Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
právě jsem vypnul banished, vykapala mi půlka vesnice, no co, tvrdá zima nás překvapila :D

To neznam ale vypada to dobre.
Moderátor
Otravnykomar jen můj názor je správný, běda kdo myslí jinak. Než by se někdo s Vám mi hádal drží hubu, ale vy dokáže každé téma pomluvit a jste geroja. Zamyslete se nad sebou. Jse opravdu chytrý chlap a toho si u vás vážím, ale jste i sebestředný jeinec, který rád ponižuje, bežte fak již do prdele.
_______________
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Otravnykomar jen můj názor je správný, běda kdo myslí jinak. Než by se někdo s Vám mi hádal drží hubu, ale vy dokáže každé téma pomluvit a jste geroja. Zamyslete se nad sebou. Jse opravdu chytrý chlap a toho si u vás vážím, ale jste i sebestředný jeinec, který rád ponižuje, bežte fak již do prdele.

Teď je tu teprv ta správná přátelská pohoda :D ;)
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Altmann napsal
Otravnykomar jen můj názor je správný, běda kdo myslí jinak. Než by se někdo s Vám mi hádal drží hubu, ale vy dokáže každé téma pomluvit a jste geroja. Zamyslete se nad sebou. Jse opravdu chytrý chlap a toho si u vás vážím, ale jste i sebestředný jeinec, který rád ponižuje, bežte fak již do prdele.

Teď je tu teprv ta správná přátelská pohoda :D ;)


Jojo, chyběl nám tady...
Moderátor
Turte,
tak to byl na komára test a on na rozdíl od Vás obstal velmi dobře. Jsem tomu rád.
_______________
Registrovaný uživatel
:-D
Registrovaný uživatel
Altmanovi asi ráno nedali najíst?! Nebo kde se vzala ta podrážděnost?! Chápu že když nemůžeš na hranicích střílet lidi je to nuda ale buď dobrý a žij v míru. Posílám srdíčko a sluníčko do dušičky a řekni doma ženě at te nechá sáhnout na kozičky, to hned zlepší den a zažene všechny chmury!
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Teď je tu teprv ta správná přátelská pohoda :D ;)

A to vánoční svátky ještě ani nezačali. :D
Registrovaný uživatel
Ou
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/polarni-zare-cesko-slovensko-pozorovani.A211029_131832_domaci_lisv
Registrovaný uživatel
Miláčik, čo bolo zaujímavé v TV novinách?
Nič. Len kdesi vybuchlo vojenské mikrobiologické laboratórium.
Ale nemusíme sa báť, škodlivé látky vypustili do najbližšej rieky...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Altmann napsal
Je nová tlacháreň nějak výběrová, čím se liší. Vidím zde ty samé zaprděné dědky, nejchytřejí a nejneomylnější. Není to vybraný klub všeználků.?

Asi už někoho nebavily ty "XXXXX", "XXXX", "XXX", ...
Moderátor
Kdybyste náhodou nevěděli, proč se slaví 28. říjen, pejsek s kočičkou vám to poví!:
https://www.youtube.com/watch?v=EuXVc7UWPzQ&ab_channel=Dobr%C3%A9Poh%C3%A1dky
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 29. 10. 2021, 18:14. »
Moderátor
Všem, víte, já se bojím, že na hranicích naše děti se budoiu bránit i střílením. Poláci již tak činí. Nesmíte být stále tak chytří neb Vás bude bolet hlavA.
_______________
Moderátor
Moje děti jistě ne ...
Moderátor
Pavle to nebylo fér, sám víte, že na hranicích by jiní mladí lidé bránili i Vás. Nějak mně to nebaví, ty "filipiky" jsou tak hloupé, že se na ně nedá reagovat a to nejste malý kluk.
_______________
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
ferovyobchodnik napsal
právě jsem vypnul banished, vykapala mi půlka vesnice, no co, tvrdá zima nás překvapila :D

To neznam ale vypada to dobre.


přežití překvapivě zabezpečili ovce. a vzhledem k tomu, že jsem právě vykšeftoval krávy, tak myslím, že další setrvání ve hře nemá smysl... to mi trochu schází, za pár hodin není co dělat (jako variant jídla je tam hafo, ale co dál...)
Moderátor
Altmann napsal
Pavle to nebylo fér, sám víte, že na hranicích by jiní mladí lidé bránili i Vás. Nějak mně to nebaví, ty "filipiky" jsou tak hloupé, že se na ně nedá reagovat a to nejste malý kluk.

Si myslím, že "jiní mladí lidé" by zdrhli při první příležitosti. Pokud by se vůbec dostavili. Tuplem by zdrhli jakmile by zjistili, že tam není wifi!
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Otravnykomar napsal
ferovyobchodnik napsal
právě jsem vypnul banished, vykapala mi půlka vesnice, no co, tvrdá zima nás překvapila :D

To neznam ale vypada to dobre.


přežití překvapivě zabezpečili ovce. a vzhledem k tomu, že jsem právě vykšeftoval krávy, tak myslím, že další setrvání ve hře nemá smysl... to mi trochu schází, za pár hodin není co dělat (jako variant jídla je tam hafo, ale co dál...)

Koupil jsem to zahrál hoďku a zase prodal. Ale dnes jsou halloween slevy, asi si koupím Space engineers
Registrovaný uživatel
já to dostal v nějaké betě před xlety na gogu, jinak jsem hrál teď craft the world, ale je to dost těžké a má to spoustu rozšíření
Registrovaný uživatel
ˇ...můj zetˇák prohlásil...žádná válka nemůže bejt.protože já válčit nechci a nikam nepůjdu a já na to v případě válečnýho konfliktu platí jiný pravidla...nechápete to ,až vypukne konflikt prostě půjdete a kdo ne toho můžou popravit přímo v místě bydliště.... ;) . 8) 8) 8)
Registrovaný uživatel
....kecám ,pouza na dvoře kasáren ,ne před barákem,bude polní soud
Registrovaný uživatel
fidzi, tak jak to vidíš, příští týden bude zajímavý... ocgn pořád jede, pokukuju po qs
v čem vlastně jedeš Ty?
mě tento týden naštvala sava, ale asi od toho není co čekat (jen furt nevím, zda za to můžou shorteři).
a se slzou v oku vzpomínám na jaro, když jsem prodal htz asi se 100% nárůstem (z 2 na 4, dnes jdou kolem 30 :D)
Registrovaný uživatel
koho furt baví válčit? vod toho máte videohry. má se žít, vydělávat, šukat ženské a užívat života...
Registrovaný uživatel
...jak by bylo krásně na světě ,kdyby takhle přemejšlej každej...po hodně dlouhý době máš u mě velký plus :D ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1