Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 539 540 541 542 543 544 545 546 547 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
jacx napsal
https://demagog.cz/politici/andrej-babis-183


https://demagog.cz/stranka/o-nas
Tady Juna ani Vokřál nečtu



Demagogie, demagogů tyhle slova frčí...
Nic nové ,byly tady křivá obvinění,byly tady soudy, vše bludy..
Soutěž kdo dřív chytne Jánošíka za vajca.. :lol:
Registrovaný uživatel
Ale líbí se mi jak babis na otázku zda by/co by udělal říkal, já už jsem to udělal... :⁠-⁠D
Už chápu proč je barbarovi sympatický, stejný brouk pytlík
Moderátor
jano7B9 napsal
Rovnako stránka demagog
Označiť ako neprevdivy výrok keď politik povie ze vymyslím si - nezamestnanosť je 22 percent namiesto 20... To ma akú výpovednú hodnotu 🤣
Chuderka nerudova 🤦‍♂️ 50 percent nepravdivých vyrokov


Nejdřív si prostuduj podklady, než tady začneš něco plácat (platí též pro Barbara)

Na ukázku cituji jedno ze zdůvodnění, proč bylo určité tvrzení (D. Nerudové) označeno za pravdivé:
Procento uváděné Danuší Nerudovou se od těchto čísel mírně liší, jelikož však stále spadá do našeho 10% tolerančního pásma, hodnotíme výrok na základě dat ČRo jako pravdivý. 

Takže 10% toleranční pásmo. Chytráci
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Ale líbí se mi jak babis na otázku zda by/co by udělal říkal, já už jsem to udělal... :⁠-⁠D
Už chápu proč je barbarovi sympatický, stejný brouk pytlík


Já byl šokovanej, že by udělal summit mírovej v Praze, všechny politiky zahraniční zná.. Oni na nás tak čekaj..Ten člověk je totálně mimo, slibuje absurdní hlouposti...
Pavel ho dobře vysmál. Česko na tohle vůbec nemá váhu...

Roztěkanej, blábolící, já já já...hrůza.
Registrovaný uživatel
Přidala se i Danuše Nerudová. „Krizový manažer by měl krize řešit, a nikoliv je vyvolávat. Polovina z toho ekonomického propadu byla způsobena chaosem. Podnikatelé neznali plán, jak se bude postupovat,“ dodala.

Babiš odmítl, že by to byl chaos. Řekl, že to byly dva roky pekla. A on že nebyl ten hlavní. Na to mu moderátor připomněl, že byl v té době premiérem.


To je prostě konec. :D
Registrovaný uživatel
A i tak ho bude volit... Líbí jsou blbý :⁠-⁠D
Registrovaný uživatel
barbar napsal
turtleoverhead napsal
Pěkná tabulka, zvláště Barbar by jí měl věnovat pozornost
;)
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/fakta-jak-kandidati-caruji-s-fakty-seznam-zpravy-overily-nektere-jejich-vyroky-223135#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz


Petr Juna, Jiří Vokřal to mají zaplacený.. :lol:

Typická reakce Babišova voliče, ještě jsi zapomněl napsat KAMPÁŇ
Moderátor
Jacx Tim bych se vůbec nezabýval...
Člověk v jeho postavení a vlivem ve světě , nemá konkurenci na post prezidenta.. Petr Pavel budiš,ale chybí mu politická zkušenost, jeho vystupování je typický vojenské až gumově striktní..
Registrovaný uživatel
Jacx tabuľka hovorí jasne o nerudovej

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Já byl šokovanej, že by udělal summit mírovej v Praze, všechny politiky zahraniční zná.. Oni na nás tak čekaj..Ten člověk je totálně mimo, slibuje absurdní hlouposti...
Pavel ho dobře vysmál. Česko na tohle vůbec nemá váhu...

Neexistuje jediný dôvod, prečo by nemohol byť mierový summit v Prahe, ulanbatare alebo v rejkjaviku alebo na tonge Pavel sa smial len svojej blbosti. Taky summit by chcela hostiť každá krajina na svete
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Jacx Tim bych se vůbec nezabýval...
Člověk v jeho postavení a vlivem ve světě , nemá konkurenci na post prezidenta.. Petr Pavel budiš,ale chybí mu politická zkušenost, jeho vystupování je typický vojenské až gumově striktní..



Já proti Petru Pavlovi nic nemám, naopak na Hrad mi sedí víc než Babiš...

Koukám Petr Pavel vyšel s nejlepších elitních jednotek,které jsme ve svý době měli, dokonce jim i velel,.. James Bond ČSSR.
Ten pán musí mít výtečný zkušenosti s východu i západu,jako dvojitý agent...
Jako budoucí prezident?..Za mne velká autorita,hodná trůnu na pražském hradě ..



To jsou veletoče :D
Moderátor
Paul napsal
barbar napsal
Jacx Tim bych se vůbec nezabýval...
Člověk v jeho postavení a vlivem ve světě , nemá konkurenci na post prezidenta.. Petr Pavel budiš,ale chybí mu politická zkušenost, jeho vystupování je typický vojenské až gumově striktní..



Já proti Petru Pavlovi nic nemám, naopak na Hrad mi sedí víc než Babiš...

Koukám Petr Pavel vyšel s nejlepších elitních jednotek,které jsme ve svý době měli, dokonce jim i velel,.. James Bond ČSSR.
Ten pán musí mít výtečný zkušenosti s východu i západu,jako dvojitý agent...
Jako budoucí prezident?..Za mne velká autorita,hodná trůnu na pražském hradě ..



To jsou veletoče :D


Ano osobně mezi Babišem a Pavlem jsem se zprvu rozhodoval,ale jak jsem psal po několika debatách mi přijde v mnoha podstatných věcech Pavel nezkušený ..
Například teď v podstatě jen tlumočil Nerudovou a přišlo mi, že jejich vzájemný cíl bylo napadat Babiše na kterýho prostě oba neměli..
Moderátor
jano7B9 napsal
Jacx tabuľka hovorí jasne o nerudovej


S tabulkou souhlasím.
Mnou výše uváděný demagog je také zdrojem dat uvedených v té tabulce.
Příklad, který jsem uvedl (hodnocení jednoho tvrzení D. N. demagogem), byl jen příkladem toho, že 2 % (jak tvrdíš ty) ve skutečnosti nehrají roli.
Já také D. N. volit nebudu.
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Paul napsal
barbar napsal
Jacx Tim bych se vůbec nezabýval...
Člověk v jeho postavení a vlivem ve světě , nemá konkurenci na post prezidenta.. Petr Pavel budiš,ale chybí mu politická zkušenost, jeho vystupování je typický vojenské až gumově striktní..



Já proti Petru Pavlovi nic nemám, naopak na Hrad mi sedí víc než Babiš...

Koukám Petr Pavel vyšel s nejlepších elitních jednotek,které jsme ve svý době měli, dokonce jim i velel,.. James Bond ČSSR.
Ten pán musí mít výtečný zkušenosti s východu i západu,jako dvojitý agent...
Jako budoucí prezident?..Za mne velká autorita,hodná trůnu na pražském hradě ..



To jsou veletoče :D


Ano osobně mezi Babišem a Pavlem jsem se zprvu rozhodoval,ale jak jsem psal po několika debatách mi přijde v mnoha podstatných věcech Pavel nezkušený ..
Například teď v podstatě jen tlumočil Nerudovou a přišlo mi, že jejich vzájemný cíl bylo napadat Babiše na kterýho prostě oba neměli..


To je zajímavé, jak se lidi dívají na jiné představení v televizi
Registrovaný uživatel
Jacx - Už som pochopil ako si to myslel 🤦‍♂️
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Pavel v těch debatách překvapuje klidem a fundovaností. A to znova, nejsem jeho volič.
Ale vede si dobře. Z toho důvodu padá kurz...těch 1,4 je míň, než bylo minule na Emana.
Nerudová naopak v debatách ztráci a momentálně je mimo hru.
Registrovaný uživatel
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/fakta-nejnovejsi-cisla-finis-generala-pavla-je-mohutny-rika-predikce-bookmakeru-223128#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=4&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Babiš je už ze hry.

„Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co se s tím dá dělat.“
Registrovaný uživatel
Sup sup predávajte domy a vsadzajte na generála keď je to taka tutovka. Ta reklama sa ozaj podarila 😄

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Moderátor
Paul napsal
Pavel v těch debatách překvapuje klidem a fundovaností. A to znova, nejsem jeho volič.
Ale vede si dobře. Z toho důvodu padá kurz...těch 1,4 je míň, než bylo minule na Emana.
Nerudová naopak v debatách ztráci a momentálně je mimo hru.


Pavel s klidem a fundovaně :) naopak,moc nemluvil a když tak jen hloupě tlumočil Nerudovou,je to voják a evidentně politika
všeobecně problematika naší země není jeho parketa, čekal jsem od něj víc..
Registrovaný uživatel
barbar můžeš prosím zmínit konkrétně, co tlumočil hloupě? Možná mi něco uniklo, řval tu kluk a část jsem neviděl.
Moderátor
Paul napsal
barbar můžeš prosím zmínit konkrétně, co tlumočil hloupě? Možná mi něco uniklo, řval tu kluk a část jsem neviděl.


Paul pusť si to znovu v podstatě tlumočil a kupodivu z větší části stál za Nerudovou přišlo mi jako nějaká společná,nebo čistě jen jeho strategie proti Babišovi....
Jak jsem psal Pavel mi nevadí,jako Prezidenta si ho také umím představit ,ale v debatách zklamal,za mne favorit jednoznačně Babiš..
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 13. 1. 2023, 0:11. »
Registrovaný uživatel
Nebudu plejtvat časem.

Ale teď čtu (nepostřehl jsem to), že Babiš vytkl Pavlovi, že neví jak to chodí v NATO?

:D :D Tak tohle je teprve chucpe.. ten člověk má v hlavě podivný myšlenky...

To je ještě lepší než ten summit..už vidim, jak celej svět bude jednat o míru na popud Babiše...ten nikoho ve světě totálně nezajímá, tohle se nepovedlo ani těžkejm vahám. Navíc na žádnej mír teď není čas, mír přijde vždy až ve chvíli patu a vyčerpanosti obou stran, nebo porážky jedné...
Registrovaný uživatel
Nepostrehol si v tej debate toho viacej 🤦‍♂️
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Barbar volí podle toho co mu doma přikážou a ten druhej šašek je úplně mimo, bude muset změnit lékaře
Registrovaný uživatel
[quote=barbar]
ale v debatách zklamal,za mne favorit jednoznačně Babiš..


:lol: :lol: Zklamal? Tohle už snad není ani k smíchu :roll: anebo je :lol: :mrgreen:[/quote=barbar]

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 539 540 541 542 543 544 545 546 547 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1