Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 542 543 544 545 546 547 548 549 550 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
A aj poslúcha 😅
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
A Bašta fidli napsal
Komáre tak já ti koupím anténu at se můžete dívat na televii :D

Děkuju nechci. Televizni vysílání už je pro mě za zenitem dlouho. Platím si streamovaci služby. Ale vážím si tvé nabídky
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
« Poslední úpravu provedl(a) OtravnyKomar v 13. 1. 2023, 12:50. »
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
A Bašta fidli napsal
Komáre tak já ti koupím anténu at se můžete dívat na televii :D

Děkuju nechci. Televizni vysílání už je pro mě za zenitem dlouho. Platím si streamovaci služby. Ale vážím si tvé nabídky


No já bych ti stejně nic neposlal,jsem totiž strašnej žid :lol:
Registrovaný uživatel
Pravdou je že na tv moc nekoukám,jen na teorii třesku, dva a půl chlapa a na český krimi seriály
Jinak tam dávají piču tak jsem radši tady nebo na twitru :D anebo si filmy stahuju ale už taky málo
Registrovaný uživatel
Ale to je docela dost. Seriály jsou strašný opium. Buď rád že si neplatila Netflix. Vylezl by jsi z jeskyně za půl roku ozářený a průhledný 😁. Však já bych od tebe Kón ani nic nechtěl
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Čo je to "Kón"? Katov nový nick? Podarený...:D
Registrovaný uživatel
To mi pripomenulo jednu epizódu Simpsonovcov, kde Homera uväznia v saune a keď ho Krusty vypustí, tak v češtine kričí "Kdo si objednal dušenýho góje?" A Homer: "Hmm, dušený gój." Chvíľu mi trvalo, než som zistil, že v jidiš je to inoverec (gentile). :D

0:59
https://www.youtube.com/watch?v=ZLHK4cBKYYg
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
Ale to je docela dost. Seriály jsou strašný opium. Buď rád že si neplatila Netflix. Vylezl by jsi z jeskyně za půl roku ozářený a průhledný 😁. Však já bych od tebe Kón ani nic nechtěl


Ale není když nečumíš furt. Kriminálka Anděl,Modrava víc nic
Já vím,jsi hrdý muž :D ty Kóne :D
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Čo je to "Kón"? Katov nový nick? Podarený...:D


Ne ne dej pokoj :D
Registrovaný uživatel
sigur napsal
To mi pripomenulo jednu epizódu Simpsonovcov, kde Homera uväznia v saune a keď ho Krusty vypustí, tak v češtine kričí "Kdo si objednal dušenýho góje?" A Homer: "Hmm, dušený gój." Chvíľu mi trvalo, než som zistil, že v jidiš je to inoverec (gentile). :D

0:59
https://www.youtube.com/watch?v=ZLHK4cBKYYg

Vsimnul jsi si ze v tom videu v 0:50 je zrejme jeden vrame ktery tam nepatri? nepodarilo se mi ho rozklicovat. Mozna jen chybny strih v animaci ale mozna nejaky easteregg. Uz jsem ve filmu nasel neci pero, typka s kvetinovym vencem, nebo treba pranicko. Nevim jestli je to tam uz od distrubuce nebo nekdo kdo to uploadnul tam soupnul jeden podprahovy frame :shock:
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
A Bašta fidli napsal
OtravnyKomar napsal
Ale to je docela dost. Seriály jsou strašný opium. Buď rád že si neplatila Netflix. Vylezl by jsi z jeskyně za půl roku ozářený a průhledný 😁. Však já bych od tebe Kón ani nic nechtěl


Ale není když nečumíš furt. Kriminálka Anděl,Modrava víc nic
Já vím,jsi hrdý muž :D ty Kóne :D

Uf, kriminalky na to me neuzije. I kdyz jsem nedavno koukal na netflixu na jednu ceskou protoze mi ji doporucili jako pecku. "Svet pod hlavou" Jako spatny to nebylo, asi proto ze mam rad trojana a taky trosku svedectvi doby bez prikras. Ale taky zadna slava, ovsem jestli se ti libvi kriminalky, tak tohle se ti bude hodne libit
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Predtým som si to nevšimol. Máš postreh. ;) Skúšal som to 20x trafiť a raz sa mi to nejak podarilo. Vyzeralo to ako Tlustý Tony.
Registrovaný uživatel
Už s tými voľbami otravujú aj u nás v TV. Na nič iné tu skutočne nikto nie je zvedavý...
;)
-s-
Registrovaný uživatel
Je to niekto iný.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Konec blbejch keců,vyměnit trencle vzít čistý ponožky a hybaj k urně to vám vzkazuje Tozněj Tryská....č ;) :D :D
Registrovaný uživatel
ramires napsal
Konec blbejch keců,vyměnit trencle vzít čistý ponožky a hybaj k urně to vám vzkazuje Tozněj Tryská....č ;) :D :D

Já odvolil ve 14:01 ;)
Registrovaný uživatel
Já si musim dát kafe a nějaký cigárko aby se mi vyžehlil ksicht to aby mě poznali podle občanky a vyrazim ale předtím si nechám chladit pivko..tož tak ;) :D
Registrovaný uživatel
Komár...podľa mňa najlepší easteregg frame ever. :lol:
0:30
https://youtu.be/OrKKrO1yNfY
Registrovaný uživatel
Dávno odvoleno :-)
Registrovaný uživatel
:)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Komár...podľa mňa najlepší easteregg frame ever. :lol:
0:30
https://youtu.be/OrKKrO1yNfY

Co je to za fesaka?
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Ajťáci...ak si nevidel, treba kuknúť.
Registrovaný uživatel
IT Crowd to je na pohodu. Ten homosexuální muzikál asi top díl.
Registrovaný uživatel
I am disabled... :lol:
Registrovaný uživatel
Póle
Prej si nakonec volil Baštu jo ?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 542 543 544 545 546 547 548 549 550 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1