Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » > MINCE OD ROKU 1600 DO 1920 <

Vykupminci.cz
Numisargo

> MINCE OD ROKU 1600 DO 1920 <

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
WaluigiCZ :
nabuduce si vydraz takuto :mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem


Ale ta je zase nazelenalá a ty hrany(?). Ale ten portrét je luxusní ;)
Registrovaný uživatel
Tuten krejcar je naprosto LUXISNÍ :D :D :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
WaluigiCZ napsal
Neřikejte, že to nevidíte.... Celá hlava MT je fialová :lol:

Na vyvysenych mistech reliefu aversu i reversu je odlisny odstin coz je naprosto normalni, mince v techto mistech prichazi nejvice do styku s rukou pri manipulaci a proto se patina castecne stira a znovu dotvari.
Registrovaný uživatel
Kucera napsal
WaluigiCZ napsal
Neřikejte, že to nevidíte.... Celá hlava MT je fialová :lol:

Na vyvysenych mistech reliefu aversu i reversu je odlisny odstin coz je naprosto normalni, mince v techto mistech prichazi nejvice do styku s rukou pri manipulaci a proto se patina castecne stira a znovu dotvari.


Mince je při setření patiny nafialovělá? :(
Registrovaný uživatel
Kucera: taty je každá dobře myšlená rada či informace zbytečná... :?
Moderátor
Kdyz pominu treba odlesk svetla pri foceni tak patina nemusi mit vzdy jednobarevny odstin.
Registrovaný uživatel
Flohmik napsal
To WaluigiCZ: např. takto vypadá drobák MT v perfektním stavu...

http://www.aukro.cz/item956491544_poltura_marie_terezie_nevidany_stav.html

Každý sběratel si musí projít stádiem, kdy kupuje vše, co mu přijde pod ruku...


Vše co je červeně se mi na minci nezdá, ale jinak pěkná :P

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Já nevím, čteš odpovědi??? Začínám si myslet, že to opravdu nemá smysl...
Registrovaný uživatel
ale ta fialová barva je od leštění ;)
Registrovaný uživatel
WaluigiCZ napsal
ale ta fialová barva je od leštění ;)


Jednou sem taky myslil, že je to v poho, ale když mi ty mince přišli :shock:
Registrovaný uživatel
WaluigiCZ napsal
ale ta fialová barva je od leštění ;)

menej píš a viacej rozmyslaj
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Tutomu říkám bezva sbírka zlatníků
http://www.aukro.cz/item963054998_franc_josef_i_vzacnejsi_zlatniky_65_ks.html
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
WaluigiCZ napsal
ale ta fialová barva je od leštění ;)

menej píš a viacej rozmyslaj


Takže ten "jiný odstín" je furt a jen patina?
Registrovaný uživatel
WaluigiCZ napsal
jano7B9 napsal
WaluigiCZ napsal
ale ta fialová barva je od leštění ;)

menej píš a viacej rozmyslaj


Takže ten "jiný odstín" je furt a jen patina?

dobre rano..a to zelene na hlave je uz mega maxi patina :mrgreen:
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Já prostě píšu: To nemůže být patina.... Mince musela být v leštidlu nebo v "lázni pro měděný mince" :'(
Registrovaný uživatel
Pěkná mincička
http://www.aukro.cz/item966798874_rakouska_100_corona_1915_zlato.html
Registrovaný uživatel
WaluigiCZ napsal
Já prostě píšu: To nemůže být patina.... Mince musela být v leštidlu nebo v "lázni pro měděný mince" :'(
skoda reci s tebou
WaluigiCZ napsal
Pěkná mincička
http://www.aukro.cz/item966798874_rakouska_100_corona_1915_zlato.html

ps:tato tema je o niecom inom, nie o tom co sa ti paci na aukre 8)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
OK, ale takováhle 100Corona je vážně pěkná :twisted:
A poltura je krásná( :D ), ale moc mi tam nesedí ty flíčky "jiného odstínu" :|
Registrovaný uživatel
Normálne som si našiel čas prečítať túto diskusiu a musím sa vážne smiať nad debatou - a plakať nad užívateľom....Waluigi- píšeš, že ako je čistená tá poltúra a atd a hlavné, že ty kúpiš mincu FATALNE!!! zničenú od najznámejšieho leštiča na aukre....To ti už nevadí?A s tými cenami...katalogy radšej zahod(a pozeraj trh)- sú len orientačné!!!To že ty si napr. určíš zachovalosť na 2/2 a pozrieš si k tomu sumu v katalogu, tak to neznamená, že za nu aj toľko dostaneš!!!Ked to zhrnieme - pochop už že si na tom solde prerobil...
Registrovaný uživatel
Mince není nějak leštěna. Cenu podle katalogu neberu. Jsem prostě sběratel. Když mi protě mince chybí do sbírky a navíc ji sháním, tak její cenu samozřejmě převýšim :roll:
Registrovaný uživatel
NumizmatSR napsal
Normálne som si našiel čas prečítať túto diskusiu a musím sa vážne smiať nad debatou - a plakať nad užívateľom....Waluigi- píšeš, že ako je čistená tá poltúra a atd a hlavné, že ty kúpiš mincu FATALNE!!! zničenú od najznámejšieho leštiča na aukre....To ti už nevadí?A s tými cenami...katalogy radšej zahod(a pozeraj trh)- sú len orientačné!!!To že ty si napr. určíš zachovalosť na 2/2 a pozrieš si k tomu sumu v katalogu, tak to neznamená, že za nu aj toľko dostaneš!!!Ked to zhrnieme - pochop už že si na tom solde prerobil...


I kdyby bylo moje un soldo leštěné... nenese známky v podobě fialových flíčků a světlé zeleni na portrétu MT :lol: Navíc jsem s prodejcem naplno spokojen :D Podle mě prodává naprosto kvalitní mince 8) Taky ty ceny :'( :'( :'(
Registrovaný uživatel
Jak to tak pozoruji, tak se WaluigiCZ snaží o rekord v nejvyšším počtu stupidních příspěvků za den. Sleduji to již od začátku a myslím že tu budeme muset také zavést něco jako "skrblíkov". Omlouvám se za spamování, ale již jsem to nevydržel.
_______________
"NON PUDOR EST NIL SCIRE, PUDOR NIL DISCERE VELLE"
Moderátor
Ano je to dobry prodejce a jeste lepsi lestic, jehoz mince bych si do sbirky v zivote nedal. Ja sem pred casem taky daval dotaz na mince od tohohle typka, bylo mi tu receno ze to je znamy lestic atd. Nechal sem si poradit a mince od nej nekoupil, a jak ho vidim na aukru tak uz se jen smeju, jak si od nej nekdo muze ty mince kupovat. Je to proste humus, ktery do sbirky nepatri. Ale kupuj od nej dal ty jeho smecka za super ceny.
Registrovaný uživatel
:shock: :roll: kua tu sa dejú veci.............. :D :twisted:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Misak33 napsal
Ano je to dobry prodejce a jeste lepsi lestic, jehoz mince bych si do sbirky v zivote nedal. Ja sem pred casem taky daval dotaz na mince od tohohle typka, bylo mi tu receno ze to je znamy lestic atd. Nechal sem si poradit a mince od nej nekoupil, a jak ho vidim na aukru tak uz se jen smeju, jak si od nej nekdo muze ty mince kupovat. Je to proste humus, ktery do sbirky nepatri. Ale kupuj od nej dal ty jeho smecka za super ceny.


Já mám od tohoto prodejce plno mincí... mince Františka I. mají dokonce pěknou tmavou patinu. A když se leští, tak mince bleskurychle patinu strácí, ne? Jinak díky za radu proti tomuto prodejci, ale nemyslím, že od něj přestanu nakupovat mince :mrgreen: Prodává také Františka Josefa I., kterého se také snažím postupně sbírat :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... > »

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » > MINCE OD ROKU 1600 DO 1920 <

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1