Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 547 548 549 550 551 552 553 554 555 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
gorila napsal
Jo ,jo, Babiš pěkně perlí a ty obličeje v pozadí když rozjel konspirační teorie.


Co říkal ? Já to hned přepl, na ty mordy jsem se nedokázal dívat.
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
Paul - s tou nulou sa mýliš trocha. Stačí keď sa zvacsi účasť a naopak generál nemá kde brat, okrem svojich neúspešných z prvého kola. Babisovi voliči sa budú naopak teraz cítiť v ohrození a pôjdu voliť viac...


Jeho voliči jsou velká část důchodci, ty nepotřebujou mobilizovat, ty choděj k volbám pravidelně. Dle mýho názoru už nemá kde brát.
Mýlit se můžu. Nejsem politolog.
Registrovaný uživatel
Mírová konference kterou povede.
Pak přidal další konspirační teorii že bude diskreditován.
_______________
Jedna dvě, Baba jde. Jde si Jaga pro tebe.
Registrovaný uživatel
Teraz začal kikiríkať a prechádza do českoslovenčiny. To je krása. Na ňom sa dá vyučovať študentov psychológie.
Registrovaný uživatel
Takže to vyšlo sázkovkam len tak tak a do poslednej polhodiny sa báli 🤣
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Teraz začal kikiríkať a prechádza do českoslovenčiny. To je krása. Na ňom sa dá vyučovať študentov psychológie.


Osobně by mi nevadilo kdyby mluvil Slovensky, ale ty patvary a nesmyslný věty je peklo poslouchat v pseudo českoslovenštině.
Registrovaný uživatel
Paul - účasť bola pod 70 percent. V hre je 2 milióny? Hlasov.
Generálovi voliči sa nesmú uspokojiť ze je už vyhrate
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
gorila napsal
Mírová konference kterou povede.
Pak přidal další konspirační teorii že bude diskreditován.


Už zas :shock:

Obě strany zbrojej a chystaj ofenzivu a Putin čeká, až mu Babiš zavolá.. :shock:
Registrovaný uživatel
Paul, to je len signál, že nezvláda otázky.
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
Takže to vyšlo sázkovkam len tak tak a do poslednej polhodiny sa báli 🤣

Ja som práve prekvapený, že im to pomerne dobre vyšlo na rozdiel od algoritmov, ktoré to prepočítavali realtime. Už boli spočítané vysoké percentá a konečný výsledok bol nakoniec odlišný vo vyšších jednotkách percent.
Registrovaný uživatel
nakonci vždy pribúdajú údaje z väčších miest, sčítanie proste trvá dlho a v mestách a hlavne Praha bola vždy pravicová. Tam si babis nemá nárok. Preto ho aj na konci preskočil. Tak si myslím 😆
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
nakonci vždy pribúdajú údaje z väčších miest, sčítanie proste trvá dlho a v mestách a hlavne Praha bola vždy pravicová. Tam si babis nemá nárok. Preto ho aj na konci preskočil. Tak si myslím 😆


Je to tak. Stejný to bylo v posledních volbách (parlamentní).
Registrovaný uživatel
Ešte čakám, či klesne o stotinu pod 35%. Absolútne bude rozdiel síce len 0,40 ale psychologicky to niektorí jeho voliči môžu vnímať ako o celé percento. A to ich môže výrazne demotivovať.
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
nakonci vždy pribúdajú údaje z väčších miest, sčítanie proste trvá dlho a v mestách a hlavne Praha bola vždy pravicová. Tam si babis nemá nárok. Preto ho aj na konci preskočil. Tak si myslím 😆

No veď o tom píšem. Tie algoritmu tak predsa mali byť nastavené. To sa dalo očakávať. Kancelárie to odhadli dní predtým
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
u nás děs, vypadá to, že každý druhý co volil je piča :D

I já žiju v obci debilů :roll:
Z 65 voličů jich to 6 hodilo Baštovi, 2 Zimovi a o Burešovi ani nemluvím :evil:
Registrovaný uživatel
A teraz ingliš. :lol:
Registrovaný uživatel
Okamura už naznačil že jeho podpora je na prodej a čeká na nabídky.
Bureš prý už ho kontaktoval.
Registrovaný uživatel
S tým asi počítal každý príčetný. Okamurova podpora Pavlovi by pre neho bola kontraproduktívna.
Moderátor
jano7B9 napsal
Takže to vyšlo sázkovkam len tak tak a do poslednej polhodiny sa báli 🤣

Proc by se sazkovky baly? Pokud jsou kurzy v souladu s objemem sazek, tak sazkovky vydelaji bez ohledu na viteze.
Moderátor
Paul napsal
jano7B9 napsal
Paul - s tou nulou sa mýliš trocha. Stačí keď sa zvacsi účasť a naopak generál nemá kde brat, okrem svojich neúspešných z prvého kola. Babisovi voliči sa budú naopak teraz cítiť v ohrození a pôjdu voliť viac...


Jeho voliči jsou velká část důchodci, ty nepotřebujou mobilizovat, ty choděj k volbám pravidelně. Dle mýho názoru už nemá kde brát.
Mýlit se můžu. Nejsem politolog.

Je mnoho důchodců, kteří Babiše vysloveně nesnášejí. A Babiš teď fakt blbě žvaní v rádiu. Kdyby tohle mělo být presidentem ...

Hele, kdy budou na Slovensku presidentské volby? Máme pro vás jednoho žhavého kandidáta!
Registrovaný uživatel
Presne tak. Aj som to tu vysvetľoval a dnes to potvrdil v rozhovore aj hlavný bookmaker nejakej kancelárie. Že prerobia, to je pravdepodobnosť na hranici štatistickej chyby.
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Paul - s tou nulou sa mýliš trocha. Stačí keď sa zvacsi účasť a naopak generál nemá kde brat, okrem svojich neúspešných z
Hele, kdy budou na Slovensku presidentské volby? Máme pro vás jednoho žhavého kandidáta!

Kľudne nám ho pošlite. Ideálne per partes, nech sa to ľahšie melie do žrádla pre psov. :lol:
Registrovaný uživatel
To ze sázkovky prodelaju sa stáva. Proste mali dnes šťastie na poslednú polhodinku
https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/sazkove-kancelare-v-cr-kvuli-trumpovi-prodelaly-desitky-milionu.A161109_134043_ekonomika_ozr
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Samozrejme, že sa to môže stať, to som nepoprel. V tom prípade treba vymeniť bookmakera alebo upraviť algoritmi.
Registrovaný uživatel
Bureš označil Pavla za komunistického rozvědčíka.
Od estébáka to opravdu sedí, škoda že do něj neuhodil hrom :evil:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 547 548 549 550 551 552 553 554 555 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1