Moderátoři: smith

Wenn

Uživatel
#171 - 19. 6. 2013, 16:22

nejde mi sem vložit foto druhé strany, zájemcům mohu poslat emailem

frauke 14

Uživatel
#172 - 26. 6. 2013, 20:27

Mám o všechny mince Ester zájem.Prosím o kontakt na meil
iguana222@seznam.cz

satestsat121

Uživatel
#173 - 27. 6. 2013, 17:47

Zdravim, tak na predaj je tento dukat Karol Robert, malo by ist o rok 1340 Kremnica, vaha 3,48g. Fotky mam len tieto(s bleskom a bez), cena 32500Kč

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

satestsat12@gmail.com

frauke 14

Uživatel
#174 - 28. 6. 2013, 13:41

Pokud garantuješ pravost,nab.za dukát 26tis.korun.

marek77

Uživatel
#175 - 28. 6. 2013, 13:50

toto ma vzdy zaujimalo, ako sa da garantovat pravost /okrem kvazi posudku nejakeho znalca/? na aukre je oblubena formulka "pravost garantujem vratenim penazi", t.j. ak zistis ze je falosna, vratim ti peniaze a vsetko je OK, ak nezistis, o to lepsie 🙂

frauke 14

Uživatel
#176 - 28. 6. 2013, 14:28

Přeptám se Caligátora ten ví vše,ale grotesku bych asi radši nedělal. 😋

tenzor

Moderátor
#177 - 28. 6. 2013, 20:07
toto ma vzdy zaujimalo, ako sa da garantovat pravost /okrem kvazi posudku nejakeho znalca/? na aukre je oblubena formulka "pravost garantujem vratenim penazi", t.j. ak zistis ze je falosna, vratim ti peniaze a vsetko je OK, ak nezistis, o to lepsie 🙂

Tak to by byl ten lepsi pripad, vetsinou prodejci padelku, pokud se s vami vubec budou bavit, reknou, ze mince je prava (napr. proto ze ji koupil na aukci CNS 😁 ) nebo ze se s vami o tom nebude bavit, pokud nebudete mit znalecky posudek, ze prava neni.. 🙄

frauke 14

Uživatel
#178 - 28. 6. 2013, 20:11

Myslím,že nejsem amatér.Já myslím,že je v pořádku.Toho experta jsem nadhodil pro pobavení 😋 Vždyt to je exepert,expertů král.Je ale pravda,že na Č.N.S.ty mince nejsou vždy úplně zdravé 😁

satestsat121

Uživatel
#179 - 28. 6. 2013, 20:20

V tejto dobe je minca na ceste na vysetrenie, najlepsie by bolo mincu drzat v ruke a nerad by som bol, ak by sa mala posielat postou. Fotky su slabe, lepsie sa nestihli urobit.
frauke 14: moja navrhovana cena je myslim ok, ale viac info ponuknem cez email.

satestsat12@gmail.com

satestsat12@gmail.com

tenzor

Moderátor
#180 - 28. 6. 2013, 21:17

frauke 14: chodi sem spousta lidi, co amateri (to ted nemyslim nijak urazlive) jsou, takze jen v obecne rovine pisu, jak to je. Chytry prodejce padelku sice vymenou za pozitivni hodnoceni na vraceni penez pristoupi, ale spouste je to jedno nebo si potrebuji rychle videlat a zmizet. Sam jsem v zacatcich sbirani koupil podle spatne fotky jeden celkem vydareny (ale v ruce rychle rozpoznatelny) padelek republikoveho denaru, abych ho vratil a dostal penize zpet, musel jsem se zaskripenim zubu (a to jeste s pomoci vyhruzek, ktere bych tezko splnil) zaplatit krome cenneho psani a dobirky zpet take prodejcovy naklady na balne a postovne. Protoze Aukro mi ani pote, co jsem jim poskytl veskere informace a fotky techto padelku i razidel, co jsem si nasel na netu, v nicem nepomohlo. Skolne neco pres 200 Kc a to jsem mel stesti, mohl bych vypravet horsi pribehy, co jsem slysel.

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.