Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 540 541 542 543 544 545 546 547 548 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dnes majú česi volebný sviatok.
Uvidíme ako to dopadne?😳
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Paul napsal
Pavel v těch debatách překvapuje klidem a fundovaností. A to znova, nejsem jeho volič.
Ale vede si dobře. Z toho důvodu padá kurz...těch 1,4 je míň, než bylo minule na Emana.
Nerudová naopak v debatách ztráci a momentálně je mimo hru.


Pavel s klidem a fundovaně :) naopak,moc nemluvil a když tak jen hloupě tlumočil Nerudovou,je to voják a evidentně politika
všeobecně problematika naší země není jeho parketa, čekal jsem od něj víc..


to jsme se dívali na to stejné?

babiš - slovní vata, pořád stejný začátek (tak samozřejmě nebo něco takového furt říká), nedokáže odpovědět na otázku (několikrát moderátorem upozorněn), útočný - znevažuje soupeře, chtěl je poučovat o věcech, kterým rozumí méně než oni, potřeboval nejvíc času - neumí to říct jednoduše, několikrát na něm bylo vidět, že je nasraný; oceňuji zlepšení v češtině :D

pavel - mluvil rozvážně, k věci, často to bylo neutrální (co by udělal, ne že babiš je břídil), ano měl společnou řeč s nerudovou, páč prostě oba reagovali na babišnesmysly.

kultura i obsah projevu je jednoznačný. babiš má možná známé v zahraniční politice, otázkou je, zda by nám to něco přineslo (nevím zda to něco přineslo když byl premiérem+prezidentské pravomoci).
Registrovaný uživatel
ale třeba tohle barbar skutečně nevnímá (páč je babišem zaslepen, nebo toho není mentálně schopen).
Moderátor
Babiš má nepopiratelně ze všech kandidátů dlouholetou politickou praxi vedení republiky jeho schopnosti ho vyzdvihly až na post premiéra.
Funkce prezidenta by měla v prvé řadě reprezentovat tu nejvyšší politickou pozici.
Prezident musí jednoznačně rozumět politice ..
Registrovaný uživatel
To že VM v OVM pokaždý Babiše ukřižoval hlavou dolů, jsem si zvykla. To že Babiše ugrilovali žáci základní školy, bylo velké překvapení. Babiš je z pohledu Evropy třetiřadý miliardář a v poslední době se snaží udělat cokoliv aby si později mohl vychutnávat pocit jak je úspěšný, mocný.

Proto taky přišel s nápadem (coby prezident) pořádat mírovou konferenci kterou by řídil, kde by rozhodoval kdo s kým bude mluvit. Ve skutečnosti to odře někdo jiný a on si pak přisvojí zásluhy. A pokud se to nepovede, bude se vymlouvat že on to nebyl.
_______________
Jedna dvě, Baba jde. Jde si Jaga pro tebe.
Registrovaný uživatel
Škoda, preskoda, že nekandiduje Okamura.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
A Bašta fidli napsal
Komár opět nesleduje debatu?

Tvl, ja nemam televizi. Teda jako mam ten pristroj ale nemam antenu, CT, Nova a tyhle konvencni kanaly vubec nemam. Ale rad bych se kouknul. Sleduju alespon na ostatnich mediich.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
🤣 A ešte čo mi povieš
Paul - konkrétne tri body stačia. Keď ich je tak veľa

To ukaze cas. A proto preci volime a mame ruzne kandidaty, protoze chceme zmenu.
Stejne hloupe je kdyz ja se te zepta, co se nezmeni?...
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Moderátor
gorila napsal
To že VM v OVM pokaždý Babiše ukřižoval hlavou dolů, jsem si zvykla. To že Babiše ugrilovali žáci základní školy, bylo velké překvapení. Babiš je z pohledu Evropy třetiřadý miliardář a v poslední době se snaží udělat cokoliv aby si později mohl vychutnávat pocit jak je úspěšný, mocný.

Proto taky přišel s nápadem (coby prezident) pořádat mírovou konferenci kterou by řídil, kde by rozhodoval kdo s kým bude mluvit. Ve skutečnosti to odře někdo jiný a on si pak přisvojí zásluhy. A pokud se to nepovede, bude se vymlouvat že on to nebyl.


Svým způsobem to vyplývá z jeho politického působení.Většina našich prezidentů byli úspěšní politici a prošli si léty vedením republiky ..
Registrovaný uživatel
barbar napsal
byznys man v debatě mu není rovno...

i pismenkova polivka se vyjadruje srozumitelnejs a min mlzi
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
Nech sa páči. Nájdi ich keď ich bolo plno 🤣
Alebo klameš 😉
¨
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-slovaci-si-preji-aby-valku-vyhralo-rusko-zaskocil-pruzkum-214384
https://forbes.cz/slovaci-fandi-ve-valce-spis-rusku-a-jejich-vysoke-skoly-mozna-za-dva-mesice-zavrou/
https://www.google.com/search?client=opera&q=cesko+a+slovensko+fandi+rusku&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
jacx napsal
barbar napsal
Příspěvkem směřují tématu volbě prezidenta, ostatní mne nezajímá ... ;)


Tak už to chápu, mluvíš (resp. tady píšeš) stejně jako on.
Ta věta nedává žádný smysl.

:mrgreen: :mrgreen: Bullseye!!! Vrana k Vrane ,.)
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Představte si že Bureš je presidentem a příští volby by vyhrálo ANO :shock:
a máme tu Bělorusko jak vyšitý :twisted:
Registrovaný uživatel
Paul napsal
ferovyobchodnik napsal
Ale líbí se mi jak babis na otázku zda by/co by udělal říkal, já už jsem to udělal... :⁠-⁠D
Už chápu proč je barbarovi sympatický, stejný brouk pytlík


Já byl šokovanej, že by udělal summit mírovej v Praze, všechny politiky zahraniční zná.. Oni na nás tak čekaj..Ten člověk je totálně mimo, slibuje absurdní hlouposti...
Pavel ho dobře vysmál. Česko na tohle vůbec nemá váhu...

Roztěkanej, blábolící, já já já...hrůza.

Proto se v nem ten barbar tak vidi, taky sebestredny cvok :mrgreen:
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Škoda, preskoda, že nekandiduje Okamura.

Osobně sice ne ale ten zmatený Bašta papouškuje všechno co mu Okamura napsal na tahák ;)
Moderátor
turtleoverhead napsal
Představte si že Bureš je presidentem a příští volby by vyhrálo ANO :shock:
a máme tu Bělorusko jak vyšitý :twisted:


Bujná fantazie..to si rovnou kup vidle a táhni pro jistotu na Hrad.. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
jacx napsal
jano7B9 napsal
Rovnako stránka demagog
Označiť ako neprevdivy výrok keď politik povie ze vymyslím si - nezamestnanosť je 22 percent namiesto 20... To ma akú výpovednú hodnotu 🤣
Chuderka nerudova 🤦‍♂️ 50 percent nepravdivých vyrokov


Nejdřív si prostuduj podklady, než tady začneš něco plácat (platí též pro Barbara)

Na ukázku cituji jedno ze zdůvodnění, proč bylo určité tvrzení (D. Nerudové) označeno za pravdivé:
Procento uváděné Danuší Nerudovou se od těchto čísel mírně liší, jelikož však stále spadá do našeho 10% tolerančního pásma, hodnotíme výrok na základě dat ČRo jako pravdivý. 

Takže 10% toleranční pásmo. Chytráci

Jaxy vysvetlujes neco nekomu kdo si mysli ze 11 z 36 je 50% na to nezapominej aby jsi nebyl zklaman ze tvoje snaha prichazi v nivec
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
Proto se v nem ten barbar tak vidi, taky sebestredny cvok :mrgreen:

Ať se tu v tlachárně diskutuje o čemkoli, Barbar má vždy opačný a většinou hloupý názor. Nevím proč by to v případě volby presidenta mělo být jinak ;)
Moderátor
OtravnyKomar napsal
Paul napsal
ferovyobchodnik napsal
Ale líbí se mi jak babis na otázku zda by/co by udělal říkal, já už jsem to udělal... :⁠-⁠D
Už chápu proč je barbarovi sympatický, stejný brouk pytlík


Já byl šokovanej, že by udělal summit mírovej v Praze, všechny politiky zahraniční zná.. Oni na nás tak čekaj..Ten člověk je totálně mimo, slibuje absurdní hlouposti...
Pavel ho dobře vysmál. Česko na tohle vůbec nemá váhu...

Roztěkanej, blábolící, já já já...hrůza.

Proto se v nem ten barbar tak vidi, taky sebestredny cvok :mrgreen:



Ale Komáre co tak najednou :mrgreen: ještě nedávno si mi psal a také jsme si volali ,působil si jinak ...
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
kultura i obsah projevu je jednoznačný. babiš má možná známé v zahraniční politice, otázkou je, zda by nám to něco přineslo (nevím zda to něco přineslo když byl premiérem+prezidentské pravomoci).

Pavel politicky zkusenosti jako předsedy vojenského výboru NATO a general nasi armady myslis ze nema? nebo zname v zahranicni politice? obe dve pozice jsou politicka spicka, a z techto pozic jednal s dalsima politickyma spickama z celeho sveta. Ptat se jestli by jakekoliv Babisovo jednani prineslo cokoliv komukoliv jinemu nez je Babis je zbytecny.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
barbar napsal
OtravnyKomar napsal
Paul napsal
ferovyobchodnik napsal
Ale líbí se mi jak babis na otázku zda by/co by udělal říkal, já už jsem to udělal... :⁠-⁠D
Už chápu proč je barbarovi sympatický, stejný brouk pytlík


Já byl šokovanej, že by udělal summit mírovej v Praze, všechny politiky zahraniční zná.. Oni na nás tak čekaj..Ten člověk je totálně mimo, slibuje absurdní hlouposti...
Pavel ho dobře vysmál. Česko na tohle vůbec nemá váhu...

Roztěkanej, blábolící, já já já...hrůza.

Proto se v nem ten barbar tak vidi, taky sebestredny cvok :mrgreen:



Ale Komáre co tak najednou :mrgreen: ještě nedávno si mi psal a také jsme si volali ,působil si jinak ...

Myslis jak jsem ti nabidnul ten tolar, ty jsi me tahal za nos s penezma aby z tebe nakonec vypadlo ze nemas v planu ho platit ale nabidnout mi nejakou ceskou bizu na vymenu, samozrejme az potom co ti ho bez zalohy poslu? A kdy jsi se me snazil poucovat, delal ze me zacatecnickyho amatera, posilal mi fotky hotovosti, machroval ze se ucastnis navrhu nejakych mincovnich motivu nebo ceho ze, stykas se s numismatikama s modrou krvi, skupujes cele sbirky a kde jsem ti nakonec napsal ze jsi stejny egosilenec v osobni debate jako na sberateli?. Mozna jsem pusobil jinak ale jsem to porad ja... Otravnej krvesaj
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Jinak Kato, par casti z tech debat jsem videl. Koukam i na YT nebo treba twitch (https://www.twitch.tv/videos/1692051092) kam taky Pavel prisel coz je uplne super. I kdyz na YT u spacka nebo Menta je to takova frazka, oni to tam spis troli nez cokoli jinyho. Ale body ma uz jen za to ze mezi takove lidi jde. A to ze si s Herdinem zahral tu tahovku a evidentne si to uzil je super (1:46:00). Takhle lidsky pristup si mlhave pamatuju z toho mala co jsem mel moznost u Havla.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
OtravnyKomar napsal
Proto se v nem ten barbar tak vidi, taky sebestredny cvok :mrgreen:

Ať se tu v tlachárně diskutuje o čemkoli, Barbar má vždy opačný a většinou hloupý názor. Nevím proč by to v případě volby presidenta mělo být jinak ;)

Je to mozny. Ono to asi nebude nazorem ale spis tim ze sem barbar vpadne s nejakou blbosti se kterou rozumny lidi moc nesouhlasi. Z toho se muzes nabyvat dojmu ze je alterem k vetsine ale neni tomu tak.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Moderátor
OtravnyKomar napsal
barbar napsal
OtravnyKomar napsal
Paul napsal
ferovyobchodnik napsal
Ale líbí se mi jak babis na otázku zda by/co by udělal říkal, já už jsem to udělal... :⁠-⁠D
Už chápu proč je barbarovi sympatický, stejný brouk pytlík


Já byl šokovanej, že by udělal summit mírovej v Praze, všechny politiky zahraniční zná.. Oni na nás tak čekaj..Ten člověk je totálně mimo, slibuje absurdní hlouposti...
Pavel ho dobře vysmál. Česko na tohle vůbec nemá váhu...

Roztěkanej, blábolící, já já já...hrůza.

Proto se v nem ten barbar tak vidi, taky sebestredny cvok :mrgreen:



Ale Komáre co tak najednou :mrgreen: ještě nedávno si mi psal a také jsme si volali ,působil si jinak ...

Myslis jak jsem ti nabidnul ten tolar, ty jsi me tahal za nos s penezma aby z tebe nakonec vypadlo ze nemas v planu ho platit ale nabidnout mi nejakou ceskou bizu na vymenu, samozrejme az potom co ti ho bez zalohy poslu? A kdy jsi se me snazil poucovat, delal ze me zacatecnickyho amatera, posilal mi fotky hotovosti, machroval ze se ucastnis navrhu nejakych mincovnich motivu nebo ceho ze, stykas se s numismatikama s modrou krvi, skupujes cele sbirky a kde jsem ti nakonec napsal ze jsi stejny egosilenec v osobni debate jako na sberateli?. Mozna jsem pusobil jinak ale jsem to porad ja... Otravnej krvesaj


Malý děcko :lol:
Registrovaný uživatel
komár 😄 vitaj
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 540 541 542 543 544 545 546 547 548 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1