky nepotřebujeme a to můžu v klidu říct za mnohé v ČSN.. "
tady to vypadá že jsi si dovolil pokud se správně domnívám že samozřejmě ten ďábelský telefon ti zase přehodil písmenka z CNS na CSN


Komare označuj celé mé příspěvky na které reaguješ..
Jestli sis nevšiml opravil jsem písmenka a v předchozím příspěvku jsem zcela jasně reagoval...
Někdy si tady připadám jako ve zvláštní škole... :mrgreen:
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
To vypadá že grofik a medo už chudáci ani nerozumí psanému textu. Hrozné s čím se někteří na stáří musí potýkat.

Na rozdiel od prefetovaných užívateľov omamných a psychotropných látok a prekurzorov rozumiem veľmi dobre nielen textu ale aj pojmu čo je prísaha.. ;) :P
Registrovaný uživatel
Petr s Pavlem na hrad !!!! napsal
Stejně je to divný že v den voleb jel Foldyna na hrad za Mynářem a pak za Babišem
Tohle hodně smrdí


Možná mu Zeman slíbil podporu..A za to bude chtít, aby Babiš (pokud by se dostal na hrad) nic zpětně neřešil...Já totiž doufám, že Zeman a jeho okolí budou zpětně vyšetřováni...dodnes nevíme, s čím tam "radil" proruskej šíbr Nejedlej...
Registrovaný uživatel
https://www.novinky.cz/clanek/volby-prezidenta-odbornici-to-nejhorsi-co-jsme-zatim-videli-babis-parazituje-na-strachu-z-valky-40420074

Opravdu nechutnej šmejd...(už to tu bylo, ale článek ne)
Na zvracení.
Moderátor
barbar napsal
Paul napsal
JAk vlastně bude vypadat ten vojenský diktát Petra Pavla? PRej dle řetězovejch mejlů budou Češi rukovat do války na Ukrajinu..Tohle šíří Bureš řetězákama...a lidi tomu věřej. :mrgreen:


Paul každý si to přebere sám.

Aktuálně..
V pomocí východu vzhledem k rozpočtu a rozloze naší země jsme jedním s prvních, což samozřejmě není špatné,v případě výhry Pavla, si můžeme být jistí ,že naše republika se o to víc bude všemožně angažovat a zabývat se situaci nad východem, než aby se v prvé řadě věnovala domácím záležitost ,s tím vším samozřejmě poroste už tak vysoká inflace.

V budoucnu..
Pavel je v prvé řadě převlékač a velmi dobrý stratég ,obě strany na východě ho mohou vnímat rozporuplně. Na základě vývoje situace tak pavel může být nevyzpytatelný i pro naši republiku..


Paul v poledne jsem podobně reagoval a teď to tady máš, Babiš není daleko od pravdy..

Cituji s článku...

Podle podzimního šetření CVVM konflikt na Ukrajině považuje za riziko sedm z 10 občanů. Zároveň 52 procent občanů nesouhlasí s vládní podporou Ukrajiny, zejména jim vadí dodávání zbraní. Roste také nechuť k přijímání ukrajinských uprchlíků, které zcela odmítá čtvrtina populace a dalších 62 procent je pro dočasné přijetí a jejich následný návrat domů,“ připomněl Pluhař
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 15. 1. 2023, 20:23. »
Registrovaný uživatel
Paul napsal
https://www.novinky.cz/clanek/volby-prezidenta-odbornici-to-nejhorsi-co-jsme-zatim-videli-babis-parazituje-na-strachu-z-valky-40420074

Opravdu nechutnej šmejd...(už to tu bylo, ale článek ne)
Na zvracení.


Vsechny tyhle clanky je potreba sdilet na soc sitich. Ja to delam
Registrovaný uživatel
Vox populi, vox dei. Lidi chtějí tu válku- pochopitelně z pohodli svého obýváku- vyhrát a generál je pro její razantní pokračování ideální. Když jsem se v práci zeptal, zda by kolegové souhlasili s povinnou vojenskou službou pro jejich školou povinné děti, zavládlo zděšení :)
Moderátor
Petr s Pavlem na hrad !!!! napsal
Paul napsal
https://www.novinky.cz/clanek/volby-prezidenta-odbornici-to-nejhorsi-co-jsme-zatim-videli-babis-parazituje-na-strachu-z-valky-40420074

Opravdu nechutnej šmejd...(už to tu bylo, ale článek ne)
Na zvracení.


Vsechny tyhle clanky je potreba sdilet na soc sitich. Ja to delam




Stejně jako tohle fake,co si sem dnes vložil .. :mrgreen:
https://twitter.com/i/status/1614628045268348928
Registrovaný uživatel
Ty si fake
Registrovaný uživatel
elsky napsal
Vox populi, vox dei. Lidi chtějí tu válku- pochopitelně z pohodli svého obýváku- vyhrát a generál je pro její razantní pokračování ideální. Když jsem se v práci zeptal, zda by kolegové souhlasili s povinnou vojenskou službou pro jejich školou povinné děti, zavládlo zděšení :)


Lžeš.
Registrovaný uživatel
elsky napsal
Vox populi, vox dei. Lidi chtějí tu válku- pochopitelně z pohodli svého obýváku- vyhrát a generál je pro její razantní pokračování ideální. Když jsem se v práci zeptal, zda by kolegové souhlasili s povinnou vojenskou službou pro jejich školou povinné děti, zavládlo zděšení :)

Trafil si presne.
Registrovaný uživatel
elsky - doložíš tu prosím, kde Pavel tvrdil, že je pro razantní pokračování války?

Nikde jsem tohle neviděl a dle mýho sprostě lžeš. Pokud to někde řekl, rád se omluvím.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
elsky napsal
Vox populi, vox dei. Lidi chtějí tu válku- pochopitelně z pohodli svého obýváku- vyhrát a generál je pro její razantní pokračování ideální. Když jsem se v práci zeptal, zda by kolegové souhlasili s povinnou vojenskou službou pro jejich školou povinné děti, zavládlo zděšení :)


Lžeš.


Nelžu. Pamatuju se na dvě reakce: "Honzíka jim nedám" a "Vždyť jsem sám byl na civilce"
Registrovaný uživatel
barbar nebudu se s tebou dohadovat, před dvouma měsícema byl pro tebe PAvel ideální kandidát, Babiš nikoliv. Ještě před pár dny ti nevadil, Teď zase otočka, pod dojmem stupidních plakátů Babiše je Pavel záruka války. Srovnej si názory, točíš je tak rychle, že je nestačím sledovat.
V podstatě, ve vyhrocený situaci jaká je, je právě bejvalej voják ve vedení ideálnější, než ukňučenej Bureš.
Moderátor
Petr s Pavlem na hrad !!!! napsal
Ty si fake



Jen agituj, agituj na sítích,víc takových příspěvků :mrgreen:
Registrovaný uživatel
elsky napsal
Paul napsal
elsky napsal
Vox populi, vox dei. Lidi chtějí tu válku- pochopitelně z pohodli svého obýváku- vyhrát a generál je pro její razantní pokračování ideální. Když jsem se v práci zeptal, zda by kolegové souhlasili s povinnou vojenskou službou pro jejich školou povinné děti, zavládlo zděšení :)


Lžeš.


Nelžu. Pamatuju se na dvě reakce: "Honzíka jim nedám" a "Vždyť jsem sám byl na civilce"


Už je tu zvykem, neodpovídat k věci nebo psát nesrozumitelný nesmysly?
Registrovaný uživatel
Já jsem neřekl, že to pan Pavel někde řekl. Neviděl jsem ani jednu debatu. Ale je to generál, bývalý velitel NATO- organizace, která vede válku proti Rusku.
Registrovaný uživatel
Vždyť bureš očividně zacílil na espéďáky s Ukrajinskou notou, to je snad i blbcům jasně viditelný ne? Potřebuje hlasy, je schopnej tvrdit cokoliv. I opak včerejšího tvrzení..
Registrovaný uživatel
elsky napsal
Já jsem neřekl, že to pan Pavel někde řekl. Neviděl jsem ani jednu debatu. Ale je to generál, bývalý velitel NATO- organizace, která vede válku proti Rusku.


NATO vede válku proti Rusku? :shock: Tak už chápu, proč ti medo přitakával. Ještě to odsouhlasí grofík a dvořák.

Nemusíš dál vysvětlovat, mám jasno.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
elsky napsal
Já jsem neřekl, že to pan Pavel někde řekl. Neviděl jsem ani jednu debatu. Ale je to generál, bývalý velitel NATO- organizace, která vede válku proti Rusku.


NATO vede válku proti Rusku? :shock: Tak už chápu, proč ti medo přitakával. Ještě to odsouhlasí grofík a dvořák.

Nemusíš dál vysvětlovat, mám jasno.


Pouze de facto.
Registrovaný uživatel
NATO vede válku proti russku ? Tady se člověk dozví věcí
Co lžeš? Že tě huba nebolí,lháři

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 555 556 557 558 559 560 561 562 563 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1