Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 543 544 545 546 547 548 549 550 551 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
OtravnyKomar napsal
barbar napsal
Onu bižuterii jak píše komár mohu nabídnout ihned ,ano některý mince se sbírky pouštím,mám je ve dvou ,či více kusech,zpravidla pochází s celých sbírek, který čas od času koupím, často je nabízím i výměnou..

Příkladně tento kremický dukát myslím, že cena velmi příznivá 120tisic...

Tímto se omlouvám zdejším moderátorům,za příspěvek který sem nepatři...Klidně jej vymažte ,posunu jej později do patřičného chlívků , teď je tam denár s krásnými kousky... ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

To ale není to co jsi mi nabízel a nešlo mi o to že jsi mi to nabízel ale že jsi mě tahal za nos, že to chceš koupit za víc než jsem měl nabídku a až když sem ti řekl že ti to bez zálohy nepošlu přiznal jsi že jsi měl v plánu mi po odeslání nabídnout 4dukat jsem řazen :lol: :lol: :lol:


Komáre když to tak barvitě popisuješ,tak ten 4 Dukát byl maximum co jsem ti mohl nabídnout za to tvý hodnocení zbytku ražebního lesku... :mrgreen:
Moderátor
Občankou povinnost mám splněnou, obálka je tam kde má být..😉
Registrovaný uživatel
Tým si sa priznal, že si chcel komára ojebať.
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Občankou povinnost mám splněnou, obálka je tam kde má být..😉


Do obálky si dal jistě pana Pavla 8)
Bude to dobrý prezident :D
Moderátor
sigur napsal
Tým si sa priznal, že si chcel komára ojebať.


Sigure komár není numizmatický děcko,tak brzdi laskavě..
Ty jeho přepálené nabídky ať zkouší na jiných, třeba na tobě...
Moderátor
A Bašta fidli napsal
barbar napsal
Občankou povinnost mám splněnou, obálka je tam kde má být..😉


Do obálky si dal jistě pana Pavla 8)
Bude to dobrý prezident :D


8) :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Nie si numizmatik. Si len podvodník.
Registrovaný uživatel
https://twitter.com/i/status/1613856547234369536

Návod :D
Registrovaný uživatel
Dneska děti ukecali tu moji aby se zastavili cestou ze školky v hračkářství protože mají peníze z Vánoc které musí nutně utratit. Tak si vybrali lego. Tohle lego dostal ten mladší k narozkám v prosinci. A protože je tam Owen, kterýho už stihli ztratit. Dovezli si domů další dvě krabice stejný ho lega. Takže tenhle set máme doma třikrát. :roll: pro mě nepochopitelný.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Asi chystaj něco velkýho! S dvouma Owenama.
Registrovaný uživatel
Dnes mají děti vše na co si vzpomenou a ničeho si neváží. A co hůř,vydrží si s tím hrát jen chvíli a pak to letí do skříně a koupí se zase další hračka která zrovna letí a každý ji musí mít
Stará jim taky koupí každý hovno.Už to neřeším jde to mimo mě
Registrovaný uživatel
No jo, tobě stačil k hraní papír vod sekaný co? :)
Registrovaný uživatel
Ja to robím ináč. Už roky dostávajú týždenne vreckové. Ak chcú niečo extra, nech si to kúpia, sú to ich prachy. Najprv to bolo divoké, ale potom si uvedomili, že keď si minú na hlúposti, nebudú mať na lepšie veci. Odmalička vidím, ako ktorý narába s peniazmi, dá sa to neskôr korigovať. A tiež sa naučili predávať veci, ktoré už nepotrebujú. Minule mi napríklad predali auto. :lol:
Registrovaný uživatel
Ne ale za mýho mládí moc hraček nebylo
Registrovaný uživatel
máme dvě velké policejní stanice, proč by se ségra radila, žejo...
Moderátor
Ty Lega jsou jen pastí na nohy.. :)
Registrovaný uživatel
Petr s Pavlem na hrad !!!! napsal
Dnes mají děti vše na co si vzpomenou a ničeho si neváží. A co hůř,vydrží si s tím hrát jen chvíli a pak to letí do skříně a koupí se zase další hračka která zrovna letí a každý ji musí mít
Stará jim taky koupí každý hovno.Už to neřeším jde to mimo mě


tak s tímhle rozhodně nesouhlasím
Registrovaný uživatel
Petr s Pavlem na hrad !!!! napsal
Ne ale za mýho mládí moc hraček nebylo


Nj, před první světovou válkou to bylo špatný.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Petr s Pavlem na hrad !!!! napsal
Dnes mají děti vše na co si vzpomenou a ničeho si neváží. A co hůř,vydrží si s tím hrát jen chvíli a pak to letí do skříně a koupí se zase další hračka která zrovna letí a každý ji musí mít
Stará jim taky koupí každý hovno.Už to neřeším jde to mimo mě


tak s tímhle rozhodně nesouhlasím


Nemusíš
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Petr s Pavlem na hrad !!!! napsal
Ne ale za mýho mládí moc hraček nebylo


Nj, před první světovou válkou to bylo špatný.


Zas tolik mi není. Šak ty už jseš taky starej kofr
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Ja to robím ináč. Už roky dostávajú týždenne vreckové. Ak chcú niečo extra, nech si to kúpia, sú to ich prachy. Najprv to bolo divoké, ale potom si uvedomili, že keď si minú na hlúposti, nebudú mať na lepšie veci. Odmalička vidím, ako ktorý narába s peniazmi, dá sa to neskôr korigovať. A tiež sa naučili predávať veci, ktoré už nepotrebujú. Minule mi napríklad predali auto. :lol:


výchova je důležitá. taky to řešíme, ale oni rádi šetří, takže tolik hotovosti jsem doma nikdy neměl
Registrovaný uživatel
Mladý mal toľko našetrené, že chudák bol nervózny, že nevedel, čo si má kúpiť. Mladá bývalá neustále na mizine. Ale časom sa to upravilo.
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Komáre když to tak barvitě popisuješ,tak ten 4 Dukát byl maximum co jsem ti mohl nabídnout za to tvý hodnocení zbytku ražebního lesku... :mrgreen:

Ale tvrdil jsi něco jiného než jsem řekl že na tebe prdím a nepošlu ti ho. Propo, popis který dostal od aukční společnost pro nadcházející dubnovou aukci : Vzácnost bude RR s poznámkou “Vzácný ročník”. Stav bude gEF/about UNC, ražební lesk v plochách, stopy koroze. 😉
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
No, Kato, už to leží na zemi, jeden paří WoT druhý morduje psa pantoflí. Ale u nás to tak není, hračky kupujou téměř výlučně babičky a dědečkové. Ale máme toho plastu požehnaně. Paule, chystají. Válku v jurském parku. Sigure přímo podvod bych zase od Barbara nečekal, spíš to bylo dost nefér jednání. Ale už bych to dál nerozmazával.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Mladý mal toľko našetrené, že chudák bol nervózny, že nevedel, čo si má kúpiť. Mladá bývalá neustále na mizine. Ale časom sa to upravilo.

Já to měl se ségrou naopak 😁 dlouho jsem se učil znát hodnotu peněz. Praktický do teď.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 543 544 545 546 547 548 549 550 551 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1