Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Náměty a připomínky » Návrh na nové moderátory

Vykupminci.cz
Numisargo

Návrh na nové moderátory

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 10 11 12 13 14 15 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
ja jsem proti,neb jsem od nej nic nedostal................................................. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Maxmilian napsal
ja jsem proti,neb jsem od nej nic nedostal................................................. :mrgreen:


Ani ja som nic nedostal :twisted:
Teraz trochu vaznejsie , nemyslim si , ze funkcia moderatora je len o posudeni vhodnosti , alebo nevhodnosti prispevku mimo tlacharne .
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
grofik: ano, taky by mel byt schopen usmernovat diskusi, radit novackum, upozornovat na dodrzovani pravidel apod. - pokud mas pocit, ze tocomabyt by v teto oblasti nesplnoval ocekavani, mel bys byt konkretnejsi. Ja si myslim ze na to ma a proto jsem pro.
Jinak mne tento tvuj postoj docela udivuje, protoze posledni dobou je v Mineralech dost cily provoz, komplikovany osobni averzi a stretem komercnich/nekomercnich zajmu nekterych lidi, pribyvaji tam nicky zalozene primarne za ucelem trolleni a urazeni ostatnich.. myslel jsem si, ze bys pomocnou ruku uvital.
Registrovaný uživatel
Vlákno o meteoritoch pokiaľ bude chcieť mu presuniem do jeho pôsobnosti , pokiaľ hlavný a horlivo diskutujúci budú súhlasiť.

To tenzor ; odpovedal som dúfam jasne už v prvom príspevku.

Potrebuješ ešte detailnejšie ?
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofiku, asi jsi nebyl hodný :P zkus napsat ježíškovi :D
tenzor má pravdu, je to i trpělivosti a ochotě
Registrovaný uživatel
Návrh pre Admina ; založiť samostatnú tému o Meteoritoch a všetkom mimozemskom .
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Grofik: A čo to má spoločné s návrhmi na moderátorov. Založenie samostatnej témy je jednoduché predsa. A v konkrétnom vlákne to vie aj moderátor nastaviť tak, aby jedno bolo "odborné" a druhé na pokec.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
To Smith ; úplne novú tému môže založiť jedine Administrátor .
Meteority o mimozemské objavy sú úplne mimo "misu" minerálov .

Mohol som založiť vlákno kde navrhnem novú tému , ale teplo a lenivosť prevládla. :roll: ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Mal si to zadať do "Návrhy a pripomienky"......
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Mně se zdá že právě v těchto tématech se nejvíc hádají a nadávají si, já bych se naopak přimlouval za úplné zrušení sekce “Minerály” ;)
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Mně se zdá že právě v těchto tématech se nejvíc hádají a nadávají si, já bych se naopak přimlouval za úplné zrušení sekce “Minerály” ;)


Hmmm čo sa dá čakať od človeka v polohe netopiera. :mrgreen:

Minerály sú OK , len mimozemské oblasti je problém , preto doprajem úplne novú Tému vrátane moderátorov.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Pánové, dovolím si přidat i svůj názor. Dva kohouti se nesnesou nejen na jednom hnojníku, ale ani na jednom tématu - sešli se na meteoritech. Potom je třeba velmi citlivě a důsledně moderovat. Jestli by měla být nová sekce s novým moderátorem (např. jmenovaný tocomabyt), potěšilo by to jistě mnoho diskutujících. Co, kdo a proč nechci řešit - jen doufám, že bude lépe.
Registrovaný uživatel
Súhlasím ; vytvoriť novú tému mimo minerálov a moderátor nech je tocomabyt , prípadne aj iný člen fóra.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 23. 7. 2015, 12:22. »
Registrovaný uživatel
karelpa napsal
Pánové, dovolím si přidat i svůj názor. Dva kohouti se nesnesou nejen na jednom hnojníku, ale ani na jednom tématu - sešli se na meteoritech. Potom je třeba velmi citlivě a důsledně moderovat. Jestli by měla být nová sekce s novým moderátorem (např. jmenovaný tocomabyt), potěšilo by to jistě mnoho diskutujících. Co, kdo a proč nechci řešit - jen doufám, že bude lépe.
Ha ha ha, Vesmírkova soukromá agitace, v podobě několika tváří. Budiž, je mu to asi souzeno. Dr.Jackyl a Mr.Hyde.
Registrovaný uživatel
mitom07 napsal
karelpa napsal
Pánové, dovolím si přidat i svůj názor. Dva kohouti se nesnesou nejen na jednom hnojníku, ale ani na jednom tématu - sešli se na meteoritech. Potom je třeba velmi citlivě a důsledně moderovat. Jestli by měla být nová sekce s novým moderátorem (např. jmenovaný tocomabyt), potěšilo by to jistě mnoho diskutujících. Co, kdo a proč nechci řešit - jen doufám, že bude lépe.
Ha ha ha, Vesmírkova soukromá agitace, v podobě několika tváří. Budiž, je mu to asi souzeno. Dr.Jackyl a Mr.Hyde.

z čeho soudíš, že jsem vesmirek - porovnej si prosím styl příspěvků
hlavně jsi ale mimo probírané téma...
Registrovaný uživatel
.....a ja bych udelal novym moderatorem Denta!..... :roll:
Registrovaný uživatel
mitom07 napsal
karelpa napsal
Pánové, dovolím si přidat i svůj názor. Dva kohouti se nesnesou nejen na jednom hnojníku, ale ani na jednom tématu - sešli se na meteoritech. Potom je třeba velmi citlivě a důsledně moderovat. Jestli by měla být nová sekce s novým moderátorem (např. jmenovaný tocomabyt), potěšilo by to jistě mnoho diskutujících. Co, kdo a proč nechci řešit - jen doufám, že bude lépe.
Ha ha ha, Vesmírkova soukromá agitace, v podobě několika tváří. Budiž, je mu to asi souzen Dr.Jackyl a Mr.Hyde.


Mitomku, ano býval jsem vesmirkem, chondritem, než mě Grofiček z osobní averze a nenávisti bloknul, ale karelpa (pavelpa) opravdu nejsem ;-))) a navíc, měl jsem tu osobní možnost se s tímto pánem potkat na jedné z expedic hledání meteoritu u Nové Vsi na jaře tohoto roku, takže ti garantuju, že je stejně reálný z masa a kostí, jako já.
Registrovaný uživatel
Achondrit + vesmirek +chondrit ; mne je len ľúto ako si zanešváril minerály po toľkých rokov ich činnosti .
Inak nemám nič proti Tebe. :D

Držím palce nech admin založí úplne novú tému o mimozemských objektoch , galaxiách a nebudem musieť mazať Tvoje príspevky keď ti dôjdu lieky ...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Grofik, čo stále máte s tými liekmi? Z čoho usudzujete, že ich prispievatelia, ktorí vám nie sú sympatickí potrebujú? Myslím, že toto je už naozaj dosť dehonestujúce a moderátor by sa takto správať nemal. Občas zablúdim k vám do minerálov a nie som si istý, či moderovanie zvládate. To je odo mňa všetko (a ráno som si svoje lieky vzal). ;)
Registrovaný uživatel
Škoda Archypov , že zablúdite len občas , po dlhých rokoch moderovania v mineráloch bol som nútený začať odoberať tému v meteoritoch a premazávať príspevky .
Netvrdím počas celej existencie témy o Mineráloch bolo všetko súper a šlo hladko , ale teraz je to silná káva.
Bordel tam robí len jeden cca 3 krát premenovaný člen za posledné tri štvrte roka celkom je možné , že používa ešte dva užívateľské mená.
Domnievate sa také hobby má zdravý človek ??? :roll:

Nekomentujem otravné emaily na moju súkromnú adresu . :twisted: vhodné na oznámenie .
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Bordel tam nedělá jen jeden člověk...
Registrovaný uživatel
Jeden a má viac mien...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
já to vidím na dva kohouty a mizerného hospodáře
Moderátor
grofik: na to se dá říct jediné, není to pravda, mitom07 tam dlouhodobě dělá bordel též, včetně mnohonásobného porušení různých pravidel.
Registrovaný uživatel
Ono s ohledem na to, v jakem duchu a na jake urovni se v dane sekce debata vede, me napada, jestli neni mitom07 a achondrit jedna osoba? A neni dokonce grofik, achondrit a mitom07 jedna a ta sama osoba? A co na to Jan Tleskac? :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 10 11 12 13 14 15 >

Sběratel.com » Náměty a připomínky » Návrh na nové moderátory

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1