Moderátoři: Admin, smith

Profilový obrázek
Rossi

Příspěvky: 982
Uživatel

Zaregistrován:
22. 12. 2018

#1 5. 8. 2019 18:19:54

Hezký den,mohl by někdo ocenit tuto loď? délka 160cm, výška stožáru 45cm , děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Profilový obrázek
MartinStein

Příspěvky: 6
Uživatel

Zaregistrován:
30. 3. 2020

#2 30. 3. 2020 19:23:52

Dobrý den.Máte ještě tento model?

Profilový obrázek
Rossi

Příspěvky: 982
Uživatel

Zaregistrován:
22. 12. 2018

#3 5. 5. 2020 17:21:19

Hezký den,ano mám

Profilový obrázek
MartinStein

Příspěvky: 6
Uživatel

Zaregistrován:
30. 3. 2020

#4 9. 5. 2020 12:23:57

A je na prodej?

Profilový obrázek
Renegatus Paul

Příspěvky: 8 185
Uživatel

Zaregistrován:
4. 7. 2010

#5 9. 5. 2020 14:07:23

Od oka to bude pancéřový křižník SMS Scharnhorst.

160 cm? To je obří... to by odpovídalo cca 1:144 měřítku

Materiál? To není tuctová "stavebnice"..

Cena...vzhledem k velikosti a křehkosti to bude asi jen na osobní odběr..I tak ale bych pod 10k nešel. Ale nevím z jakýho to je materiálu. JEstli to někdo nestavěl od píky (cena by šla nahoru)

Ale práce je to čistá a pěkná, dělal to někdo, kdo umí.

Profilový obrázek
Rossi

Příspěvky: 982
Uživatel

Zaregistrován:
22. 12. 2018

#6 9. 5. 2020 19:31:44

Hezký večer,ano dělal to pán který staví lodě přes 50 let a všechny od píky,udělal tisíce lodí, neskutečně šikovný,má i pár lodí v Muzeu v Rakousku, Německu ... mimochodem vlastní i model ponorky Nautilus , která byla zhotovena na přání studia Walt Disney,kde ji pro studio dělal samozřejmě je k tomu i dokument ve formě plánu Nautilus s razítkem studia a rok 1953

Profilový obrázek
Rossi

Příspěvky: 982
Uživatel

Zaregistrován:
22. 12. 2018

#7 9. 5. 2020 19:46:25

Ještě dodatek ,ponorka byla použita ve filmu a pak vrácena autorovi

Profilový obrázek
Renegatus Paul

Příspěvky: 8 185
Uživatel

Zaregistrován:
4. 7. 2010

#8 9. 5. 2020 19:55:24

Aha, tak to je jiná. Ono by se to za hranice dobře prodalo a za dost. Ale netušim, jak vyřešit dopravu.

Profilový obrázek
Rossi

Příspěvky: 982
Uživatel

Zaregistrován:
22. 12. 2018

#9 9. 5. 2020 20:15:01

Když se vrátím zpět k lodi,s panem jsem mluvil a muzeum v Hamburku nabídlo za loď 15000€

Profilový obrázek
Renegatus Paul

Příspěvky: 8 185
Uživatel

Zaregistrován:
4. 7. 2010

#10 9. 5. 2020 20:49:36

No vidíš, to už se vyplatí to tam dopravit autem. 😃

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.