Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Bitva v ústí Šeldy je opravdu ne moc povedený film kamera je slabá a děj poněkud podivný. Osobně nedoporučuji. Ale jinak i já rád pživítám nějak dobrý film. Dejte sem.
_______________
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
prý to není nic moc, ale dobrý nápad na večer, o.k.

Já jdu večer do hospody pomáhat slavit narozeniny :P
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
ferovyobchodnik napsal
prý to není nic moc, ale dobrý nápad na večer, o.k.

Já jdu večer do hospody pomáhat slavit narozeniny :P


tak hodně síly. já mám tento víkend starostlivost o děti :D
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Poopravim komár, lokalita Veľká Dolina, podľa kolegou z SPU jedna z najkvalitnejších cernozemi na SK.
Pred rokom mi priviezli 10m3, včera 8m3.👍😊
Preto som nereptal ohľadne časového sklzu.

Závidím. Teď lituju toho že jsem byl linej a nezajel pro zem když mi kamarád nabízel 10let odlezely hnůj. Nevím proč jsem si říkal že polnacka bude stačit. Příští rok z jara asi zřejmě zase rozsekám celou zahradu nanovo a pořádně
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Bitva v ústí Šeldy je opravdu ne moc povedený film kamera je slabá a děj poněkud podivný. Osobně nedoporučuji. Ale jinak i já rád pživítám nějak dobrý film. Dejte sem.

Poslední dobou jsem trošku koukal na seriály, tobě by se mohl líbit šachystycky, dámsky gambit, zřejmě to někde bude ke stažení a je to moc pěkný.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
turtleoverhead napsal
ferovyobchodnik napsal
prý to není nic moc, ale dobrý nápad na večer, o.k.

Já jdu večer do hospody pomáhat slavit narozeniny :P


tak hodně síly. já mám tento víkend starostlivost o děti :D

Mě Pozvali do hospody zítra, na nějakou slezinu přátel mincí a grošů. Už jsem nebyl v hospodě tak dlouho že ani nevím co se sluší a patří, potřebuju nějaký test nebo něco? :roll: :shock:
Registrovaný uživatel
myslím, že zítra ještě ne. v pondělí jo
Moderátor
turtleoverhead napsal
Pavel_III napsal
Buďte v klidu. V případě války, než Ovarovi dají nové baterky a než se Mynář rozmyslí co bude, tak už dávno budeme ruskou gubernií! 8)

A kde bereš jistotu že to bude válka s Ruskem? :roll:

Číňani to mají furt ještě daleko, Turci daleko a nejdřív musí dořešit Sýrii, Německo na válčení dosud nemá odvahu, než by Maďar s těma svéma tankama přejel přes Slovensko, tak jim dojde benzín/nafta/baterky a navíc jim to celé cestou rozkradou a prodají do šrotu a Polák má taky starosti s Ruskem, nebude dobrovolně bojovat na dvou frontách.
No a největší ochránci míru jsou tradičně Rusi a ti mír ochrání i kdyby měli vyvraždit celou Evropu.
A Islamisti nevím, ale tady to je samý alkohol a samý prase (nejen v chlívku), Alláh by se zlobil.
Moderátor
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/slovensko-robert-fico-na-chate-covid-strasna-nemoc-ockovani-opatreni.A211029_113147_zahranicni_kha
Citovat
V tomto okamžiku zjistila, že expremiér a šéf opoziční strany Směr-SD měl covid a během dovolené zkolaboval. „V pátek ráno jsem šel na snídani a říkám své partnerce: ‚Katko, mně je nějak divně.‘ Jeb a víc si nepamatuju. Probral jsem se, když mi nějaký doktor skákal po hrudníku,“ líčí.

Oním lékařem měl být německý kardiolog, který si myslel, že Fica skolil infarkt. V nemocnici se pak prý ukázalo, že v tomto ohledu je politik, který před pěti lety musel na operaci srdce, v pořádku. „Dostal jsem covid a v kombinaci s teplem a nízkým tlakem mě normálně odjebalo na zem. Ale tak, chlapci, že tak nějak vypadá smrt,“ vypráví dál kumpánům.

Na otázku, jaký měl průběh nemoci, odpoví: „Klasická chřipka, nic zvláštního.“ Léčil se prý ivermektinem, lékem oblíbeným mezi odmítači očkování a šiřiteli konspirací, a antibiotiky. Se svými známými se pak sejde ještě jednou, o deset dní později. A znovu si stěžuje.

„Neumím se zbavit toho covidu. Testy mám v pořádku, všechno, ale ve čtvrtek mě to tak zlomilo. Celý pátek jsem ležel, v sobotu jsem zrušil celý program. Únava, stále mám plechovou chuť v ústech, jako kdybych něco necítil. Pořád srdeční arytmie a tyto hovadiny. To je strašná choroba, strašná,“ říká upřímně.


Súdruh si hezky protiřečí. Nic zvláštního, jen klasická chřipka, ale jinak to je strašná nemoc.

A ivermektin, není to ten prášek pro voly, krávy, ovce a další dobytek proti parazitům? To by bylo celkem příznačné, že?
Moderátor
Nikdy bych neřekl, že to napíši. Očkování je nebezpečné pro lidi, kteří mají více nemoci. Já to prožil či prožívám. Je to hrozné, ale probudu to ve Vás nemoc. U mně to je neuropatie a tak s očkováním opatrně.
_______________
Registrovaný uživatel
Tobě se po očkování na covid objevila neuropatie?
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/slovensko-robert-fico-na-chate-covid-strasna-nemoc-ockovani-opatreni.A211029_113147_zahranicni_kha

Však Fico je stejná špína jak Babiš a tvůj oblíbenec ovar. Co čekat od takovych ani nevím jak je jmenovat
Registrovaný uživatel
spíš asi, že se mu to vrátilo/zhoršilo. ségru po třetí dávce prý děsně bolí hlava a já nevím co všechno...
Registrovaný uživatel
Očkovanie je sloboda, pre niekoho Večná...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
spíš asi, že se mu to vrátilo/zhoršilo. ségru po třetí dávce prý děsně bolí hlava a já nevím co všechno...


Třetí dávka? Je v důchodu?
Registrovaný uživatel
ne, je v kanadě :D
Moderátor
Všechno je to k zamyšlení...
Byla karantena ve škole výskyt kovidu. Byli jsme se (rodina) testovat , všichni absolutně bez příznaků.. Kluk kupodivu :shock: pozitivní, nedalo mi to ihned jsem ho vzal na další dva testy v odlišných testovacích místech, kupodivu oba testy negativní, pro jistotu jsem koupil další dva testy v lékárně a znovu oba negativní, i přes to na základě prvního testu hygiena zakročila a nařídila karantenu celé rodině v pondělí jdeme na další testy 🤔...
Dále... Bratr očkován, kolegové s hokeje očkování všichni chytli kovid a s docela těžkými příznaky.. Jak píše Altmann, mí sousedé a také staří z rodiny začali mít různé zdravotní problémy po očkování.Také nemocnice o čemž se toliko nemluví jsou plné očkovanymi a lidé včetně očkovaných pořád na kovid umiraj..
Jak je možné, co se všeobecně tvrdí, že očkování mírní průběh kovidu ,mírní taktéž průběh i u ostatních desetiletí prověřených očkování?? jako jsou na zaškrt, tetanus, zarděnky, spalničky, přiušnice, obrně, či tuberkuloze, nebo proti sezonnimu kašli??

Těžko říct, ale osobně nemám potřebu se očkovat a to jsem byl x krát v přímém kontaktu s osobami s kovidem, nějak se mě ta potvora nechtla.. Tím samozřejmě nikoho neodrazuji od očkování naopak očkujte nejlépe do ramene, osobně si to vstrčim jako barbar tak maximálně do prdele... ;)
Registrovaný uživatel
beru zpět, duna mě zatím baví a doufám, že brzo bude nějaký remaky hry :) něco jako C&C
Registrovaný uživatel
jak je to možné? jednoduše, znáš desítky, max stovky lidí. jen tady jich je přes 10mega... nemocnice plné očkovaných? no tos asi neviděl statistiky. nebo ve tvém případě spíš nechtěl vidět... ale samozřejmě vše může být výmysl ;)
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
jak je to možné? jednoduše, znáš desítky, max stovky lidí. jen tady jich je přes 10mega... nemocnice plné očkovaných? no tos asi neviděl statistiky. nebo ve tvém případě spíš nechtěl vidět... ale samozřejmě vše může být výmysl ;)


Téžko říct, ale je evidentní, že aktuální vakcíny ještě nejsou ty pravé a vysokoprocentualně účinné ,bohužel umírají i očkování.. Mimochodem nejsem skepticem vůči očkování všeobecně, naopak jedna se o neuvěřitelny pokrok lidstva, ale tyhle covidove vakcíny ušité horkou jehlou, mám za to, že nejsou ještě ty pravé vysoce účinné...
Registrovaný uživatel
jojo, jednoho odborníka na lékařství už tady máme, tak si můžete notovat :D
Moderátor
Obchodník.. Poita je to, že je nesmysl nutit lidi za každou cenu se očkovat a neočkovanym vše komplikovat, postupně je v podstatě strategicky nutit se očkovat, dokonce padají názory o povinném očkování což je absudita..
Přál bych si ten skurv.ny kovid chytit, abych mluvil jinak, ale nějak to hergot nejde, tak proč k sakru se mám očkovat.. :evil:
A pokud se jedná o případné ohrožení mnou samotným jako neočkovanym, tak proboha od čeho mají ti haklivějši očkování,přeci proto aby je to chránilo..
Bohužel stále více se prokazuje skutečnost, že vše kolem kovidu je mnohem, mnohem složitější a svým způsobem nás to všechny nějak zasahuje i ty imunní..
Registrovaný uživatel
to je jak s těmi co nechtějí očkovat mimina... ale nemá smysl se tady s tím zdržovat. možná by stačilo, aby si neočkovaní vše platili a byl by klid.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
spíš asi, že se mu to vrátilo/zhoršilo. ségru po třetí dávce prý děsně bolí hlava a já nevím co všechno...

Já ještě nebyl a zatím se nechystam. Upřímně z toho mám vítr. Za chvíli mě asi zavřou do gulagu XD
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
to je jak s těmi co nechtějí očkovat mimina... ale nemá smysl se tady s tím zdržovat. možná by stačilo, aby si neočkovaní vše platili a byl by klid.


Mimina se očkuji vakcíny, které mají dekády za sebou jsou v podstatě ověřena po generace.. Mimochodem psal jsem to v předchozích příspěvcích.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1